IT gaminių apžvalgos
Ar Kinija gali pagaminti neblogą išmanųjį telefoną?
( 25 Balsai )

IT bazės kolektyvas nutarė patikrinti, ar Kinija jau turi pasiūlyti dėmesio vertą telefoną? Apžvalgos objektu tapo Huawei U8800 PRO išmanusis Android telefonas, kurio naujo kaina Lietuvoje svyruoja nuo 500 iki 690 Lt. Huawei įmonės produkcija Lietuvoje aptinkama jau senokai ir kai kurie iš mūsų net nežinome, kad ją galbūt net šiuo metu naudojame. Kalbame apie 3G ryšio modemus, ant kurių mažomis raidėmis galime rasti užrašą Huawei su modemo modeliu. Pati Huawei įmonė šiuo metu yra antras tinklų ir telekomunikacijų įrangos tiekėjas pasaulyje, ją lenkia tik Ericsson. Tokia informacija nuteikė optimistiškai, todėl pradėjome jau minėtą Huawei U8800 PRO testuoti.

 
Naujasis „HP Envy 14 Spectre“ kompiuteris sukurtas su išskirtine stiklo apdaila
IT gaminių apžvalgos
Trečiadienis, 18 Sausis 2012 17:53

Dizaino entuziastams padarys įspūdį naujas HP pristatytas „Envy 14 Spectre“ itin plonas nešiojamasis kompiuteris su neprilygstama stiklo apdaila ir puikiomis veikimo charakteristikomis.

„Glotnus vidurnakčio tamsos stiklas išorėje ir visiškai kontrastingas sidabrinis vidus „Spectre“ paverčia ypatingu, nepaklūstančiu įprastam nešiojamųjų kompiuterių dizainui“, – sakė Louis Perrin, HP Kompiuterinių produktų grupės Europoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose vartotojiškų gaminių skyriaus direktorius.

 
Epson WP-4535 – rašalinių spausdintuvų renesansas
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 24 Lapkritis 2011 00:45

Tikriausiai smulkaus verslo atstovai dažnai susiduria su viena iš opiausių kasdienio darbo biure problemų – dokumentų spausdinimu, skanavimu ir siuntimu faksu. Dažniausiai multifunkciniai biuro atliekai operacijas greitai ir kokybiškai, tačiau stokoja pagrindinės funkcijos – nepriklausomo padalinimo kompiuteriniame tinkle.  Todėl didelis ir galingas įrenginys turi būti prijungiamas prie vieno kompiuterio ir padalinamas visiems tinklo vartotojams.

 
HTC ChaCha
IT gaminių apžvalgos
Šeštadienis, 12 Lapkritis 2011 12:29

Praeitą kartą apžvelgėme vieną iš geriausių HTC gaminamų telefonų - Sensation. Šį kartą gavome išskirtinę progą įvertinti HTC Cha Cha mobilųjį telefoną, kurį Lietuvoje galima įsigyti nuo 700 Lt. Tai yra vienas iš pigiausių šio gamintojo telefonų. Taigi, kuo jis ypatingas ir kokioje srityje yra vienas iš geriausių?

 
HTC Sensation
IT gaminių apžvalgos
Pirmadienis, 17 Spalis 2011 17:41

ITbazės kohtc-sensation.jpghtc-sensation.jpgmanda šį kartą gavo išskirtinę progą išbandyti HTC Sensation išmanųjį telefoną. Jame galima rasti visas išmaniems telefonams būdingas funkcijas ir labai greitą 1.2 Ghz dviejų branduolių Qualcomm procesorių. Šio įrenginuko kaina Lietuvoje startuoja nuo 1600 Lt ribos. Skaitydami toliau sužinosite visas teigiamas ir neigiamas (tokių yra) Sensation savybes.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed