IT gaminių apžvalgos
Naujasis „HP Envy 14 Spectre“ kompiuteris sukurtas su išskirtine stiklo apdaila
IT gaminių apžvalgos
Trečiadienis, 18 Sausis 2012 17:53

Dizaino entuziastams padarys įspūdį naujas HP pristatytas „Envy 14 Spectre“ itin plonas nešiojamasis kompiuteris su neprilygstama stiklo apdaila ir puikiomis veikimo charakteristikomis.

„Glotnus vidurnakčio tamsos stiklas išorėje ir visiškai kontrastingas sidabrinis vidus „Spectre“ paverčia ypatingu, nepaklūstančiu įprastam nešiojamųjų kompiuterių dizainui“, – sakė Louis Perrin, HP Kompiuterinių produktų grupės Europoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose vartotojiškų gaminių skyriaus direktorius.

 
Epson WP-4535 – rašalinių spausdintuvų renesansas
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 24 Lapkritis 2011 00:45

Tikriausiai smulkaus verslo atstovai dažnai susiduria su viena iš opiausių kasdienio darbo biure problemų – dokumentų spausdinimu, skanavimu ir siuntimu faksu. Dažniausiai multifunkciniai biuro atliekai operacijas greitai ir kokybiškai, tačiau stokoja pagrindinės funkcijos – nepriklausomo padalinimo kompiuteriniame tinkle.  Todėl didelis ir galingas įrenginys turi būti prijungiamas prie vieno kompiuterio ir padalinamas visiems tinklo vartotojams.

 
HTC ChaCha
IT gaminių apžvalgos
Šeštadienis, 12 Lapkritis 2011 12:29

Praeitą kartą apžvelgėme vieną iš geriausių HTC gaminamų telefonų - Sensation. Šį kartą gavome išskirtinę progą įvertinti HTC Cha Cha mobilųjį telefoną, kurį Lietuvoje galima įsigyti nuo 700 Lt. Tai yra vienas iš pigiausių šio gamintojo telefonų. Taigi, kuo jis ypatingas ir kokioje srityje yra vienas iš geriausių?

 
HTC Sensation
IT gaminių apžvalgos
Pirmadienis, 17 Spalis 2011 17:41

ITbazės kohtc-sensation.jpghtc-sensation.jpgmanda šį kartą gavo išskirtinę progą išbandyti HTC Sensation išmanųjį telefoną. Jame galima rasti visas išmaniems telefonams būdingas funkcijas ir labai greitą 1.2 Ghz dviejų branduolių Qualcomm procesorių. Šio įrenginuko kaina Lietuvoje startuoja nuo 1600 Lt ribos. Skaitydami toliau sužinosite visas teigiamas ir neigiamas (tokių yra) Sensation savybes.

 
Acer Iconia 6120 Dual Touchscreen nešiojamas kompiuteris
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 22 Rugsėjis 2011 17:53

Šį kartą apžvelgsime dar vieną mūsų akiai neįprastą kompiuterį. Acer Iconia 6120 yra nešiojamas kompiuteris, tačiau be klaviatūros. Vietoj jos Acer kompanija nusprendė įrengti dar vieną ekraną. Šioje vietoje ir galime išvysti šio nešiojamo kompiuterio unikalumą  - abu 14 colių įstrižainės ekranai yra jautrūs lietimui (pirmasis blynas, kuris beje labai prisvilo, buvo dviejų 7 colių įstrižainės ekranų  Toshiba Libretto w100). Šio kompiuterio kaina yra ganėtinai didelė ir priklausomai nuo pardavėjo startuoja nuo 1200 Jav dolerių. Taigi toliau apžvelgsime pagrindines Acer Iconia 6120 savybes ir sužinosime, ar jis vertas už jį prašomų pinigų.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed