IT gaminių apžvalgos
Samsung RC730 – 17 colių nešiojamas kompiuteris
( 10 Balsai )

17 colių nešiojamas kompiuteris – šiais laikais skamba keistai, pripažinkite. Visi juk vaikosi naujos mados – ultrabook‘ų. Bet kokiu atveju, 17 colių nešiojamas kompiuteris gali puikiai užimti stacionaraus kompiuterio vietą, tokiu būdu sutaupant vietos ir energijos sąnaudų, tačiau neprarandant patogaus darbo prie didesnio nei įprasta ekrano. Ar Samsung RC730 yra būtent toks kompiuteris, sužinosite skaitydami toliau.

 
Samsung Wave 3 – ar tai išskirtinis telefonas?
( 18 Balsai )

Šis Samsung gaminys maloniai nustebino. Gaila, kad šis įspūdis buvo sudarytas tik dėka telefono dizaino. Tačiau apie visus trūkumus ir privalumus skaitykite toliau.

 
Samsung Galaxy Xcover – tvirtas, tačiau ar spartus?
( 40 Balsai )

Samsung Galaxy Xcover – vienas iš nedaugelio telefonų, kurie yra atsparūs dulkėms ir vandeniui. Tačiau dabartiniams vartotojams dažnai reikia, kad įrenginys būtų universalus ir atliktų kelias funkcijas, žinoma, atliktų jas kokybiškai. Taigi nutarėme išbandyti, ką Xcover gali atlikti kokybiškai.

 

 
Samsung Galaxy Tab 8.9 3G apžvalga
( 23 Balsai )

Planšetiniai kompiuteriai jau nieko nebestebina. Tačiau nepaisant to, turėdami tokią galimybę išbandėme 8.9 colio Samsung Galaxy Tab. Apžvalga padėjo pasverti visus už ir prieš ir pagaliau nutarti, kokiam vartotojui iš tiesų reikia planšetinio kompiuterio ir ar Samsung Galaxy Tab yra geras planšetinis kompiuteris.

 

 
Ar Kinija gali pagaminti neblogą išmanųjį telefoną?
( 25 Balsai )

IT bazės kolektyvas nutarė patikrinti, ar Kinija jau turi pasiūlyti dėmesio vertą telefoną? Apžvalgos objektu tapo Huawei U8800 PRO išmanusis Android telefonas, kurio naujo kaina Lietuvoje svyruoja nuo 500 iki 690 Lt. Huawei įmonės produkcija Lietuvoje aptinkama jau senokai ir kai kurie iš mūsų net nežinome, kad ją galbūt net šiuo metu naudojame. Kalbame apie 3G ryšio modemus, ant kurių mažomis raidėmis galime rasti užrašą Huawei su modemo modeliu. Pati Huawei įmonė šiuo metu yra antras tinklų ir telekomunikacijų įrangos tiekėjas pasaulyje, ją lenkia tik Ericsson. Tokia informacija nuteikė optimistiškai, todėl pradėjome jau minėtą Huawei U8800 PRO testuoti.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed