IT gaminių apžvalgos
Dalis Nacionalinės mokėjimo agentūros informacinių sistemų veiks „debesyje“
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 24 Spalis 2013 08:41

Intelektualius informacinių technologijų sprendimus diegianti įmonė „Blue Bridge“ į savo duomenų centrą perkėlė dalį Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) informacinių sistemų. NMA tapo viena pirmųjų organizacijų Lietuvoje, kuriai buvo pritaikytas hibridinio „debesies“ modelis. Viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi įmonė „Blue Bridge“ debesų kompiuterijos paslaugas NMA įgijo galimybę teikti trejus metus.

 
Samsung RC730 – 17 colių nešiojamas kompiuteris
( 10 Balsai )

17 colių nešiojamas kompiuteris – šiais laikais skamba keistai, pripažinkite. Visi juk vaikosi naujos mados – ultrabook‘ų. Bet kokiu atveju, 17 colių nešiojamas kompiuteris gali puikiai užimti stacionaraus kompiuterio vietą, tokiu būdu sutaupant vietos ir energijos sąnaudų, tačiau neprarandant patogaus darbo prie didesnio nei įprasta ekrano. Ar Samsung RC730 yra būtent toks kompiuteris, sužinosite skaitydami toliau.

 
Samsung Wave 3 – ar tai išskirtinis telefonas?
( 18 Balsai )

Šis Samsung gaminys maloniai nustebino. Gaila, kad šis įspūdis buvo sudarytas tik dėka telefono dizaino. Tačiau apie visus trūkumus ir privalumus skaitykite toliau.

 
Samsung Galaxy Xcover – tvirtas, tačiau ar spartus?
( 40 Balsai )

Samsung Galaxy Xcover – vienas iš nedaugelio telefonų, kurie yra atsparūs dulkėms ir vandeniui. Tačiau dabartiniams vartotojams dažnai reikia, kad įrenginys būtų universalus ir atliktų kelias funkcijas, žinoma, atliktų jas kokybiškai. Taigi nutarėme išbandyti, ką Xcover gali atlikti kokybiškai.

 

 
Samsung Galaxy Tab 8.9 3G apžvalga
( 23 Balsai )

Planšetiniai kompiuteriai jau nieko nebestebina. Tačiau nepaisant to, turėdami tokią galimybę išbandėme 8.9 colio Samsung Galaxy Tab. Apžvalga padėjo pasverti visus už ir prieš ir pagaliau nutarti, kokiam vartotojui iš tiesų reikia planšetinio kompiuterio ir ar Samsung Galaxy Tab yra geras planšetinis kompiuteris.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed