„Apple“ cenzūra: neįprastas seksas vaikams tinka, moksliniai faktai apie penį – ne
Įvairenybės
Trečiadienis, 08 Vasaris 2012 13:43

Palyginkite dviejų žurnalų viršelius. Ispaniško mokslo populiarinimo žurnalo „Muy Interesante“ straipsnio pavadinimas skelbia: „Mitai ir tiesa apie penį“. O moterims skirtame „Cosmopolitan“ siūloma paskaityti apie „50 neįprastų sekso judesių“ ar „jūsų kitą G tašką“. Vieną jų „Apple“ cenzūravo. Spėkite, kurį?

„Apple“ žurnalų tarnyboje „Newsstand“ abu šie žurnalai priskirti kategorijai „nuo 12 metų“. Tačiau kompanija nusprendė cenzūruoti mokslinį straipsnį apie penius, esą jis neatitinka turinio rekomendacijų, rašo Gizmodo.com.

„Muy Interestante“ įkėlus naują žurnalo numerį į „Apple“ tarnybą, kompanija iškart pašalino jį ir įspėjo leidėją, kad minėtas straipsnis nėra tinkamas vaikams „nuo 12 metų“. Jis yra skirtas suaugusiems, todėl ir žurnalas turėtų būti skirtas tik suaugusiems.

Kodėl moksliniai faktai apie penį turėtų būti skirti tik suaugusiems, o „50 neįprastų sekso judesių“, kuriuos išrinko vyrai, tinka ir vaikams, nežinia. „Apple“ to nekomentuoja.

Tai ne pirmas kartas, kai „Apple“ cenzūruoja, jos akimis, netinkamą turinį. Ji jau yra pašalinusi kelias knygas su erotiniais viršeliais iš „App Store“ parduotuvės. Maža to, kompanija nusprendė cenzūruoti aplikacijas, kuriose buvo galima pamatyti aptemptas trumpikes dėvinčius vyrus, nors moterys su ankštais bikiniais problemų nesukėlė.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed