Kompiuterių pasaulis
Nešiojamų kompiuterių baterijos laikas: būtiniausi remonto gairės ir patarimai
Kompiuterių pasaulis
Pirmadienis, 29 Balandis 2024 17:24

Nešiojamų kompiuterių naudojimas yra beveik neišvengiamas šiandieniniame skaitmeniniame amžiuje, tiek darbui, tiek asmeniniams poreikiams. Tačiau, kaip ir bet kuris kita technologija, laikui bėgant jie gali susidurti su įvairiais gedimais ar nusidėvėjimu. Tinkamas priežiūros ir remonto planas gali žymiai pratęsti jūsų nešiojamo kompiuterio gyvybės laiką. Šiame straipsnyje pateikiamos būtiniausios remonto gairės ir patarimai, įskaitant informaciją apie paslaugas.

Tinkama priežiūra ir kasdienis naudojimas

Švaros palaikymas

Reguliarus valymas yra būtinas, siekiant išvengti dulkių ir purvo kaupimosi, kuris gali trukdyti normaliam įrenginio veikimui. Rekomenduojama švelniai valyti klaviatūrą, ekraną ir oro ventiliacijos angas mažiausiai kartą per mėnesį.

Baterijos priežiūra

Norint išlaikyti optimalią baterijos būklę, rekomenduojama neleisti baterijai visiškai išsikrauti iki nulio procentų. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad nuolatinis palikimas įkrovime, kai baterija jau pilnai įkrauta, gali sutrumpinti jos gyvybės laiką.

Atnaujinimai ir saugumo kopijos

Operacinės sistemos ir programinės įrangos atnaujinimai ne tik užtikrina sklandų įrenginio veikimą, bet ir apsaugo nuo saugumo pažeidžiamumų. Be to, reguliariai kurdami atsargines duomenų kopijas, galite apsisaugoti nuo netikėto duomenų praradimo.

Gedimų nustatymas ir būtiniausi remonto veiksmai

Aparatūros tikrinimas

Jei pastebite, kad kompiuteris veikia lėčiau nei įprasta, gali būti, kad problema susijusi su kietuoju disku ar atmintimi. Programos, skirtos kompiuterio būklės tikrinimui, gali padėti nustatyti galimas gedimo priežastis.

Programinės įrangos klaidos

Programinės įrangos klaidos gali būti išspręstos atstatant operacinę sistemą arba atnaujinant neveikiančias programas. Jei problemos išlieka, gali reikėti profesionalų pagalbos.

Profesionalios remonto paslaugos

Kai kyla sudėtingesnių problemų, kurias sunku išspręsti patiems, verta kreiptis į patikimas remonto paslaugas, pavyzdžiui, Laptopfix. Profesionalai gali greitai nustatyti gedimo priežastį ir pasiūlyti efektyviausią sprendimą.

Paplitę gedimai ir jų sprendimai

Ekranas

Ekranas yra viena iš pažeidžiamiausių nešiojamo kompiuterio dalių. Jei ekranas tampa blankus arba rodo klaidingus vaizdus, tai gali reikšti, kad reikalingas profesionalus remontas.

Klaviatūra

Užpiltas skystis arba neveikiantys klavišai yra dažna problema. Kartais pakanka išvalyti klavišus, tačiau kai kuriais atvejais gali prireikti visos klaviatūros keitimo.

Baterija

Nešiojamo kompiuterio baterijos veikimo laikas mažėja naudojant įrenginį. Jei pastebite, kad baterija išsikrauna pernelyg greitai, gali tekti apsvarstyti jos keitimą.

Tinkamas nešiojamo kompiuterio priežiūras ir reguliarus tikrinimas yra raktas į ilgalaikį ir nepriekaištingą įrenginio veikimą. Laikantis aukščiau išdėstytų patarimų, galima ne tik išvengti daugelio gedimų, bet ir užtikrinti, kad bet kokios atsiradusios problemos būtų išspręstos efektyviai ir laiku. Nešiojamo kompiuterio remontas gali atrodyti bauginantis, tačiau, žinant, kur kreiptis pagalbos, pavyzdžiui, paslaugas teikiantį "Laptopfix", galite būti tikri, kad jūsų įrenginys bus grąžintas į optimalią būklę.


 
Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis?
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 15 Lapkritis 2023 11:09

Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 
Ką daryti, jei neveikia internetas?
Kompiuterių pasaulis
Pirmadienis, 12 Rugsėjis 2022 14:21

Gyvename laikais, kai be interneto kasdienybė sunkiai įsivaizduojama. Naudodami internetą dirbame darbus, siunčiamės prekes, registruojamės pas gydytojus, bendraujame su draugais ar šeimos nariais, ilsimės po dienos darbų. Atrodo, kad nustojus veikti internetui galima patirti tiek streso: darbai sustoja, žinutės nepasiekia adresatų ir pan. Tuo metu apima jausmas, kad viskas slysta iš rankų. Šiame straipsnyje pateikiame keletą patarimų, ką daryti, kai nustoja veikti internetas.

 
Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti?
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 03 Gruodis 2021 10:48

Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 
Kaip valyti kompiuterio ar televizoriaus ekraną?
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 26 Gegužė 2021 09:01

Tamsus kompiuterio ar televizoriaus ekranas turi savybę kaupti dulkes, todėl būtina pasirūpinti tinkama priežiūra. Šių įrenginių ekranai yra labai jautrūs, todėl svarbu, kad ekranas būtų valomas kiek įmanoma švelniau. Žemiau rasite kelis naudingus patarimus, kurie ekrano valymą pavers kur kas efektyvesniu, ir jums nereikės nuogąstauti, kad dėl neatsargumo galite pažeisti įrenginį.

 
Kaip išsirinkti tinkamiausią asmeninį kompiuterį
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 10 kovas 2021 12:05

Naujas kompiuteris – tai naujas gyvenimo etapas, o kad naujame etape viskas sektųsi gerai, naujas kompiuteris turi būti toks, apie kokį svajojote. Daugeliui iš mūsų svarbu, kad kompiuteris būtų naujo modelio, jame būtų naujausia programinė įranga. Taip pat svarbu, kad jo techniniai parametrai atitiktų mūsų poreikius, kad jis būtų stilingas ir patogus. Toliau straipsnyje pateikiame trumpą kompiuterio pirkimo gidą – į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš perkant naują asmeninį kompiuterį.

 
Moderniausios svetainių dizaino tendencijos
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 27 Rugsėjis 2016 15:55

Interneto puslapių dizainas kiekvienais metais vis tobulėja ir atneša į interneto platybes naujų vėjų bei originalių svetainių dizaino inovacijų. Nesunku pastebėti, koks didelis skirtumas yra tarp seniai atnaujintų ar net apleistų senovinio dizaino svetainių ir šiandien į populiarumo viršūnes iššokusių startuolių tinklapių bei pagal moderniausius principus sukurtų el. parduotuvių.

 
Kaip išsirinkti tinkamą kompiuterį darbui, laisvalaikiui, žaidimams?
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 23 Rugsėjis 2016 10:28

Šiuo metu visa kompiuterinė technika yra neatsiejama gyvenimo dalis. Atsiradus internetui kompiuteris tapo ne tik įrenginiu žaidimams žaisti, bet ir priemonė darbams atlikti. Dabar be šio prietaiso sunku net atlikti įvairius kasdieninius darbus: sumokėti už komunalinius mokesčius, klausytis naujos muzikos, žinoti kas dedasi aplinkui pasaulyje, o ypač bendrauti su draugais. Kadangi gyvename informacinių technologijų amžiuje daugelis mūsų savo namuose turime ne po vieną, o po kelis ar net daugiau nešiojamų kompiuterių.

 
Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi?
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 02 Rugsėjis 2016 15:16

Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 
„Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 09 Rugpjūtis 2016 15:35

Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 
Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius
Kompiuterių pasaulis
Pirmadienis, 03 Rugpjūtis 2015 10:12

Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 
Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 22 Liepa 2015 13:34

Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 
Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 05 Birželis 2015 07:31

Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).

 
Lietuviškų „eSTAR“ planšečių populiarumas Europoje augo keturis kartus
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 21 Gegužė 2015 17:17

Per praėjusius metus lietuviškas išmaniųjų įrenginių prekės ženklas „eSTAR“ pateisino metų pradžioje keltus plėtros lūkesčius – „eSTAR“ pardavimų apimtys išaugo beveik 39 proc. lyginant su 2013-aisiais. Paspirtį augimui suteikė didėjusi lietuviškų planšetinių kompiuterių paklausa Europos rinkose – čia jų pernai parduota 4 kartus daugiau nei 2013 m.

„2014-uosius pasitikome atnaujinę „eSTAR“ išmaniųjų įrenginių logotipą ir visus metus plėtėme šio lietuviško prekės ženklo tarptautinį žinomumą. Taikėme drąsesnę rinkodarą ir kainodarą, aktyviai dalyvavome pasaulinėse parodose. Didėjančius pardavimus taip pat lėmė nauji išmaniųjų įrenginių modeliai“, - pasakoja „eSTAR“ produktų grupės vadovas Artūras Byčius.

 
„Dell“ praneša apie naujos kartos Vostro nešiojamuosius kompiuterius, skirtus smulkiajam verslui
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 12 Gegužė 2015 14:44

Bendrovė „Dell“ pranešė apie naujos kartos Vostro našių nešiojamųjų kompiuterių seriją, skirtą smulkiojo verslo, namų biurų ir mobiliųjų technologijų specialistų poreikiams patenkinti. Vostro 15 3000 serijos verslui skirtas nešiojamasis kompiuteris, pasižymintis funkcijomis ir stilingu dizainu, puikiai tinka smulkiojo verslo savininkams ir verslininkams, kuriems reikia darbo priemonės už prieinamą kainą. Naujasis kompiuteris turi naujausią Intel procesorių ir naujausią NVIDIA diskrečiąją grafikos sistemą, o paprastas ir praktiškas dizainas atspindi stilių ir profesionalumą.

 
Nešiojami kompiuteriai: kaip juos tinkamai prižiūrėti?
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 13 Sausis 2015 10:29

Nešiojami kompiuteriai drąsiai gali būti vadinami tais gaminiais, be kurių, šiandien savo gyvenimo neįsivaizduoja nei paauglys, nei vyresnio amžiaus žmogus – šiuos kompiuterius šiandien naudojame tiek darbui, tiek studijoms, tiek laisvalaikiui ar kasdienių reikalų tvarkymui. Taigi, nors nešiojamasis kompiuteris yra tituluojamas vienu reikalingiausių prietaisų tam, kad galėtume gyventi pilnavertį šiuolaikinį gyvenimą, būtina atminti, turėdami tokį įrenginį turime ne tik naudotis jo privalumais, bet ir tinkamai jį prižiūrėti.

Taigi, kaip turi būti prižiūrimi nešiojami kompiuteriai?

 

 
Kompiuteriai internetu-ką reikia žinoti perkant kompiuterį
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 05 Gruodis 2014 16:14

Šiais technologijų laikais, kai viskas tobulėja kiekvieną dieną, žmonėms iškyla klausimas: kokį kompiuterį pasirinkti? Tačiau važinėjimas po parduotuves ir ieškojimas norimo kompiuterio gali užimti nemažai laiko. Todėl pardavėjai siūlo vartotojams išeitį – kompiuteriai internetu. Kiekvienas žmogus, norėdamas pirkti kompiuterį ir taupydamas laiką, visa tai gali daryti tiesiog naršydamas internete. Nebūtina gaišti laiko parduotuvėse, juk kompiuteriai internetu – greitas būdas apsipirkti neišeinant iš namų.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed