Interneto Gidas
Koks interneto greitis yra geras?
Interneto Gidas
Trečiadienis, 27 kovas 2024 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jei reikėtų įvardinti vieną svarbiausių dalykų, kurį naudoja šiandieninė visuomenė, tai internetas būtų vienas jų. Būtų galima išvardinti dešimtis atvejų, kuomet yra reikalingas internetas: jo mums reikia tuo atveju, jei norime dirbti ar studijuoti nuotoliniu būdu, o taip pat ir tuomet, jei norime apsipirkti, bendrauti, stebėti online spektaklius ar kitus įvykius. Tačiau ir tai - tai ne viskas: būtent internetas mums leidžia sekti naujienas, o taip pat - gauti daug vertingos informacijos. Jo pireikia ir tada, kai norime stebėti vaizdus iš viso pasaulio arba smagiai pramogauti. Taigi, nekyla jokių abejonių - internetas mums yra iš tiesų labai reikalingas, kad būtų sunku surasti namus ar ofisą, kuriae nebūtų interneto ryšio. Tačiau ir tai dar ne viskas: verta akcentuoti, kad kalbant apie internetą, reikia įvertinti ir tam tikrus rodiklius. Vienas tokių yra ir interneto greitis. Apie jį būtų galima kalbėti labai daug. Beje, svarbu akcentuoti, kad ypač ilgą laiką buvo dedamos itin didelės pastangos, kad internetas būtų kuo greitesnis. Na, o šiandien belieka tik atsakyti į klausimą, koks interneto greitis yra geras? Apie tai netrukus pakalbėsime plačiau.

Visų pirma, reikia pasakyti, kad būtent į klausimą, nėra trumpo atsakymo, kadangi tai, koks interneto greitis yra geras, priklauso nuo t, ką norime veikti. Pavyzdžiui, jei mūsų tikslas yra tiesiog naršyti internete, tokiu atveju, gali pakakti ir 15 - 20 Mbps. Tačiau tuomet, jeigu jūs norite žaisti internetinius žaidimus, tuomet jums reikėtų maždaug 50 - 100 Mbps.

Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad, jei jums yra reikalingas internetas, tačiau dar j nepasirinkote, visų pirma, turėtumėte įvardinti, kokias veiklas atliksite. Daugiau info apie tai ir ne tik rasite http://www.astramachinery.lt/kompiuteriai-internetas/.

 
Kaip atrodo patikimas sekso skelbimas?
Interneto Gidas
Penktadienis, 05 Sausis 2024 12:24

Naršyti suaugusiųjų pažinčių svetainėse gali būti sudėtinga, ypač kai bandoma atskirti patikimus profilius nuo mažiau patikimų. Nesvarbu, ar lankotės bendro pobūdžio svetainėje, ar labiau specifinėje, pavyzdžiui, suaugusiųjų pažinčių svetainėje, svarbu žinoti, į kokius požymius atkreipti dėmesį. Pateikiame vadovą, kaip suprasti patikimo profilio požymius.

Išsami informacija

Sekso skelbimai paprastai būna išsamūs ir detalūs. Juose pateikiama pakankamai informacijos, kad būtų galima susidaryti aiškią nuomonę apie asmens interesus, pomėgius ir asmenybę. Ieškokite skelbimų, kuriuose pateikiama daugiau nei keli žodžiai ar bendri teiginiai.

Tikroviškos nuotraukos

Saugokitės profilių su pernelyg nušlifuotomis ar į modelį panašiomis nuotraukomis, nes kartais tai gali būti raudona vėliava. Patikimuose profiliuose paprastai būna tikroviškų, atvirų nuotraukų. Kai kuriose svetainėse taip pat siūlomos tikrinimo paslaugos, kuriose naudotojai gali įrodyti, kad jų nuotraukos yra aktualios ir tikros.

Informacijos nuoseklumas

Patikime skelbime informacija bus nuosekli visame profilyje. Jei skelbėjo profilio duomenys atrodo prieštaringi arba nesutampa, tai gali būti priežastis būti atsargiems. Svarbiausia yra jų istorijų ir pagrindinės informacijos nuoseklumas.

Aktyvus ir reguliarus bendravimas

Tikri skelbimai paprastai rodo reguliarų ir aktyvų bendravimą. Tai gali būti naujausi įrašai, komentarai arba nuoseklus bendravimas. Saugokitės neaktyvių arba tik retkarčiais aktyvių profilių, nes jie gali būti pasenę arba netikri.

Protingas ir pagarbus bendravimas

Bendraudami atkreipkite dėmesį į tai, kaip asmuo bendrauja. Autentiški profiliai dalyvaus protinguose ir pagarbiuose pokalbiuose. Būkite atsargūs dėl profilių, kurie iš karto verčia pateikti asmeninę informaciją, finansinę informaciją ar netinkamas temas.

Jokių tiesioginių finansinių prašymų

Didelė raudona vėliava yra tai, jei skelbime iš karto prašoma pinigų ar finansinės pagalbos. Teisėti profiliai suaugusiųjų pažinčių svetainėse yra skirti ryšiui ir bendravimui, o ne finansinei naudai gauti.

Skaidrumas ir sąžiningumas

Patikimas skelbimas dažnai bus skaidrus ir sąžiningas dėl savo ketinimų. Nesvarbu, ar jie ieško atsitiktinio ryšio, draugystės, ar kažko rimtesnio, paprastai tai bus aiškiai nurodyta.

Išvada

Apibendrinant, patikimam sekso skelbimui būdinga išsami ir detali informacija, tikroviškos nuotraukos, nuoseklumas, reguliarus bendravimas, pagarbus bendravimas ir sąžiningumas dėl ketinimų. Yra daugybė svetainių kur tai galite padaryti, bet sekso skelbimai aistringa.com turi vieną didžiausių skelbimų skaičių. Bendraujant šiose svetainėse visada svarbu būti atsargiems ir vadovautis savo geriausiu sprendimu. Atminkite, kad saugumas ir pagarba yra svarbiausia bet kokios formos internetinėse pažinčių svetainėse.


 

 
Kas yra daiktų internetas?
Interneto Gidas
Pirmadienis, 16 Spalis 2023 13:05

Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 
Kaip kurti logotipus?
Interneto Gidas
Penktadienis, 03 Gruodis 2021 09:51

Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 
Kaip susikurti Instagram?
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 02 Gruodis 2021 17:40

Šiais laikais vis daugiau žmonių pradeda naudotis Instagram socialiniu tinklu. Priežastis paprasta – „Instagram“ daugiau dėmesio skiria nuotraukoms, gyvena aktyviau ir vis tiek yra mažiau susietas su reklama, palyginti su tokiu turiniu kaip „Facebook“.

 
Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu?
Interneto Gidas
Antradienis, 24 kovas 2020 18:39

Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 
Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019 07:00

Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 
Kaip sutaupyti renkantis interneto paslauga
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 12 Rugsėjis 2019 10:16

Interneto ryšys yra viena iš tų paslaugų, už kurią mokame periodines įmokas. Jos neišvengiamos ir turi būti mokamos tol, kol galioja sutartis. Tad pasirašyti sutartį reikėtų tik tada, kada esate užtikrinti, jog pasiūlymas su kuriuo sutinkate yra pats tinkamiausias. Kaip tai padaryti? Nėra vieno būdo ar vieno atsakymo, tačiau vadovaudamiesi tam tikra kitų žmonių patirtimi, savo intuicija bei viešai prieinamomis nemokamomis paslaugomis galite gerokai padidinti savo šansus gauti gerą paslaugą dar geresne kaina. Tad pabandykime panagrinėti, kaip gi sutaupyti renkantis interneto paslaugas?

 
Mezgimo virbalų pirkimas internetu: kaip išsirinkti?
Interneto Gidas
Sekmadienis, 07 Liepa 2019 16:22

Jeigu norite megzti – puiku, kadangi taip galėsite pasigaminti ne tik unikalius mezginius sau, tačiau tuo pačiu ir pradėti verslauti, kadangi šiuo metu vienetiniai mezginiai yra labai mieli  ir už juos mokami gana dideli pinigai. Mezgimui.lt prekybos vietoje rasite viską, ko jums reikia, mezgimui. Pradedant kokybiškais siūlais ir baigiant virbalais be kurių neįmanoma megzti. Žinoma, visada galima rinktis mezgimo mašinas, tačiau dažniausiai jomis kuriami mezginiai neatrodo tokie unikalūs kaip kad naudojantis mezgimo virbalais.

 
Kas yra verslo informacinės sistemos?
Interneto Gidas
Penktadienis, 20 Balandis 2018 10:20

Dažnai įmonių kompanijos pasirenka paprasčiausią bendravimo būdą laiškais ar Skype programa, tačiau yra ir kitokių labai alternatyvių variantų bendrauti. Įprastai niekas alternatyvų neieško, visi įpranta bendrauti laiškais ir kiekvienam asmeniškai rašyti laiškus, kviečiant į artėjantį renginį ar svarbų darbo susitikimą. Visgi yra inovatyvesnių ir naujoviškų bendravimo programų, kurios paskatina veikti sparčiau ir visiems vienu metu dalyvauti darbo veikloje.

 

 
Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti?
Interneto Gidas
Trečiadienis, 14 Birželis 2017 14:12

Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.

 
Vienkartinės pirštinės internetu: kaip atrasti geriausias?
Interneto Gidas
Antradienis, 09 Gegužė 2017 14:57

Internetas atveria galimybes ne tik greičiau atrasti tai ieškote, tačiau dažniausiai ir kur kas mažesnėmis kainomis. Vienkartinės pirštinės internetu yra viena iš tų produkcijų, kuria domisi ne tik farmacininkai bei medikai, tačiau ir paprasčiausi asmenys, kurie nori namuose atlikti įprastus darbus su patogiomis pirštinėmis.

 
Auskarai internetu: nesuklyskite pirkdami!
Interneto Gidas
Penktadienis, 05 Gegužė 2017 16:23

Daugelis žmonių šiais laikais ieškodami kokios nors prekės naudojasi interneto pagalba. Tai bene pats greičiausias ir paprasčiausias būdas atrasti tai, ko Jums reikia. Auskarai internetu taip pat yra itin dažnas pasirinkimas.

 
Patogesnė ir kokybiškesnė paieška: „Google play“ atnaujina „Aps“ kategorijas
Interneto Gidas
Antradienis, 09 Rugpjūtis 2016 15:25

„Google play“ yra viena populiariausių „Google“ paslaugų platformų, skirtų išmaniesiems mobiliesiems įrenginiams bei planšetiniams kompiuteriams. Ši, skaitmeninės informacijos dalijimosi, paslauga tarnauja kaip oficiali apps‘ų, išmaniųjų programėlių parduotuvė, kurioje vartotojas gali įsigyti įvairiausių programų. „Google play“ pagalba savo telefone galite mėgautis socialinių tinklų, žiniasklaidos kanalų, muzikos, nuotraukų programėlėmis bei naujausiais žaidimais.

 
Kaip pirmą kartą pirkti internetu ir neapsigauti?
Interneto Gidas
Antradienis, 08 kovas 2016 18:05

Nors kai kurie žmonės jau kuris laikas apsiperka internetu, aš visuomet bijodavau tokios prekybos. Man tai atrodė nepatikima. Juk ką gali žinoti, gal prekės nuotrauka internete yra paimta iš nežinia kur, o reali prekės išvaizda toli gražu neatitinka realybės.

 
Gyventojai internetu galės sužinoti, koks teisėjas nagrinėja jų bylą
Interneto Gidas
Penktadienis, 08 Sausis 2016 17:15

Interneto svetainėje www.teismai.lt pradeda veikti bylų skirstymo protokolų paieškos sistema, kurioje visuomenė nuo šiol galės sužinoti, kokiam teisėjui yra paskirta nagrinėti jų byla, susipažinti su bylų skyrimo tvarka.

 
Draudimas internetu: elektroninių draudimo paslaugų gidas
Interneto Gidas
Pirmadienis, 19 Spalis 2015 15:20

Šiais laikais kiekviena vidutinio dydžio ir didelė draudimo bendrovė turi savo interneto svetainę ir visiems savo klientams, kurie taupo savo laiką ir draudimo paslaugomis naudojasi internetu, siūlo pasinaudoti ir draudimo skaičiuokle.

Pasinaudoti draudimo skaičiuokle – naudinga, nes sužinote tikslią draudimo kainą.

Kai draudimo skaičiuoklė Jums pateikia konkrečią, planuojamo įsigyti, draudimo kainą, kitas žingsnis – draudimo užsakymo formos pildymas.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed