„Entropia Universe“ įsigijo virtualaus turto už 2,5 milijono dolerių
Žaidimai
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 00:16

Vienas internetinio žaidimo „Entropia Universe“ žaidėjas įsigijo virtualaus turto už 2,5 milijono dolerių.

Žaidimą „Entropia Universe“ 2003 metais paleido kompanija „MindArk“. Žaidimas yra nemokamas, tačiau už pinigus galima įsigyti papildomas galimybes ir daiktus. Žaidime susijungia keli virtualūs pasauliai, kuriuose žaidėjai gali įsigyti žaidimo valiutą už realius pinigus, pastaruosius pagal fiksuotą kursą vėl galima paversti realiais pinigais.

Žaidėjas, kurio vardas nežinomas, įsigijo žemes Kalipso planetoje, kuri yra seniausias regionas „Entropia Universe“ žaidime. Virtualių žemių įsigijimas leidžia žaidėjui gauti dalį pajamų iš planetos eksploatacijos. „MindArt“ teigimu, 60 tūkstančių virtualių sklypų jau parduota.

Žaidėjas įsigijo beveik pusę visų Kalipso žemių, ir jo gaunamas pelnas gali siekti 750 tūkstančių dolerių per metus.

Ankščiau „Entropia Universe“ virtualūs pirkiniai kelis kartus pateko į Gineso rekordų knygą kaip brangiausi įsigyti virtualūs daiktai.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed