Milijoniniai Guild Wars 2 pardavimai dar prieš startą
Žaidimai
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 09:20

Trečiadienį startavo ArenaNet studijos internetinis, daugeliui žaidėjų skirtas vaidmenų žaidimas Guild Wars 2 ir iš karto sumušė pardavimo rekordus. Žaidimo leidėjai, NCsoft, paskelbė, kad dar iki oficialaus žaidimo išleidimo, buvo parduota daugiau nei milijonas Guild Wars 2 kopijų.


Išankstinis žaidimo įsigijimas leido žaidėjams išbandyti Tyria žemyno naujoves jau gerokai prieš oficialų žaidimo startą. NCsoft teigia, kad tokių žaidėjų veikėjai bus įgavę daug daugiau žaidimo patirties nei vėliau prisijungę Guild Wars serijos gerbėjai. Kompanija pasigyrė, kad vienu metu iki oficialaus žaidimo starto jį jau žaidė 400 000 žaidėjų.

Guild Wars 2, kaip ir visi MMORPG žanro žaidimai, leis žaidėjams „apsigyventi“ fantastiniame pasaulyje ir per įvairius nuotykius, tobulinti savo veikėjo gabumus. Labiau dėmesį traukia kitas žaidimo aspektas - Guild Wars 2 reikalauja tik vieno išankstinio mokesčio perkant originalią žaidimo kopiją, t. y. jis neturi mėnesinio abonementinio mokesčio, kaip pavyzdžiui, World of Warcraft.

Šaltinis: 

 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed