Naujas Skyrim papildymų paketas - Hearthfire
Žaidimai
Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 21:01

Laukti naujo The Elder Scrolls V: Skyrim turinio papildymo ilgai laukti nebeteks. Naujas internetu parsisiunčiamas paketas, pavadinimu Hearthfire, dienos šviesą išvys rytoj. Pirmiausia jį už 5 JAV dolerių arba 400 Microsoft taškų galės įsigyti Xbox 360 konsolių savininkai (pagal galiojančia Bethesda bei Microsoft sutartį, žaidimo papildymai pirmiausia platinami Xbox Live skaitmeninio platinimo sistemoje. Papildymo PC bei PlayStation 3 versijų sulauksime po mėnesio).Hearthfire pagaliau leis žaidėjams įsigyti norimą žemės sklypą ir nuo pat pamatų pasistatyti savo svajonių namą su visais vidaus patogumais – ginklų bei šarvų saugykla, alchemijos laboratorija, sodu, virtuve, miegamaisiais ir t. t. Taupantys laiką ir nenorintys studijuoti statybų planų, gali pasisamdyti ūkvedį, kuris padės jums įsikurti.

Kai tik namas bus baigtas, iškart į jį galėsite įsikelti – vienas arba su žmona/vyru, taip pat įsivaikintu vaiku, ką leidžia nauja įsivaikinimo sistema. Tačiau nuosavi namai atneš netik naudą, bet ir atsakomybę – vaikus reikės atsakingai auginti ir auklėti, o namus ginti nuo retsykiais pasirodančių nedraugiškų užklydėlių ir įvairių pavojingų kenkėjų.

Hearthfire papildymas seka po Dawnguard papildymo, kuris Xbox 360 konsolę pasiekė birželį, o PC – rugpjūčio pradžioje. Tuo tarpu PlayStation 3 žaidėjai Dawnguard paketo vis dar laukia...

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed