Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai
Žaidimai
Pirmadienis, 18 Liepa 2016 15:40

Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

Žaidimų entuziastai pristato tris žaidimus, kuriuos rekomenduotų išbandyti kiekvienam.

„Dead Island“ — žaidimas nuotykių ir netikėtumo mėgėjams. Pradėdami žaidimą ir peržiūrėję nuotaikingą įvadinį vaizdo intarpą, gausime pasirinkti vieną iš keturių galimų veikėjų, su kuriuo nesiskirsime iki pat paskutinės misijos. Kiekvienas iš jų turi išskirtinių įgūdžių bei gali atlikti įsiučio ataką. Misijų principas labai paprastas: randate prieglobstį  ir vykdote užduotis. Įvykdę jas pasieksime kitą prieglobstį, kur taikomas tas pats principas. Sąžiningai jas vykdant, kaip atlygį galima susirinkti nemažą kiekį modifikacijos planų. Svarbiausias dalykas — vengti zombių, norinčių jus nužudyti.

„Game of Thrones“ — žaidimas, sukurtas remiantis garsiuoju televizijos serialu. „Game of Thrones“ sugrąžins žaidėją į riterių laikus. Pati žaidimo istorija šiek tiek skiriasi nuo kitų serialo dalių, tačiau misija yra aiški — turėsite užvaldyti miestelį bei ten įvesti savąją tvarką. Žaidėjams gali pasirinkti norimą klasę, kurios atsako už savitus gebėjimų medžius bei naudojamų ginklų ir šarvų spektrą. Papildomai leidžiama naudoti specializacijos ir gebėjimų taškus, o įdomiausiais atrodo stiprybių ir silpnybių pasirinkimas.

„The Walking Dead“ dar vienas žaidimas paremtas to paties pavadinimo komiksais. Daugeliui šis žaidimas gali būti pažįstamas ir iš TV serialo tuo pačiu pavadinimu. „The Walking Dead priskiriamas veiksmo, nuotykių ir žaidimų vaidmenimis žanrams. Kitaip nei kituose su zombiais ir negyvėliais susijusiuose žaidimuose, „The Walking Dead“ yra orientuotas į žaidimo personažus ir jų išgyvenimus nei į patį veiksmą.

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.

 • Half-Life modas Black Mesa – startuoja kitą savaitę (2012-09-05)

  Bendruomenė, kurianti naują Half-Life žaidimo modą, Black Mesa (anksčiau vadinosi Black Mesa: Source), paskelbė, kad pirmoji žaidimo dalis bus išleista jau rugsėjo 14 dieną. Oficiali internetinė modo svetainė pasipildė virtualiu laikmačiu, skaičiuojančiu laiką iki oficialaus žaidimo starto.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed