Projektas „Drub E-Sports“ populiarins elektroninį sportą Lietuvoje
Žaidimai
Penktadienis, 13 Balandis 2012 09:04

Kompiuteriniai žaidimai tampa vis modernesni ir populiaresni, o kartu sparčiai žengia į interneto erdvę. Atrodo, kad internetas tampa realaus pasaulio antrininku. Tačiau Lietuvoje kompiuterinių žaidimų sportas vis dar yra mažai populiarus.Todėl keli aktyvūs žmonės nusprendė susiburti ir pasistengti Lietuvos elektroninį sportą kilstelti į aukštesnį lygį. Balandžio pradžioje startavo jų projektas „Drub E-Sports“.

Dar prieš oficialų atidarymą organizacijos gerbėjai „Facebook“ puslapyje galėjo laimėti „SteelSeries“ prizų. Ši kompanija tapo pirmąja „Drub E-Sports“ rėmėja.

Visus techninius ir programinius reikalus organizacijai padeda atlikti „3Dev“, kurie šiuo metu kuria „Drub E-Sports“ interneto svetainę.

Dar viena naujiena, su kuria savo veiklą pradėjo „Drub E-Sports“, yra žaidimo „League Of Legends“ turnyras. Prie šio renginio prisidėjo ESET įmonė, kuri įsteigė 800 Lt vertės prizinį fondą. Stipriausios Baltijos šalių komandos kausis žaidimo arenose, o kovas gyvai transliuos profesionalūs komentatoriai, tad įtraukti bus ne tik dalyviai, bet ir žiūrovai.

Atidarymo proga startavo ir laida apie žaidimus bei technikos naujienas „Extreme Gaming TV“, kurią periodiškai galės išvysti visi norintys.

„Drub E-Sports“ projekto vadovai teigia, kad tai tik pradžia, ir visų gerbėjų bei lankytojų laukia daug gerų naujienų bei siurprizų.

Daugiau informacijos rasite „Drub E-Sports“ svetainėje ir projekto „Facebook“ puslapyje.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed