Projektas „Drub E-Sports“ populiarins elektroninį sportą Lietuvoje
Žaidimai
Penktadienis, 13 Balandis 2012 09:04

Kompiuteriniai žaidimai tampa vis modernesni ir populiaresni, o kartu sparčiai žengia į interneto erdvę. Atrodo, kad internetas tampa realaus pasaulio antrininku. Tačiau Lietuvoje kompiuterinių žaidimų sportas vis dar yra mažai populiarus.Todėl keli aktyvūs žmonės nusprendė susiburti ir pasistengti Lietuvos elektroninį sportą kilstelti į aukštesnį lygį. Balandžio pradžioje startavo jų projektas „Drub E-Sports“.

Dar prieš oficialų atidarymą organizacijos gerbėjai „Facebook“ puslapyje galėjo laimėti „SteelSeries“ prizų. Ši kompanija tapo pirmąja „Drub E-Sports“ rėmėja.

Visus techninius ir programinius reikalus organizacijai padeda atlikti „3Dev“, kurie šiuo metu kuria „Drub E-Sports“ interneto svetainę.

Dar viena naujiena, su kuria savo veiklą pradėjo „Drub E-Sports“, yra žaidimo „League Of Legends“ turnyras. Prie šio renginio prisidėjo ESET įmonė, kuri įsteigė 800 Lt vertės prizinį fondą. Stipriausios Baltijos šalių komandos kausis žaidimo arenose, o kovas gyvai transliuos profesionalūs komentatoriai, tad įtraukti bus ne tik dalyviai, bet ir žiūrovai.

Atidarymo proga startavo ir laida apie žaidimus bei technikos naujienas „Extreme Gaming TV“, kurią periodiškai galės išvysti visi norintys.

„Drub E-Sports“ projekto vadovai teigia, kad tai tik pradžia, ir visų gerbėjų bei lankytojų laukia daug gerų naujienų bei siurprizų.

Daugiau informacijos rasite „Drub E-Sports“ svetainėje ir projekto „Facebook“ puslapyje.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed