Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai
Žaidimai
Antradienis, 09 Rugpjūtis 2016 15:23

Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

Tikriausiai daugelis atsimena mažuosius filmų, komiksų ir animacinių serialų monstrus — pokemonus. Juos 1995 metais sukūrė Japonijos video žaidimų kūrėjas Satoshis Tajiris. Šiandien „Pokemon Go“ — tai papildytos realybės žaidimas, pasirodęs 2016 metų liepos mėnesį ir sulaukęs nematyto populiarumo visame pasaulyje. Žaidimas tinkamas visiems išmaniesiems telefonams su iOS ir Android sistemomis. Žaidimui reikalingas GPS įrenginys, kuris ir padeda atrasti paslaptinguosius pokemonus, išsibarsčiusius įvairiausiose vietose. Žaisti šį žaidimą ne tik paprasta, bet ir labai įdomu. Žaidimas arba pokemonų medžioklė vyksta realioje aplinkoje: parke, darbe, gatvėje, važiuojant automobiliu ar viešuoju transportu. Keliaudami su savo išmaniuoju telefonu rankose, jūs galite sugauti, kovoti, apmokyti virtualius pokemonus, kurie atsiranda telefono ekrane, lyg būtų konkrečioje vietoje realiame pasaulyje. Aptikus pokemoną, jo atvaizdas atsiranda žemėlapyje šalia jūsų. Paspaudžiate ant jo ir atsidariusiame naujame lange iššaunate pokemoną su kamuoliuku, vadinamu „PoketBall“. Pataikęs į pokemoną jį pagaunate ir jis tampa nuosavos pokemonų kolekcijos dalimi.

Populiarusis pokemonų žaidimas yra nauja manija, užvaldžiusi milijonu pasaulio gyventojų. Žaidimą žaidžia, o tiksliau pokemonų medžiokle užsiima tiek vaikai, tiek ir suaugusieji. Pasirodęs „Pokemon Go“ žaidimas jau pirmosiomis dienomis populiarumu pralenkė „Facebook“, „Twitter“, „Snapchat“ pažinčių programėlę „Tinder“.  Nuo to laiko, kai žaidimas buvo pirmą kartą išleista į rinką „Nintendo“ akcijų vertė pakilo daugiau nei 50 proc. Skaičiuojama, kad „Pokemon Go“ žaidimas per dieną uždirba daugiau nei 1,6 mln. JAV dolerių. Nors daugelis tvirtina, kad žaidimo populiarumas palaipsniui pradės slūgti, tačiau entuziastai teigia, kad žaidimas ir ateityje išliks labai populiarus.

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.

 • Half-Life modas Black Mesa – startuoja kitą savaitę (2012-09-05)

  Bendruomenė, kurianti naują Half-Life žaidimo modą, Black Mesa (anksčiau vadinosi Black Mesa: Source), paskelbė, kad pirmoji žaidimo dalis bus išleista jau rugsėjo 14 dieną. Oficiali internetinė modo svetainė pasipildė virtualiu laikmačiu, skaičiuojančiu laiką iki oficialaus žaidimo starto.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed