Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai
Žaidimai
Antradienis, 09 Rugpjūtis 2016 15:23

Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

Tikriausiai daugelis atsimena mažuosius filmų, komiksų ir animacinių serialų monstrus — pokemonus. Juos 1995 metais sukūrė Japonijos video žaidimų kūrėjas Satoshis Tajiris. Šiandien „Pokemon Go“ — tai papildytos realybės žaidimas, pasirodęs 2016 metų liepos mėnesį ir sulaukęs nematyto populiarumo visame pasaulyje. Žaidimas tinkamas visiems išmaniesiems telefonams su iOS ir Android sistemomis. Žaidimui reikalingas GPS įrenginys, kuris ir padeda atrasti paslaptinguosius pokemonus, išsibarsčiusius įvairiausiose vietose. Žaisti šį žaidimą ne tik paprasta, bet ir labai įdomu. Žaidimas arba pokemonų medžioklė vyksta realioje aplinkoje: parke, darbe, gatvėje, važiuojant automobiliu ar viešuoju transportu. Keliaudami su savo išmaniuoju telefonu rankose, jūs galite sugauti, kovoti, apmokyti virtualius pokemonus, kurie atsiranda telefono ekrane, lyg būtų konkrečioje vietoje realiame pasaulyje. Aptikus pokemoną, jo atvaizdas atsiranda žemėlapyje šalia jūsų. Paspaudžiate ant jo ir atsidariusiame naujame lange iššaunate pokemoną su kamuoliuku, vadinamu „PoketBall“. Pataikęs į pokemoną jį pagaunate ir jis tampa nuosavos pokemonų kolekcijos dalimi.

Populiarusis pokemonų žaidimas yra nauja manija, užvaldžiusi milijonu pasaulio gyventojų. Žaidimą žaidžia, o tiksliau pokemonų medžiokle užsiima tiek vaikai, tiek ir suaugusieji. Pasirodęs „Pokemon Go“ žaidimas jau pirmosiomis dienomis populiarumu pralenkė „Facebook“, „Twitter“, „Snapchat“ pažinčių programėlę „Tinder“.  Nuo to laiko, kai žaidimas buvo pirmą kartą išleista į rinką „Nintendo“ akcijų vertė pakilo daugiau nei 50 proc. Skaičiuojama, kad „Pokemon Go“ žaidimas per dieną uždirba daugiau nei 1,6 mln. JAV dolerių. Nors daugelis tvirtina, kad žaidimo populiarumas palaipsniui pradės slūgti, tačiau entuziastai teigia, kad žaidimas ir ateityje išliks labai populiarus.

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).

 • Kitąmet sulauksime Call of Juarez: Gunslinger (2012-09-10)

  Ketvirtasis Call of Juarez serijos žaidimas dienos šviesą išvys kitąmet. Ubisoft šiandien prabilo apie Call of Juarez: Gunslinger, kuris bus parsisiunčiamas internetu.

  Call of Juarez: Gunslinger kuriamas Techland studijoje, kuri iki šiol sukūrė visas serijos dalis, nukeliančias jus į senuosius Laukinius Vakarus. Žaidėjams teks įsijausti į premijų medžiotojo vaidmenį, kurio užduotis – nukauti baisiausius vakarų banditus, tarp kurių tokios istorinės asmenybės, kaip Billy the Kid, Jesse James ir Pat Garrett.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed