Ausinės – kaip išsirinkti ir į ką labiausiai kreipti dėmesį
Audio-Video
Penktadienis, 19 Gruodis 2014 14:52

Muzika, ko gero, yra neatskiriama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Su ja mes susiduriame visur: prekybos centruose, viešajame transporte ir kitur. Be to, ir patys mėgstame klausytis muzikos. Taigi dažnas žmogus nusprendžia įsigyti ausines tam, kad galėtų klausytis muzikos nevaržomas ir netrukdytų kitiems.

Taigi, kaip nuspręsti, kokias ausines įsigyti? Be abejo, ausinių tipų yra pakankamai, tad priklausomai nuo to, kur muzikos klausotės, prie kokių aparatų ausines ruošiatės jungti, priklauso ir kokio tipo ausinių Jums reikia. Taip pat svarbu ir kiek pinigų ruošiatės skirti šiai prekei. Jei nesate labai išrankus, ausines galėsite įsigyti tikrai nebrangiai.

 

Norint įsigyti tinkamas ausines, reikia žinoti jų tipus. Galime nuo to ir pradėti.

Ausinių tipai:

- Ausinės, dedamos ant ausų. Šios ausinės yra apdengtos porolonu, todėl nespaudžia ausų. Jos yra patogios, todėl tokiomis ausinėmis galite naudotis ne tik namie, bet ir keliauti su jomis apsipirkti ar į sporto klubą.

- Ausinės, apgaubiančios ausis. Jau iš pavadinimo suprantame, kad tai ausinės, kurios apgaubia ausis. Dėl savo dydžio labiausiai tinkamos naudoti namie. Be to, tai ausinės, pasižyminčios aukščiausios kokybės garsu.

- Ausinės, įstatomos į ausį. Tai labai kompaktiškos ausinės, kurios izoliuoja garsą. Tokias ausines patogu nešiotis ir naudoti bet kurioje vietoje.

 

Ausines visada jungiame prie kažkokio prietaiso – telefono, kompiuterio ar kokio nors grotuvo.

Yra keli dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

- Ausinių varža

- Ausinių jautrumas

 

Taip pat įvertinkite garso izoliaciją. Tai svarbu tam, kad muziką girdėtumėte tik Jūs ir būtų blokuojamas išorinis triukšmas.

Taigi, jei norite kokybiško ir tikrai gero garso, pamirškite pigias ausines. Su geromis ausinėmis, jūs galite pajusti ir girdėti muziką visai kitame lygyje. Nesvarbu, ar jūs klausotės muzikos namuose ar kelyje, apsvarstykite investiciją į aukštos kokybės ausines, jei norite pasiekti maksimalų malonumą.

Nepamirškite, kad gaunate tokią prekę, kiek už ją sumokate. Apskritai, brangesnės ausinės yra pagamintos iš aukštesnės kokybės medžiagų, o garso kokybė taip pat geresnė.

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed