Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti
Audio-Video
Trečiadienis, 06 Sausis 2016 17:13

Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

Šie lęšiai suteikia vaizdo ir garso įrašymo įrenginiui 20x optinio priartinimo ir 3 x (4K)/ 40x (FHD) aiškaus vaizdo didinimo/mažinimo galimybes, kurios užtikrina gražesnį iš arti filmuojamą vaizdą. Dėl pažangių „Advanced Aspherical“ (AA) ypač mažos dispersijos (ED) lęšių, spalvos kraštų nelygumai sumažėja ir leidžia lęšiams užfiksuoti ypač tikslias spalvas ir patraukliai nufilmuotus vaizdus. Daugiasluoksnė „ZEISS T*“ danga mažina nepageidaujamą atsispindėjimą/šešėlius ir blyksnius, dėl to filmuojant saulėtą dieną lauke, vaizdas aiškesnis ir raiškesnis. FDR-AX53 vaizdo kamera filmuoja neįtikėtinu dideliu 4K raiškos bitų dažniu 100Mbps greičiu, naudodama aukštą kokybę užtikrinančiu „XAVC S“ įrašymo formatu, užpildančiu kiekvieną kadrą 4K raiškos detalumu.

FDR-AX53 yra pirmoji vaizdo kamera su patobulinta „Sony Balance Optical SteadyShot“ funkcija. 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema neleidžia susilieti filmuojamam vaizdui, kai vaizdo kamera laikoma rankoje. O naujasis intelektualus aktyvusis (Intelligent Activeiv) režimas taip pat užtikrina aiškų vaizdą, kai filmuojama bėgant. Neįtikėtinai galinga vaizdo stabilizavimo sistema užtikrina tolygų ir aiškų vaizdą iš visų kampų net tada, kai judama ar kamera naudojama ant teleskopinės lazdos su 20x optiniu priartinimu/atitolinimu, ar kai norima nufilmuoti iš labai arti.

FDR-AX53 vaizdo kameros naujasis mikrofonas garsą gaudo iš penkių krypčių ir taip įrašo realų garsą bei perteikia realų aplinkos pojūtį. Dėl patobulintos mikrofono struktūros triukšmo lygis sumažėja maždaug 40%, o stereo garsas atkuriamas du kartus geriau nei ankstesniuose modeliuose, taip užtikrinant aiškius įrašus įvairiose situacijose. Kameros 5.1 kanalų mikrofonas įrašo stereo garsą 2 kanalų „XAVC S“ 4K/HD raiškos įrašymo formatu bei kokybišką erdvinį garsą – 5.1 kanalų „AVCHD“ formatu. Be to, funkcija mano balso panaikinimas (My Voice Canceling) leidžia panaikinti filmuotojo užfiksuotą kalbėjimą filmuojant.

FDR-AX53 vaizdo kamera gali įrašinėti 100fps greičiu Full HD vaizdo kokybe, o tai reiškia, kad kadrus galima redaguoti, naudojant sulėtintą vaizdo medžiagą per nemokamą kompiuterio programinę įrangą, „PlayMemories Home“, ir suteikti namų sąlygomis darytiems vaizdo įrašams visiškai naują dimensiją. Ši kamera gali pasigirti stilingais patobulinimais, kurie užtikrina didesnį lankstumą filmuojant, įskaitant rankinį žiedelį ir mygtuką, kurie gali atlikti tokias funkcijas, kaip vaizdo pritraukimas/atitolinimas, fokusavimas ir rodymas ir elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF). Pažangesni naudotojai daugiau valdymo ir redagavimo galimybių gali rasti, naudodami laiko kodo (Time Code) ir naudotojo bitų (User Bit) funkcijas.

Naujoji „Sony“ 4K raiškos vaizdo kamera  Europoje pasirodys nuo 2016 m. kovo mėnesio vidurio ir kainuos apie 1000 eurų.

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.

 • Ploniausios garso kolonėlės pasaulyje (2012-09-17)

  Šiuolaikiniai televizoriai turi didelius ekranus ir grakštų dizainą, tačiau daugelis iš jų savo plokščiuose korpusuose neturi garso kolonėlių, kurios skleistų švarų, įspūdingą ir gilų garsą. „Sharp“ siūlo naują sprendimą visiems, kuriems yra svarbi aukšta vaizdo ir garso kokybė žiūrint filmus, koncertus, sporto renginius. „Sharp“ pristato ploniausias garso kolonėles pasaulyje, skirtas televizoriams su sistema 2.1.

  Kolonėlės skiriasi dydžiu, jas galima lengvai priderinti prie įvairių televizoriaus dydžių. 60” ir 70” įstrižainių televizoriams skirtas modelis „HT-SL75“, o 46” ir 52” įstrižainių televizoriams puikiai tinka modelis „HT-SL70“. Yra keletas šių komplektų montavimo būdų: nuo pritvirtinimo prie sienos ar atramos iki montavimo kairėje ar dešinėje televizoriaus ekrano pusėje. Vos 26 mm pločio elegantiško ir grakštaus dizaino kolonėlės neužgoš svetainės interjero, tačiau gali tapti puikiu dekoratyviniu elementu.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed