Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti
Audio-Video
Trečiadienis, 06 Sausis 2016 17:00

Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 

Stabilizavimo sistema ypač veiksminga nedidelės vibracijos sąlygomis, kurios gali pasireikšti tada, kai naudojami radijo bangomis kontroliuojami sraigtasparniai ar dronai (bepiločiai orlaiviai). Nuo šiol aiškius ir stabilius sporto vaizdus užfiksuosite be problemų, nes kratymas ar vaizdo susiliejimas aktyvaus sporto metu – sklandant, bėgant ar važiuojant dviračiu – efektyviai pašalina šiuos trikdžius.

Regos lauko kampą sureguliuoti galima naudojantis „kampo nustatymo“ ir „didinimo/mažinimo (angl. zoom)“ nustatymo funkcija. Ypač veiksmingas dviejų žingsnių kampo keitimas iš plataus į siaurą, leidžiantis tobulai sureguliuoti bet kokio vaizdo „rėmus“, vaizdas mažiau iškraipomas, o kokybė geresnė, nesvarbu, iš kokio kampo vaizdas filmuojamas. HDR-AS50 vaizdo kamera taip pat turi patobulintą tris kartus tolygesnę didinimo/mažinimo funkciją, leidžiančią pritraukti (ar atitolinti) vaizdą.

HDR-AS50 korpusas projektuotas iš naujo, daugiausia susitelkiant ties funkcionalumu. Veiksmo kamera turi naują, patobulintą vartotojo sąsają, leidžiančią intuityviai ir lengvai valdyti kamerą. Naudodamiesi piktogramomis ir mygtukais, galėsite greitai keisti nustatymus tuo metu, kai to reikia. Veiksmo kamerą galima valdyti, naudojant išmaniuosius telefonus ir planšetes, ir ją įjungti ar išjungti, naudojantis mobiliąja programėle „PlayMemories“. Kamera gali pasigirti gale esančia USB jungtimi, leidžiančia prijungti ją per laidą, taip pat ją galima įkrauti per mobilią bateriją, net tada, kai filmuojama. Nauja ir tai, kad prie kameros pateikiamas trikojo lizdas, todėl nebereikia trikojo laikiklio.

Naujojoje kameroje yra tam tikrų pakeitimų, kurie įdiegti, atsižvelgus į vartotojų atsiliepimus, ypač sportininkų ir kitų ankstesnių naudotojų. Nuo šiol ji turi naujų bei patobulintų funkcijų. Reguliuojami ir sustiprinti pypsėjimo garsai bei trys švieselės viršuje, priekyje ir gale pridėti tam, kad būtų papraščiau suprasti, kokios yra tuo metu naudojamos kameros sąygos, pvz., REC (įrašymo) būklė, net kai dėvimas šalmas ar kamera pritvirtinta and dviračio vairo ar teleskopinės lazdos.

HDR-AS50 kameroje gausu įvairių neįtikėtinų filmavimo funkcijų, kurios dar labiau patobulins jūsų filmuojamą medžiagą. Kameros sulėtinimo (angl. time-lapse) filmavimo funkcija leidžia filmuoti 8 MP dydžio nejudančius vaizdus, o tai reiškia, kad net jei veiksmo kamera filmuojate didelės raiškos formatu, redaguodami nufilmuotus vaizdus veiksmo kameros filmų kūrimo (Movie Creator) programine įranga šiuos vaizdus nesunkiai paversite 4K raiškos sulėtinto vaizdo rodymo filmu(ku). HDR-AS50 kamera galima filmuoti didelio bitų dažnio įrašus 50 Mbps greičiu ir XAVC S formatu, ir įspūdingu tikslumu užfiksuoti  vaizdus net sudėtingiausiomis sąlygomis, pvz., tyškančio vandens ar didelių minių. Greitai prabėgantys vaizdai, kuriuos reikia akcentuoti, dabar gali būti rodomi sulėtintu kino formatu.

„Sony“ įdiegta filmų kūrimo programa „Highlight Movie Maker“ nuo šiol leidžia nustatyti veidus ir automatiškai sumontuoti svarbiausių momentų rinkinį, kurį tuoj pat galima peržiūrėti ir siųsti kitiems. Jūsų veiksmo įrašai užbaigiami švariu ir rezonuojančiu garsu, įrašytu, naudojant aukštos kokybės stereo mikrofoną, kuris leidžia tiksliai užfiksuoti dūžtančių  bangų trenksmą ar vaikų juoką. Prie HDR-AS50 kameros sukurta daug įvairių priedų, kurie leis išsaugoti svarbias gyvenimo akimirkas. Pavyzdžiui, povandeninis dėklas, plokšti lęšiai, leidžiantys užfiksuoti neįtikėtinai aiškų vaizdą po vandeniu ar galima pasirinkti kameros lęšio dangtelį su spaustuku (AKA-CAP1).

Naujoji „Sony” HDR-AS50 veiksmo kamera Europos rinką pasieks vasario viduryje ir kainuos apie 220 eurų.

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.

 • Ploniausios garso kolonėlės pasaulyje (2012-09-17)

  Šiuolaikiniai televizoriai turi didelius ekranus ir grakštų dizainą, tačiau daugelis iš jų savo plokščiuose korpusuose neturi garso kolonėlių, kurios skleistų švarų, įspūdingą ir gilų garsą. „Sharp“ siūlo naują sprendimą visiems, kuriems yra svarbi aukšta vaizdo ir garso kokybė žiūrint filmus, koncertus, sporto renginius. „Sharp“ pristato ploniausias garso kolonėles pasaulyje, skirtas televizoriams su sistema 2.1.

  Kolonėlės skiriasi dydžiu, jas galima lengvai priderinti prie įvairių televizoriaus dydžių. 60” ir 70” įstrižainių televizoriams skirtas modelis „HT-SL75“, o 46” ir 52” įstrižainių televizoriams puikiai tinka modelis „HT-SL70“. Yra keletas šių komplektų montavimo būdų: nuo pritvirtinimo prie sienos ar atramos iki montavimo kairėje ar dešinėje televizoriaus ekrano pusėje. Vos 26 mm pločio elegantiško ir grakštaus dizaino kolonėlės neužgoš svetainės interjero, tačiau gali tapti puikiu dekoratyviniu elementu.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed