Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys
Audio-Video
Antradienis, 02 Spalis 2012 12:55

2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 

Naujoji „Logitech“ sistema susideda iš dviejų aukštų dažnių garsiakalbių ir vieno į apačią nukreipto žemų dažnių garsiakalbio, kurie iš viso suteikia 40 vatų realiosios galios garso (RMS). Viena RCA ir dvi 3,5 mm standarto garso jungtys leidžia vienu metu prie šios sistemos prijungti iki 3 skirtingų prietaisų, pavyzdžiui, kompiuterį, muzikos grotuvą, televizorių ar žaidimų kompiuterį, išmanųjį telefoną bei kitus įrenginius. Be to, ši sistema aprūpinta kompaktišku valdymo pulteliu, per kurį galima nustatyti žemų dažnių lygį ar reguliuoti garsumą.

„Logitech Speaker System Z553“ yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško formos ir funkcijos derinio kompiuterio garsiakalbiuose ir nori suteikti daugiau įspūdžių savo garso patirčiai mažose erdvėse, – sakė „Logitech“ atstovas. – Išsiskirianti kompaktiška forma, nepriekaištinga garso kokybe ir jungčių galimybėmis, naujoji 2.1 tipo sistema atrodys ir skambės įspūdingai bet kokiame kambaryje“.

Dėl kompaktiškos ir universalumu išsiskiriančios konstrukcijos ši sistema gali būti pritaikyta specifiniams poreikiams. Aukštų dažnių garsiakalbių aukštį galima reguliuoti naudojantis metaliniais stoveliais. Juos taip pat galima sumontuoti ant sienos, o 2 metrų ilgio laidai suteikia pakankamai laisvės optimaliam jų išdėstymui kambaryje.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech Speaker System Z553“ rinkoje pasirodys 2012 m. spalio mėn., jos rekomenduojama pardavimo kaina yra 129,99 euro (apie 450 litų).

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.

 • Ploniausios garso kolonėlės pasaulyje (2012-09-17)

  Šiuolaikiniai televizoriai turi didelius ekranus ir grakštų dizainą, tačiau daugelis iš jų savo plokščiuose korpusuose neturi garso kolonėlių, kurios skleistų švarų, įspūdingą ir gilų garsą. „Sharp“ siūlo naują sprendimą visiems, kuriems yra svarbi aukšta vaizdo ir garso kokybė žiūrint filmus, koncertus, sporto renginius. „Sharp“ pristato ploniausias garso kolonėles pasaulyje, skirtas televizoriams su sistema 2.1.

  Kolonėlės skiriasi dydžiu, jas galima lengvai priderinti prie įvairių televizoriaus dydžių. 60” ir 70” įstrižainių televizoriams skirtas modelis „HT-SL75“, o 46” ir 52” įstrižainių televizoriams puikiai tinka modelis „HT-SL70“. Yra keletas šių komplektų montavimo būdų: nuo pritvirtinimo prie sienos ar atramos iki montavimo kairėje ar dešinėje televizoriaus ekrano pusėje. Vos 26 mm pločio elegantiško ir grakštaus dizaino kolonėlės neužgoš svetainės interjero, tačiau gali tapti puikiu dekoratyviniu elementu.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed