Naujoji „Sharp XL-HF401PH“ stereosistema – puikios kokybės garsas
Audio-Video
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2012 21:41

Pamėgtos muzikos paleidimas gera garso kokybe per mobiliuosius įrenginius dar niekada nebuvo toks paprastas kaip su naujojo „Sharp XL-HF401PH“ „hi-fi“ stereosistema. Naudodamiesi  „AirPlay“ technologija, atskiras dainas arba visą grojaraštį iš „iTunes“ galėsite paleisti per bet kurį „Apple“ įrenginį belaidžiu tinklu. Svarbiausia, kadtam, nebereikės papildomos įrangos.
„iPod“ tapo visų muzikos mylėtojų dažniausiai įsigyjamu ir nuolat nešiojamu įrenginiu. Tačiau iki šios akimirkos mėgstamos muzikos klausymasis per mobiliuosius įrenginius namuose sudarė tam tikrų keblumų. Naujoji „Sharp XL-HF401PH“ „hi-fi“ stereosistema leidžia muzikos mylėtojams paleisti visą savo „iTunes“ laikmenų biblioteką belaidžiu būdu, neprarandant garso kokybės. Bet koks „iMac“ su „iTunes“ laikmenų paleidimo programine įranga (nuo 10.1 versijos) gali veikti kaip muzikos šaltinis, naudodamas „Apple AirPlay“ technologiją, kaip tai daro „iPhone“, „iPad“ arba „iPad Touch“ (nuo iOS 4.2). Garso sistema veikia kaip muzikos imtuvas, per kurio garsiakalbius belaidžiu būdu („Wi-Fi“) grojamos dainos. Palyginus su „Bluetooth“, muzikos perdavimas per „AirPlay“ užtikrina geresnę garso kokybę ir platesnį diapazoną.

„Mes pastebėjome, kad vartotojai vis dažniau iš elektronikos prietaisų tikisi geriausios kokybės, nedaug vietos užimančių arba laiko per daug nereikalaujančių įrenginių”, –  teigia Alberico Lissoni, „Sharp Europe“, „Consumer Electronics“ viceprezidentas. Pasak viceprezidento, be puikios garso kokybės ir išskirtinai paprasto veikimo, dėmesys taip pat skiriamas moderniam ir patraukliam šio įrenginio dizainui.

Be „Apple“ įrenginių prie XL-HF401PH per USB arba garso įvestį galima prijungti bet kurį MP3 grotuvą. Galima paleisti muziką net iš kompaktinių diskų, o MP3 ir WMA failus – iš USB atmintuko arba kompaktinio disko. Be to, garso sistema turi FM imtuvą su RDS ir 40 atminties lizdų. 2 x 50 vatų (RMS) išvesties garso sistema siūlo išskirtinę garso kokybę už patrauklią kainą. Specialiai atrinkti komponentai ir ypač aukštos kokybės dvikrypčiai garsiakalbiai užtikrina pirmos klasės garso kokybę. Jei norite, sistemą galima išplėsti žemų dažnių stiprintuvo išvestimi.

„Sharp XL-HF401PH” sertifikuota tarptautinės vartotojų elektronikos, IT aparatūros ir mobiliųjų telefonų gamintojų asociacijos „Digital Living Network Alliance“ (DLNA). DLNA sertifikuoti įrenginiai gali komunikuoti vienas su kitu namų tinkle arba tiesiogiai.

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed