„Panasonic“ fotoaparatui ir objektyvui – prestižiniai TIPA apdovanojimai
Audio-Video
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 18:50

„Panasonic“ fotoaparatas „Lumix DMC-GX1“ ir objektyvas „Lumix G X Vario PZ 14-42mm“ pelnė prestižiniais laikomus ir vienus labiausiai foto bei vaizdavimo rinkoje vertinamus Techninių vaizdų spaudos asociacijos (TIPA) apdovanojimus. „Lumix DMC-GX1“ buvo pripažintas Geriausiu pažangios kompaktinės sistemos fotoaparatu, o „Lumix G X Vario PZ 14-42mm“ – Geriausiu kompaktinės sistemos fotoaparatų ekspertiniu objektyvu.

„Jaučiamės dar kartą pagerbti sulaukę TIPA apdovanojimus skiriančių tarptautinėje rinkoje gerbiamų žurnalistų pripažinimo. Mes ilgai ir atsakingai dirbame siekdami užtikrinti mūsų skaitmeniniais vaizdo produktais besinaudojantiems žmonėms geriausius potyrius fotografuojant – „Lumix“ gaminiai yra elegantiško dizaino, intuityviai valdomi ir naudoja moderniausias technologijas. Gera matyti, kad mūsų pastangos atlyginamos tokiais reikšmingais apdovanojimais“, – teigė „Panasonic Europe“ valdybos pirmininkas ir vykdomasis direktorius Laurent Abadie.

„Panasonic Lumix GX1“, priklausantis „Lumix G Micro“ sistemos skaitmeninių fotoaparatų serijai ir įvertintas kaip geriausias pažangios kompaktinės sistemos fotoaparatas, tęsia šlovingas šios serijos tradicijas, kadangi pernai geriausiu kompaktinės sistemos fotoaparatu eksperto klasėje nugalėjo „Lumix GH2“.

TIPA komisijos atstovas pabrėžė, kad asociacijos nariams įspūdį padarė GX1 modelio konstrukcija, jo „Light Speed AF“ ir „Precise Contrast AF“ automatinio fokusavimo sistemos bei 4,2 kadro per sekundę spartos serijinio fotografavimo galimybė. „Kitos pasižymėjusios charakteristikos buvo „Full HD“ filmavimo, „Touch AF“ jutiklinio autofokusavimo galimybės, platus kūrybiškojo fotografavimo funkcijų pasirinkimas ir papildomai komplektuojamas puikus 1,444 mln. taškų „Live View Finder“ vaizdo ieškiklis“, – aiškino TIPA komisijos atstovas.

Tuo tarpu Geriausiu kompaktinės sistemos fotoaparatų ekspertiniu objektyvu pripažintas „Lumix G X Vario PZ 14-42mm“, skirtas keičiamųjų objektyvų „Lumix G Micro“ sistemos aparatams, TIPA komisijos balsus pelnė dėl savo charakteristikų, puikiai tinkančių fotografuojant ir ypač – filmuojant.

„Sudarytas iš devynių elementų aštuoniose grupėse, su 4 asferiniais ir dviem ED lęšiais, „Micro Four Thirds“ tvirtinimo bajonetu, „Lumix G 14-42mm“ yra galingas artinantis objektyvas, idealiai tinkantis fotografijai ir filmuoti. Patobulinta integruota „Power O.I.S.“ optinė vaizdo stabilizavimo sistema padeda užtikrinti kokybišką vaizdo įrašymą, o „Nano Surface Coating“ lęšių padengimo technologija gerokai sumažina šešėlius ir blyksnius“, – aiškino TIPA atstovas.

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed