„Sharp” pristatė itin didelės skiriamosios gebos jutiklinį ekraną ir monitorių su IGZO technologija
Audio-Video
Pirmadienis, 10 Rugsėjis 2012 19:25

„Sharp Visual Solutions Europe“ pristatė savo naujojo 70 colių LCD interaktyvaus ekrano prototipą profesionalų rinkoms. Didelės skiriamosios gebos 4K2K (3840 x 2160) ekranas yra jutiklinis, todėl sustiprina bendradarbiavimą, leisdamas vienu metu ekrane dirbti keliems naudotojams. „Sharp“ taip pat debiutuoja su savo pirmuoju A klasės 32 colių 4K2K staliniu monitoriumi, pasižyminčiu moderniu indžio, galio, cinko oksido (IGZO) ekranu, kuris užtikrina aukštesnės kokybės skiriamąją gebą ir mažesnes energijos sąnaudas. Abiejuose ekranuose naudojama „Sharp“ LED foninio apšvietimo technologija, sumažinanti energijos sąnaudas.
70 colių interaktyvus ekranas – tai komandiniam bendradarbiavimui skirta universali lenta su galimybe sumontuoti ekraną horizontaliai ir vertikaliai ar net naudoti kaip interaktyvų stalviršį. Itin didelė 4K2K skiriamoji geba užtikrina nepaprastai ryškius vaizdus, o aukščiausios kokybės jutiklinis ekranas tinka pardavimų, transliacijų, demonstravimo salių, kompiuterinio dizaino, korporacijų, karinėms, muziejų ir parodų rinkoms.

„Žmonės vis labiau nori naudoti jutiklines technologijas, o mūsų naujausias interaktyvus ekranas vartotojams suteikia puikios patirties“, – teigia Darren Gaffey, „Sharp Visual Solutions“ Gaminių planavimo ir prekybos skyriaus vadovas.  Pasak vadovo, vaizdai ekrane yra labai ryškūs ir aiškūs, o jautri jutiklinė sąsaja, vilkimo, numetimo, mastelio ir kitos funkcijos yra ypač paklausios pardavimų rinkose, kur klientai gali įsigilinti į turinį ir daugiau sužinoti apie gaminius. Tai taip pat skatina bendradarbiavimą korporacinėse ir komercinėse aplinkose, nes siūlo galimybę žmonių grupėms naudotis ekrane esančiu turiniu labai įtraukiančiu būdu.

IFA parodoje pristatytas naujasis „Sharp“ didelės skiriamosios gebos (3840 x 2160) 32 colių klasės monitorius 4K2K yra vienas iš pirmųjų monitorių, pagamintų naudojant IGZO technologiją. IGZO užtikrina didesnį elektronų mobilumą, padidina apertūros santykį, pagerinantį šviesos perdavimą, pasiekia aukštesnę pikselių colyje skiriamąją gebą nei nekristalinis silikonas, tradiciškai naudojamas aktyviam sluoksniui LCD ekrane. Be to, tranzistoriaus sluoksnio plonos plėvelės dydžio sumažinimas reiškia, kad reikalingas mažesnis apšvietimas. Ekrane rodomi ryškūs ir aiškūs vaizdai patiks vartotojams, kuriems reikalingi labai detalūs vaizdai, įskaitant finansines institucijas, kompiuterinės leidybos sistemų naudotojus, filmų kūrėjus, kompiuterinio dizaino ir architektūros profesionalus.

 


Susijusios naujienos:

  • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

    Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

  • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

    Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

  • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

    4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

  • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

    2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

  • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

    2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt









Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed