HTC pristato galingąjį „Desire X“ su aukštos kokybės kamera ir išskirtiniu garsu
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 09:23

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų lyderė korporacija HTC pristatė naują išmaniojo telefono modelį „Desire X“. Jis pasižymi aukštos raiškos kamera, kokybišku garsu ir dideliu galingumu. Įrenginyje sumontuotas 1GHz „Qualcomm Snapdragon S4” procesorius, išskirtinė „Beats audio“ garso sistema, taip pat pažangiausios socialinės žiniasklaidos technologijos, leisiančios bendrauti bet kur ir bet kada.
„HTC Desire X“ – jūsų socialinio gyvenimo įrankis. Jei norite mėgautis aukštos kokybės daugialypės terpės vaizdais bei jais dalintis su savo draugais, šis telefonas kaip tik jums. Jis ne tik puikiai atrodo, pasižymi puikia garso sistema, bet yra ir itin galingas bei parduodamas už prieinamą kainą“, - sakė HTC pardavimų ir rinkodaros prezidentas Jasonas Mackenzie.

Naujasis „Desire X“ be kitų savo savybių pasižymi ir išskirtiniu dizainu. Plonas ir kompaktiškas išmanusis telefonas parduodamas su „HTC Sense“ technologija ir operacija sistema „Android 4.0”. Įrenginyje sumontuotas 4 colių LCD WVGA ekranas su padidintu apžvalgos kampu užtikrins, kad vaizdai, kuriuos matysite išsiskirs spalvingumu bei bus itin ryškūs.

Išmaniojo telefono 5 megapikselių kamera leis fotografuoti net ir itin prastomis sąlygomis, esant blogam apšvietimui. „ImageChip“ kamera pasižymi su 28mm plataus formato objektyvu, BSI sensoriumi, HDR ir automatinės blykstės galimybėmis. Nuo šiol fiksuojant vaizdus nebereikės rinktis tarp video ir foto galimybių. „VideoPic“ technologija leis filmuoti ir fotografuoti tuo pat metu. Pradėti dirbti su šio išmaniojo telefono kamera galima itin operatyviai – tai padaryti leis 1 s aktyvavimo laikas ir „Always Focus“ galimybė. Tuo tarpu „Continuous Shooting“ režimas leis vienu paspaudimu užfiksuoti daugybę nuotraukų per trumpą laiką.

Su naujuoju „HTC Desire X“ dalintis nuotraukomis ar kitomis bylomis yra itin paprasta. Tai galima padaryti vos vienu mygtuko paspaudimu. Dalintis galima per socialinius tinklus, žinutes ar el. paštą. Telefone integruota ir „Dropbox“ paslauga, leisianti nemokamai saugoti 25 GB informacijos dvejus metus.

Aiškų ir kokybišką garsą telefone užtikrins „Beats Audio“ technologija. Specialios „Beats“ ausinės leis klausytis muzikos tarsi garso studijoje dėka specialiai sureguliuotų audio profilių. Taip pat šis išmanusis telefonas palaikys „High Definition wireless audio“ technologiją per „Bluetooth“.

„HTC Desire X“ bus prieinamas nuo šių metų rugsėjo mėnesio.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed