HTC pristato galingąjį „Desire X“ su aukštos kokybės kamera ir išskirtiniu garsu
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 09:23

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų lyderė korporacija HTC pristatė naują išmaniojo telefono modelį „Desire X“. Jis pasižymi aukštos raiškos kamera, kokybišku garsu ir dideliu galingumu. Įrenginyje sumontuotas 1GHz „Qualcomm Snapdragon S4” procesorius, išskirtinė „Beats audio“ garso sistema, taip pat pažangiausios socialinės žiniasklaidos technologijos, leisiančios bendrauti bet kur ir bet kada.
„HTC Desire X“ – jūsų socialinio gyvenimo įrankis. Jei norite mėgautis aukštos kokybės daugialypės terpės vaizdais bei jais dalintis su savo draugais, šis telefonas kaip tik jums. Jis ne tik puikiai atrodo, pasižymi puikia garso sistema, bet yra ir itin galingas bei parduodamas už prieinamą kainą“, - sakė HTC pardavimų ir rinkodaros prezidentas Jasonas Mackenzie.

Naujasis „Desire X“ be kitų savo savybių pasižymi ir išskirtiniu dizainu. Plonas ir kompaktiškas išmanusis telefonas parduodamas su „HTC Sense“ technologija ir operacija sistema „Android 4.0”. Įrenginyje sumontuotas 4 colių LCD WVGA ekranas su padidintu apžvalgos kampu užtikrins, kad vaizdai, kuriuos matysite išsiskirs spalvingumu bei bus itin ryškūs.

Išmaniojo telefono 5 megapikselių kamera leis fotografuoti net ir itin prastomis sąlygomis, esant blogam apšvietimui. „ImageChip“ kamera pasižymi su 28mm plataus formato objektyvu, BSI sensoriumi, HDR ir automatinės blykstės galimybėmis. Nuo šiol fiksuojant vaizdus nebereikės rinktis tarp video ir foto galimybių. „VideoPic“ technologija leis filmuoti ir fotografuoti tuo pat metu. Pradėti dirbti su šio išmaniojo telefono kamera galima itin operatyviai – tai padaryti leis 1 s aktyvavimo laikas ir „Always Focus“ galimybė. Tuo tarpu „Continuous Shooting“ režimas leis vienu paspaudimu užfiksuoti daugybę nuotraukų per trumpą laiką.

Su naujuoju „HTC Desire X“ dalintis nuotraukomis ar kitomis bylomis yra itin paprasta. Tai galima padaryti vos vienu mygtuko paspaudimu. Dalintis galima per socialinius tinklus, žinutes ar el. paštą. Telefone integruota ir „Dropbox“ paslauga, leisianti nemokamai saugoti 25 GB informacijos dvejus metus.

Aiškų ir kokybišką garsą telefone užtikrins „Beats Audio“ technologija. Specialios „Beats“ ausinės leis klausytis muzikos tarsi garso studijoje dėka specialiai sureguliuotų audio profilių. Taip pat šis išmanusis telefonas palaikys „High Definition wireless audio“ technologiją per „Bluetooth“.

„HTC Desire X“ bus prieinamas nuo šių metų rugsėjo mėnesio.

 


Susijusios naujienos:

 • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

  Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

  Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

 • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

  Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

 • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

  Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

 • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

  Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

 • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

  Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed