Išmaniųjų telefonų tendencijos: ko sulauksime ateityje?
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 18 Liepa 2016 15:43

Technologijos vystosi ir tobulėja taip greitai, kad ne visi įstengia žengti su jomis tuo pačiu ritmu. Mobiliųjų telefonų gamintojai kasmet pristato naujus modelius, kurie net keletą kartų pranoksta ankstesniuosius variantus. O kas gi laukia 2017 metais? Kas nustebins, o kas patirs fiasko? Trumpai ir aiškiai apie netolimąją išmaniųjų telefonų ateitį...

„SamMobile“ teigimu, 2017 metais pasirodys „Samsung“ išmanieji telefonai su naujos kartos baterijomis ir kamerų sensoriais. „Samsung“ ketina padidinti baterijų darbinę įtampą ir pasiekti 4,5 V rodiklį. Naujųjų technologijų dėka akumuliatorių įkrauti iki 80% bus galima vos per pusvalandį. Specialistai kuria ir RWB daviklius, skirtus išmaniųjų telefonų kameroms. Tai garantuos geresnį spalvų atkūrimą. Samsung“ planuoja sumažinti pikselio dydį nuo 1,12 mikrometro iki 1,0 mikrometro, o tai leis sumažinti daviklio storį. Taigi, „Samsung“ išmanieji telefonai turės plonesnius korpusus, ilgesnį baterijos darbo laiką, įsikraus žymiai greičiau ir garantuos dar kokybiškesnes nuotraukas nei iki šiol.

„Apple“ taip pat nestovi vietoje. Neginčijamas faktas, kad įmonės produkcija yra viena laukiamiausių pasaulyje. Kaip teigia apžvalgininkai, „iPhone 7“ bus dar plonesnis, aptakesnis ir patogesnis. Užsienio analitikų manymu, ekrano įstrižainės nepasikeis liks 4,7 colių įprasta versija ir 5,5 colių „Plus“ modelyje. Nuotraukų ir vaizdo įrašų mėgėjus džiugins nauja, patobulinta kadrų fiksavimo technologija. „KGI Securities“ analitiko teigimu, išmanusis telefonas, kuris pasirodys po „iPhone 7“ stipriai skirsis nuo pirmtakų savo korpuso medžiaga. Ekspertas patvirtina „Apple“ sprendimą vietoj aliuminio korpuso naudoti visiškai stiklinį. Kadangi, labai daug įvairiausių gamintojų išmaniųjų telefonų modelių gauna aliuminio lydinio korpusus, todėl „Apple“ dirba ties radikaliomis inovacijomis ir stengiasi pranokti konkurentus.

Taigi, teks palaukti ir savo akimis pamatyti, ką šie du išmaniųjų telefonų gigantai pasiūlys mums kitais metais. Ar išsipildys visos pranašystės, o gal jos liks sklandyti ore? Greitai pamatysime...

 


Susijusios naujienos:

 • Rentgeno aparatas jūsų telefone — technologijų revoliucija artėja (2016-08-23)

  Visai neseniai, išmaniųjų technologijų srityje pasirodė neįprastos naujienos — mokslininkai prakalbo apie skenerį mobiliajame telefone. Skenerio veikimas bus panašus į rentgeno aparatą. Jungtinėse Amerikos Valstijose esančioje Niujorko valstijoje įsikūręs Renselyro politechnikos institutas pristatė skenerio prototipą.

 • Saugesnė „Android“ sistema su „BullGuard“ (2016-08-23)

  Telefonus kaip ir kompiuterius reikia saugoti ne tik nuo vagišių, bet ir nuo nepageidaujamų, kenkėjiškų programų. Šiomis dienomis, kuomet telefonu naudojamės žymiai dažniau nei nešiojamu kompiuteriu ar planšete, reikia būti tikriems, kad mūsų duomenys bus saugūs ir nenutekės kur nereikia.

 • „Samsung Galaxy Note 7“ tirumfas prieš „iPhone“ — pramanai ar realybė? (2016-08-09)

  Vos prieš keletą dienų skaitmeninės įrangos gigantas „Samsung Electronics“ pristatė savo naująjį kūrinį — „Samsung Galaxy Note 7“. Nors taip lauktojo išmaniojo pristatymas vyko tik trijose pasaulio valstybėse (JAV, Brazilijoje ir Didžiojoje Britanijoje) tiesiogines renginio transliacijas buvo galima stebėti ir Lietuvoje.

 • Naujiena Lietuvoje — pristatytas naujas išmaniojo telefono modelis „Honor“ (2016-08-09)

  Visai neseniai Lietuvoje pirmą kartą pristatyti nauji išmanieji telefonai „Honor“. Tai naujas prekinis ženklas mūsų šalyje. „Honor“ išmanieji telefonai skirti jaunosios kartos atstovams. Kaip teigia šio prekinio ženklo kūrėjai, „Honor 7 Lite“ ir „Honor 8“ — tai skaitmeninės kartos grupei dedikuotas mobilusis įrenginys. Nauji išmanieji patiks jaunuoliams, mėgstantiems kokybę ir internete praleidžiantiems didžiąją dalį savo laisvalaikio.

 • Keliaukime išmaniai! (2016-07-18)

  Išmanieji telefonai yra šių dienų karaliai. Be „protingosios“ programėlės — apps‘o sunkiai apsieiname kiekvienas iš mūsų. Išmaniųjų programėlių pagalba bendraujame su kitais, dalinamės nuotraukomis, žaidžiame, sportuojame ir keliaujame. Tiek „Apple App Store“, tiek „Google Play Store“ siūlo virš milijono įvairiausių programėlių. Daugelis jų skirtos keliaujantiems ir gali labai praversti tiek ruošiantis keliauti, tiek ir pačios kelionės metu.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed