Kaip apsaugoti telefoną nuo netikėtų gedimų?
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 07 Birželis 2021 17:38

Kiekvienas iš mūsų turime mobilųjį telefoną, kuriam skiriame itin daug dėmesio. Šiais laikais mobiliųjų telefonų pasirinkimas yra toks didelis, kad tikrai sunku išsirinkti, kuris geriausias ir niekas kitas to už Jus padaryti negali.

Vieni telefoną renkasi pagal jo išvaizdą, nes žmonėms tikrai svarbus yra telefono dizainas, kiti pagal mobiliojo telefono kameros kokybę, nes šiais laikais labai svarbu yra kokybiškos ir gražios nuotraukos, kitiems svarbu, jog telefono baterija neišsikrautų greitai, nes nėra laiko pakrauti mobilųjį. Taip pat yra žmonių, kurie telefoną renkasi pagal tai, jog būtų galima įdėti keletą kortelių, tačiau reikėtų rinktis telefoną pagal jo dalis, pažiūrėti ir pasidomėti, kokia kaina bus taisymo, jei telefonas suges. Telefonų taisymas šiais laikais yra brangus malonumas, dėl to Sinerta specialistai nori Jums patarti, kaip tų gedimų išvengti.

KAIP IŠVENGTI MOBILIOJO TELEFONO GEDIMŲ?

 • Svarbu telefono ekranui ir nugarėlei nusipirkti apsaugos priemones, kurios yra stiklinės arba paprasta plėvelė. Antrasis stiklas ant mobiliojo telefono ekrano apsaugo nuo didelės bėdos - telefono ekrano skilimo, įbrėžimų. Pakeisti telefono ekraną yra labai brangu, dėl to geriau nepagailėti ir nusipirkti stiklinę plėvelę savo mobiliam įrenginiui. Taip pat plėvelė yra gera tuo, kad telefonas nesibraižo, tuomet galima telefoną parduoti brangiau, beveik kaip naują.
 • Antras labai svarbus pagalbininkas, kuris padės išvengti gedimų yra apsauginis dėkliukas. Šiais laikais dėklų yra daug ir įvairių, dėl to reikia atkreipti dėmesį, kad apsauginis dėkliukas būtų ne tik gražus, bet ir saugotų mobilaus telefono kraštus, ekraną.
 • Automobilyje telefoną laikykite specialiame laikiklyje, tuomet išvengsite ir baudos ir nukritimo, kuris gali brangiai kainuoti. Taip pat nepatartina laikyti rankinėje ar kuprinėje, kurioje daug daiktų.
 • Telefono įrenginį apsidrauskite draudimu, tuomet galėsite pamiršti visas problemas ir nereikės telefono labai saugoti, nes nebijosite, kad jam nutiks nelaimė.
 • Įsirašykite programas, kurios blokuos virusus, patenkančius į Jūsų telefono įrenginį, taip išvengsite didelių telefono gedimų.

Kiekvienas turi savo pasirinkimą, kaip rūpintis telefonu, jei nutiko nelaimė kreipkitės į Sinerta specialistus, kurie Jums suteiks ne tik gerą konsultaciją, bet ir greitai sutvarkys telefoną.

 


Susijusios naujienos:

 • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

  Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

  Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

 • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

  Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

 • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

  Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

 • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

  Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

 • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

  Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed