Negalėdami nusipirkti „iPhone 4S“ įniršę pirkėjai apmėtė „Apple“ parduotuvę kiaušiniais (video)
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 13 Sausis 2012 15:10

Tolimą kelią sukorę kinai rikiavosi prie „Apple“ parduotuvės Pekine ir valandų valandas kantriai laukė kęsdami šaltį. Penktadienį čia turėjo prasidėti prekyba išmaniuoju telefonu „iPhone 4S“.

Tačiau parduotuvė informavo klientus, kad prekybos telefonais dar nepradės. Ši žinia sukėlė tikrą „Apple“ gerbėjų įniršį, skelbia „Reuters“.Teigiama, kad parduotuvės atstovai nepateikė tokio sprendimo paaiškinimo. Minia pradėjo demonstratyviai reikšti savo pyktį, užfiksuota grumtynių tarp pirkėjų ir apsaugos darbuotojų bei policijos pareigūnų, o kai kurie laukusieji apmėtė parduotuvę kiaušiniais.

„Mes kentėme šaltį ir alkį, o jie pareiškė, kad neparduos mums telefonų. Kodėl? Kodėl?“, – šaukė vienas vyras.

„Aš atsistojau į eilę ketvirtadienį apie 23 val. Eilė nuolat ilgėjo, aikštė prisipildė žmonių. Apie 5 val. ryto žmonės iš aikštės pradėjo grūstis ir išardė laukusiųjų eilę. Visi pradėjo vieni su kitais muštis, keli žmonės buvo sužeisti. Tuomet įsikišo policija, pareigūnai tiesiog pradėjo talžyti žmones“, – sakė įvykio vietoje buvęs Huangas Xiantongas.

Po kelių valandų neramumai buvo numalšinti.

Kompanija „Apple“ vėliau pranešė kuriam laikui atidedanti „iPhone 4S“ išleidimą Kinijoje, o kol kas telefonus kinai gali užsisakyti internetu oficialių „Apple“ atstovų svetainėse.

Vaizdo siužetas

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed