Bendrovė „Nokia“, pateikusi JAV rinkai savo išmanųjį telefoną „Nokia Lumia 900“, valdomą „Windows Phone“ operacinės sistemos, pasirinko agresyvią rinkodaros strategiją.
Tuo tikslu ji sukūrė interneto svetainę „Smartphone Beta Test“, kurioje buvo paskelbti vaizdo siužetai, išjuokiantys „iPhone“ ir „Android“ telefonų trūkumus. Viename iš jų šaipomasi iš „mirtino apglėbimo“: taip buvo pavadintas „iPhone 4“ telefono defektas, kuomet dėl blogos vidinės antenos konstrukcijos laikant telefoną delne pablogėdavo ryšys. Buvęs „Apple“ vadovas S. Jobsas, išaiškėjus šiam defektui, susierzinęs pareiškė, kad „iPhone 4“ savininkai nemoka jo teisingai laikyti.
Dar vienas videosiužetas pašiepia „iPhone 4“ ir „iPhone 4S“ stiklinio korpuso trapumą: esą jei netyčia telefonas išslystų iš rankos, teks keisti brangų stiklą arba pirkti naują. Trečiasis filmukas pabrėžia organinius šviesos diodų ekranus (OLED) turinčių „Android“ išmaniųjų telefonų silpnybę: esą tokie ekranai saulės šviesoje išblunka.
Šios „Nokia“ reklaminės kampanijos tikslas aiškus – bendrovė siekia įteigti, kad ir „Apple“, ir kiti išmaniųjų telefonų gamintojai jau daugelį metų vietoj išbaigtų produktų vartotojams neva siūlė bandomąsias jų versijas, paversdami juos „beta“ testuotojais, padedančiais išsiaiškinti svarbiausius trūkumus ir technines problemas. Žiūrovams bandoma įpiršti mintį, neva „Nokia Lumia 900“ yra išbaigtas produktas, kuriame jokių trūkumų nėra.
Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.
Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.
Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.
Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.
Visai neseniai, išmaniųjų technologijų srityje pasirodė neįprastos naujienos — mokslininkai prakalbo apie skenerį mobiliajame telefone. Skenerio veikimas bus panašus į rentgeno aparatą. Jungtinėse Amerikos Valstijose esančioje Niujorko valstijoje įsikūręs Renselyro politechnikos institutas pristatė skenerio prototipą.