„Samsung Galaxy Note 7“ tirumfas prieš „iPhone“ — pramanai ar realybė?
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 09 Rugpjūtis 2016 15:33

Vos prieš keletą dienų skaitmeninės įrangos gigantas „Samsung Electronics“ pristatė savo naująjį kūrinį — „Samsung Galaxy Note 7“. Nors taip lauktojo išmaniojo pristatymas vyko tik trijose pasaulio valstybėse (JAV, Brazilijoje ir Didžiojoje Britanijoje) tiesiogines renginio transliacijas buvo galima stebėti ir Lietuvoje.

„Samsung Galaxy Note 7“ — tai naujosios kartos, aukščiausios klasės mobilusis įrenginys, besididžiuojantis 5,7 colių ekranu, „edge“ dizainu ir „S Pen“ rašikliu. Kaip teigia daugelis apžvalgininkų, šis „Samsung Electronics“ gaminys jau dabar lyginamas su prabangiaisiais „iPhone“ įrenginiais ir pagal tam tikras funkcijas netgi juos pranoksta.

Ką naujo ir nematyto turi „Samsung Galaxy Note 7“?

Naujasis „Samsung Galaxy Note 7“ turi „S Pen“ rašiklį. Pastarasis išsiskiria didesniu jautrumu, mažesniu reakcijos laiku ir atsparumu vandeniui. „S Pen“ puikiai pasitarnauja GIF animacijų kūrimui ir kokybiškam bei greitam spalvų naudojimui, perjungiant teptukus. 5.7 colio QHD Super AMOLED ekranas leidžia mėgautis aukščiausios kokybės vaizdo įrašais, užtikrindamas ryškiausias spalvas ir tobulą garsų kokybę. Kitas privalumas, kurio neturi „iPhone“ — tai „Game Pack“ žaidimų paketas. Patogų ir kokybišką „Samsung Galaxy Note 7“ naudojimą užtikrina tokios programos ir įrankiai, kaip „Gear VR“ ir „Super AMOLED“. „Samsung Galaxy Note7“ įdiegta ir 3500 mAh baterija, todėl įrenginio naudojimo laikas pranoksta net „iPhone 6s“!

Išmaniųjų įrenginių apžvalgininkai „Samsung Galaxy Note 7“ vertina itin palankiai. Tikimasi, kad įrenginys sulauks didelės sėkmės. Lietuvoje šie įrenginiai turėtų pasirodyti jau rugpjūčio pabaigoje.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed