„Samsung Galaxy Note 7“ tirumfas prieš „iPhone“ — pramanai ar realybė?
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 09 Rugpjūtis 2016 15:33

Vos prieš keletą dienų skaitmeninės įrangos gigantas „Samsung Electronics“ pristatė savo naująjį kūrinį — „Samsung Galaxy Note 7“. Nors taip lauktojo išmaniojo pristatymas vyko tik trijose pasaulio valstybėse (JAV, Brazilijoje ir Didžiojoje Britanijoje) tiesiogines renginio transliacijas buvo galima stebėti ir Lietuvoje.

„Samsung Galaxy Note 7“ — tai naujosios kartos, aukščiausios klasės mobilusis įrenginys, besididžiuojantis 5,7 colių ekranu, „edge“ dizainu ir „S Pen“ rašikliu. Kaip teigia daugelis apžvalgininkų, šis „Samsung Electronics“ gaminys jau dabar lyginamas su prabangiaisiais „iPhone“ įrenginiais ir pagal tam tikras funkcijas netgi juos pranoksta.

Ką naujo ir nematyto turi „Samsung Galaxy Note 7“?

Naujasis „Samsung Galaxy Note 7“ turi „S Pen“ rašiklį. Pastarasis išsiskiria didesniu jautrumu, mažesniu reakcijos laiku ir atsparumu vandeniui. „S Pen“ puikiai pasitarnauja GIF animacijų kūrimui ir kokybiškam bei greitam spalvų naudojimui, perjungiant teptukus. 5.7 colio QHD Super AMOLED ekranas leidžia mėgautis aukščiausios kokybės vaizdo įrašais, užtikrindamas ryškiausias spalvas ir tobulą garsų kokybę. Kitas privalumas, kurio neturi „iPhone“ — tai „Game Pack“ žaidimų paketas. Patogų ir kokybišką „Samsung Galaxy Note 7“ naudojimą užtikrina tokios programos ir įrankiai, kaip „Gear VR“ ir „Super AMOLED“. „Samsung Galaxy Note7“ įdiegta ir 3500 mAh baterija, todėl įrenginio naudojimo laikas pranoksta net „iPhone 6s“!

Išmaniųjų įrenginių apžvalgininkai „Samsung Galaxy Note 7“ vertina itin palankiai. Tikimasi, kad įrenginys sulauks didelės sėkmės. Lietuvoje šie įrenginiai turėtų pasirodyti jau rugpjūčio pabaigoje.

 


Susijusios naujienos:

 • Rentgeno aparatas jūsų telefone — technologijų revoliucija artėja (2016-08-23)

  Visai neseniai, išmaniųjų technologijų srityje pasirodė neįprastos naujienos — mokslininkai prakalbo apie skenerį mobiliajame telefone. Skenerio veikimas bus panašus į rentgeno aparatą. Jungtinėse Amerikos Valstijose esančioje Niujorko valstijoje įsikūręs Renselyro politechnikos institutas pristatė skenerio prototipą.

 • Saugesnė „Android“ sistema su „BullGuard“ (2016-08-23)

  Telefonus kaip ir kompiuterius reikia saugoti ne tik nuo vagišių, bet ir nuo nepageidaujamų, kenkėjiškų programų. Šiomis dienomis, kuomet telefonu naudojamės žymiai dažniau nei nešiojamu kompiuteriu ar planšete, reikia būti tikriems, kad mūsų duomenys bus saugūs ir nenutekės kur nereikia.

 • Naujiena Lietuvoje — pristatytas naujas išmaniojo telefono modelis „Honor“ (2016-08-09)

  Visai neseniai Lietuvoje pirmą kartą pristatyti nauji išmanieji telefonai „Honor“. Tai naujas prekinis ženklas mūsų šalyje. „Honor“ išmanieji telefonai skirti jaunosios kartos atstovams. Kaip teigia šio prekinio ženklo kūrėjai, „Honor 7 Lite“ ir „Honor 8“ — tai skaitmeninės kartos grupei dedikuotas mobilusis įrenginys. Nauji išmanieji patiks jaunuoliams, mėgstantiems kokybę ir internete praleidžiantiems didžiąją dalį savo laisvalaikio.

 • Išmaniųjų telefonų tendencijos: ko sulauksime ateityje? (2016-07-18)

  Technologijos vystosi ir tobulėja taip greitai, kad ne visi įstengia žengti su jomis tuo pačiu ritmu. Mobiliųjų telefonų gamintojai kasmet pristato naujus modelius, kurie net keletą kartų pranoksta ankstesniuosius variantus. O kas gi laukia 2017 metais? Kas nustebins, o kas patirs fiasko? Trumpai ir aiškiai apie netolimąją išmaniųjų telefonų ateitį...

 • Keliaukime išmaniai! (2016-07-18)

  Išmanieji telefonai yra šių dienų karaliai. Be „protingosios“ programėlės — apps‘o sunkiai apsieiname kiekvienas iš mūsų. Išmaniųjų programėlių pagalba bendraujame su kitais, dalinamės nuotraukomis, žaidžiame, sportuojame ir keliaujame. Tiek „Apple App Store“, tiek „Google Play Store“ siūlo virš milijono įvairiausių programėlių. Daugelis jų skirtos keliaujantiems ir gali labai praversti tiek ruošiantis keliauti, tiek ir pačios kelionės metu.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed