„Tele2“ tinklas – antras pagal dydį Lietuvoje
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012 17:35

Plečiamas telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ trečiosios kartos (3G) ryšio tinklas jau yra antras pagal aprėptį Lietuvoje. Visoje šalyje veikia 402 „Tele2“ bazinės 3G ryšio stotys.

„Visą pastarąjį dešimtmetį „Tele2“ nuosekliai mažino pokalbių kainas
– mobilusis ryšys tapo įprasta, visiems prieinama paslauga. To paties siekiame ir interneto srityje: norime, kad mobiliojo interneto kompiuteryje paslauga būtų prieinama kiekvienam. Investuodami į tinklo plėtrą užtikrinsime tiek aukštą ryšio kokybę, tiek patrauklias kainas“, – teigė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Trečiosios kartos ryšio paslaugas visoje Lietuvoje „Tele2” pasiūlė praėjusių metų sausį. Šiandien bendrovės siūlomu sparčiu mobiliuoju internetu galima naudotis šešiose dešimtyse Lietuvos miestų.

Šalies teritorijoje, kurios nepadengia „Tele2“ 3G tinklas, bendrovės klientai gali naudotis EDGE ir GPRS ryšiu. Šios paslaugos teikiamos GSM ryšiu – „Tele2“ GSM tinklas, kurį sudaro 827 bazinės stotys, šiandien taip pat išaugo iki antro pagal aprėptį Lietuvoje.

Be to, „Tele2“ teiks paraišką nuo sausio 15 d. vykstančiam ketvirtosios kartos (4G) ryšio konkursui ir sieks plėtoti šia technologija, leidžiančia duomenis perduoti iki 100 megabitų per sekundę, grįstą tinklą.

Tyrimų bendrovės „TNS LT“ duomenimis, sparčiai auga ir besijungiančiųjų prie interneto per mobilųjį telefoną skaičius. Tyrimo duomenimis, tokiu būdu prie interneto jungiasi apie 9 proc., t.y. maždaug kas vienuoliktas Lietuvos gyventojas. Per pastaruosius metus šis skaičius išaugo 5 procentiniais punktais.

„Tele2“ klientai gali rinktis išankstinio mokėjimo mobilųjį internetą arba juo naudotis sudarę sutartį. Išankstinio mokėjimo internetą galima užsisakyti už 4 Lt dienai, 9 Lt savaitei ar 19 Lt mėnesiui. Užsakytu laikotarpiu naršymui suteikiama 1GB duomenų. Nusprendę padidinti duomenų limitą, vartotojai pirmąjį 1GB dydžio duomenų papildymą gali užsisakyti mokėdami perpus mažiau. Visi kiti papildymai bus dar pigesni.

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2011 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės „RAIT“ praėjusiais metais atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. 49 proc. apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis. Du iš trijų apklaustųjų tvirtina, kad „Tele2“ siūloma paslaugų kaina – mažiausia.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

  Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

  Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

 • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

  Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

 • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

  Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

 • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

  Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

 • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

  Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed