Telefonų vystymosi istorija
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 29 Spalis 2019 12:39

Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

 

Iphone 6 baterijos keitimas - dėl intensyvaus naudojimo

Iphone 6 akumuliatoriaus keitimas reikalingas dažnai todėl, kad žmonės telefonus naudoja kiekvieną dieną, tad natūralu, kad baterija galiausiai nekrauna. Kuo daugiau įranga naudojama - tuo greičiau ji nustoja tinkamai funkcionuoti, neveikia. Svarbiausia, kad visoje Lietuvoje atliekama iphone 6 baterijos keitimo kaina nėra didelė, tad prikelti naujam, gyvenimui net ir labai seno modelio telefoną tikrai nėra sunku ar brangu. Svarbiausia negaišti savo laiko bei negadinti nervų ir kuo skubiau kreiptis į meistrus.

Kaip keitėsi mobilieji?

Visi puikiai žinome laidinius telefonus, kuriuos vis dar galima rasti pas močiutes vos tik atsiradę mobilieji telefonai buvo inovacija ir buvo stengiamasi gaminti kuo mažesnius telefonus. Tuomet patys populiariausi ir dažniausiai perkami ir buvo tie, kurie labai maži. Vėliau atsirado išmanieji, kurie kardinaliai pakeitė požiūrį į telefonus. Natūralu, kad tokiu atveju tapo reikalingi kur kas didesni ekranai, kad naršymas būtų patogesnis. Taip pat vertinami ir tai kad pats mobilusis atliko jau nebe skambinimo, tačiau labiau kompiuterio funkcija. Šiuo metu vėl po truputį grįžtama prie mažesnių kadangi jie atrodo kur kas patogesnis pasirinkimas, juolab, juos kur kas patogiau visada su savimi turėti ir jie rečiau krenta ir dūžta. O kadangi ekranas mažesnis - jais rečiau naršoma ir tuo pačiu baterija ilgiau tarnauja.

Jeigu jums reikalingas iphone 6 baterijos keitimas - tokiu atveju skirkite šiek tiek laiko, kol rasite meistrus, kurių darbas ir pagalba atitiks jūsų poreikius. Juk norisi, kad iphone 6 baterijos keitimo kaina būtų patraukli ir darbai atlikti kuo greičiau.

Patikimas iPhone mobiliųjų telefonų remontas Mano-phone telefonų taisykloje. Konkurencingos kainos, remontas vos per 20 minučių ir 3 mėnesių garantija: https://mano-phone.lt/.

 

 


Susijusios naujienos:

 • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

  Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

  Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

 • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

  Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

 • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

  Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

 • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

  Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.

 • Rentgeno aparatas jūsų telefone — technologijų revoliucija artėja (2016-08-23)

  Visai neseniai, išmaniųjų technologijų srityje pasirodė neįprastos naujienos — mokslininkai prakalbo apie skenerį mobiliajame telefone. Skenerio veikimas bus panašus į rentgeno aparatą. Jungtinėse Amerikos Valstijose esančioje Niujorko valstijoje įsikūręs Renselyro politechnikos institutas pristatė skenerio prototipą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed