Xperia SmartTags – naujos galimybės išmaniųjų telefonų nustatymų valdymui
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 20:27

„Sony“ kompanija garsėja ne tik kaip aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų, tačiau kaip ir įvairių mobiliųjų įrenginių aksesuarų gamintojas. Pagrindinė tokių aksesuarų paskirtis – integruoti šiuolaikinius daugiafunkcinius įrenginius į namų interjerą bei tuo pačiu kaip galima labiau supaprastinti išmaniųjų telefonų naudojimą įvairiose situacijose. Būtent tuos pačius tikslus siekiama įgyvendinti ir su naujai „CES 2012“ technologijų parodoje pristatytu „Xperia SmartTags“ aksesuaru.„Xperia SmartTags“ – tai artimo lauko komunikacijos „NFC“  (angl. „Near Field Communication“) technologijos pagrindu veikianti žyma, kuri gali būti naudojama siekiant pakeisti įvairius išmaniojo telefono nustatymus vienu prisilietimu. Žinoma, šiuo atveju taip pat būtina turėti daugiafunkcinį įrenginį, kuris palaiko „NFC“ technologiją bei specialią programinę įrangą telefone, kurią nemokamai galima parsisiųsti iš „Android Market“ internetinės parduotuvės.

Kiekvienoje tokioje žymėlėje gali būti saugomi vis kiti mobiliojo įrenginio nustatymai. Pavyzdžiui, telefoną priglaudus prie „Xperia SmartTags“ aksesuaro automobilyje gali būti aktyvuojami „GPS“ ir „Bluetooth“ ryšio moduliai bei paleidžiama navigacijos programinė įranga. Tuo tarpu grįžus namo bei prilietus įrenginį prie kito „Xperia SmartTags“ aksesuaro gali būti aktyvuojamas „WiFi“ tinklo prieiga, tačiau išjungiami ankščiau minėti ryšio moduliai.

Nors, kaip buvo minėta ankščiau, „Xperia SmartTags“ programinę įrangą žymelių konfigūravimui jau galima parsisiųsti iš „Android Market“, tačiau paties aksesuaro įsigyti dar negalima. „Sony“ praneša, kad aksesuaras parduotuvių lentynas pasieks kartu su „Xperia S“ išmaniuoju telefonu, kuris palaiko „NFC“ technologiją, bei kainuos apie 30 JAV dolerių (rinkinyje bus 4 „Xperia SmartTags“ žymelės).

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

  Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

  Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

 • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

  Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

 • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

  Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

 • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

  Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

 • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

  Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed