Xperia SmartTags – naujos galimybės išmaniųjų telefonų nustatymų valdymui
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 20:27

„Sony“ kompanija garsėja ne tik kaip aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų, tačiau kaip ir įvairių mobiliųjų įrenginių aksesuarų gamintojas. Pagrindinė tokių aksesuarų paskirtis – integruoti šiuolaikinius daugiafunkcinius įrenginius į namų interjerą bei tuo pačiu kaip galima labiau supaprastinti išmaniųjų telefonų naudojimą įvairiose situacijose. Būtent tuos pačius tikslus siekiama įgyvendinti ir su naujai „CES 2012“ technologijų parodoje pristatytu „Xperia SmartTags“ aksesuaru.„Xperia SmartTags“ – tai artimo lauko komunikacijos „NFC“  (angl. „Near Field Communication“) technologijos pagrindu veikianti žyma, kuri gali būti naudojama siekiant pakeisti įvairius išmaniojo telefono nustatymus vienu prisilietimu. Žinoma, šiuo atveju taip pat būtina turėti daugiafunkcinį įrenginį, kuris palaiko „NFC“ technologiją bei specialią programinę įrangą telefone, kurią nemokamai galima parsisiųsti iš „Android Market“ internetinės parduotuvės.

Kiekvienoje tokioje žymėlėje gali būti saugomi vis kiti mobiliojo įrenginio nustatymai. Pavyzdžiui, telefoną priglaudus prie „Xperia SmartTags“ aksesuaro automobilyje gali būti aktyvuojami „GPS“ ir „Bluetooth“ ryšio moduliai bei paleidžiama navigacijos programinė įranga. Tuo tarpu grįžus namo bei prilietus įrenginį prie kito „Xperia SmartTags“ aksesuaro gali būti aktyvuojamas „WiFi“ tinklo prieiga, tačiau išjungiami ankščiau minėti ryšio moduliai.

Nors, kaip buvo minėta ankščiau, „Xperia SmartTags“ programinę įrangą žymelių konfigūravimui jau galima parsisiųsti iš „Android Market“, tačiau paties aksesuaro įsigyti dar negalima. „Sony“ praneša, kad aksesuaras parduotuvių lentynas pasieks kartu su „Xperia S“ išmaniuoju telefonu, kuris palaiko „NFC“ technologiją, bei kainuos apie 30 JAV dolerių (rinkinyje bus 4 „Xperia SmartTags“ žymelės).

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed