It Naujienos

CRM sistema – ne tik stambiam verslui
Įvairenybės
Pirmadienis, 21 Sausis 2013 15:55

Dažnas verslininkas apie ryšių su klientais valdymo sistemą galvoja kaip apie sudėtingą, brangų ir tik didelėms kompanijoms prieinamą įrankį. Tokios nuostatos, pasak jaunų ir novatoriškų informacinių technologijų kompanijos „2it“ specialistų, yra tie barjerai, kuriuos kitų vystomam verslui norisi padėti įveikti.

 
Omnitel grąžina Ežio papildymo kodus
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 14 Sausis 2013 13:54

Nuo šiol „Ežio“ sąskaitą galima papildyti net atokioje nedidelio miestelio parduotuvėje – klientų patogumui telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ įdiegė „Ežio“ kortelių papildymo sistemą su vienkartiniais kodais. Taip pat „Omnitel“ grąžina galimybę „Ežio“ sąskaitą papildyti ir su elektroniniais vienkartiniais kodais. Nuo šiol papildyti savo sąskaitą naudojantis kortele su nutrinamais kodais arba elektroniniais vienkartiniais kodais „Ežio“ vartotojai gali net 3 600 prekybos vietų visoje Lietuvoje.

 
Naujasis Samsung Galaxy S II Plus išmanusis telefonas
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 11 Sausis 2013 13:14

„Samsung Electronics“ pristatė „Samsung Galaxy S II Plus“ išmanųjį telefoną, kuriame įdiegtos svarbiausios populiariojo „Galaxy S II“ funkcijos, leidžiančios jį valdyti patogiau ir suteikiančios daugiau galimybių naudotojui. Lietuvoje telefonai pasirodys vasario mėnesį, juos įsigyti bus galima su baltos ir tamsiai mėlynos spalvos korpusais. Preliminari kaina – 1380 Lt.

 
„Huawei“ investuos 70 mln. eurų į tyrimus Suomijoje
Įvairenybės
Trečiadienis, 12 Gruodis 2012 11:22

2012 m. gruodžio 12 d. Informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ paskelbė ketinimus per penkerius metus investuoti 70 mln. eurų į mokslinių tyrimų centro kūrimą Helsinkyje. Investicija sustiprins kompanijos mokslinių tyrimų pajėgumus, o šios srities darbuotojų skaičius viršys esamus 70 tūkst.

 
"Lanksčiojo darbo stiliaus diena" pelnė Europinį apdovanojimą
Įvairenybės
Trečiadienis, 12 Gruodis 2012 10:24

Bendrovės „Microsoft“ ir socialinių partnerių - įmonių „Omnitel“, TEO, „Nokia“, „Blue Bridge“, „Alna Intelligence“, nevyriausybinių organizacijų „Žinių ekonomikos forumas“ ir „Infobalt“, taip pat LR Socialinės apsaugos ir darbo bei LR Susisiekimo ministerijų – kartu įgyvendinta informacinė kampanija „Lanksčiojo darbo stiliaus diena“ pelnė Europinį apdovanojimą „European Excellence Awards 2012“. Gruodžio 6 d. Londone įvykusioje apdovanojimų ceremonijoje ši iniciatyva, taip pat vykdyta ir kitose Baltijos šalyse, buvo pripažinta geriausia metų regionine informacine kampanija.

 
Į Lietuvą atvyksta geriausios „Windows Phone“ programėlės kūrėjas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 08 Lapkritis 2012 11:42

Šį savaitgalį, lapkričio 9-11 dienomis vyksiančiose mobiliųjų programėlių dirbtuvėse „AppCamp“ geriausiai „Windows Phone“ vartotojų vertinamos programėlės kūrėjas ir „Skype“ programuotojas Gergely Orosz pasidalins savo sėkminga patirtimi. Pranešėjas pristatys kokteilių receptų programėlės „Cocktail Flow“ kūrimo istoriją ir patars renginio dalyviams, kaip geriau išnaudoti „Windows Phone“ platformos privalumus.

 
Karščiausia Lietuvos Facebook naujiena – statistikos įrankis
Interneto Gidas
Trečiadienis, 07 Lapkritis 2012 16:34

Socialių tinklų profesionalai iš “Socialaus marketingo” pristato naują ir itin patogų įrankį Lietuvos Facebook puslapių administratoriams – tai “Socialaus Marketingo Statistika”. Speciali programa leis analizuoti savo Facebook puslapius, priimti teisingus sprendimus bei efektyviau vykdyti veiklą šiame socialiniame tinkle.

 
Verslo plėtrą skatina ir mobiliosios programėlės
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 07 Lapkritis 2012 16:00

Programėlių mobiliesiems įrenginiams rinka sparčiai plečiasi. Ją skatina ne tik tobulėjančios technologijos, nuolat augantys išmaniųjų įrenginių pardavimai, bet ir įvairių kompanijų iniciatyva organizuojami renginiai ir kuriamos platformos, leidžiančios patogiau įgyvendinti sumanymus. Lapkričio 9–11 dienomis jau antrąjį kartą vyksiančiose tarptautinėse programėlių dirbtuvėse „App Camp“ renginio partnerė „Samsung“ dėmesį skirs sumanymų, skirtų palengvinti vartotojų gyvenimą, rėmimui.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed