It Naujienos

„Microsoft“ atsisako „Encarta“ enciklopedijos
Interneto Gidas
Antradienis, 31 kovas 2009 13:29
Bendrovė „Microsoft“ pranešė planuojanti nutraukti savo elektroninės enciklopedijos „Encarta“ leidybą, nes ši neatlaikė nemokamos internetinės enciklopedijos „Wikipedia“ ir kitų universalių informacijos resursų „spaudimo“, skelbia „PC World“.
Pasak „Microsoft“ atstovų, nuo šių metų birželiobus nutraukta prekyba į optinius diskus įrašytomis „Encarta“ versijomis. Nuo spalio 31 d. bus uždarytos visos „Encarta“ svetainės, skirtos įvairių šalių vartotojams.
 
"Microsoft" kursų treneris ves seminarą apie internetinę rinkodarą Lietuvoje
E-verslas
Antradienis, 31 kovas 2009 13:12
Š. m. balandžio 23 d. Vilniuje lankysis ir seminarą Lietuvos rinkodaros specialistams ves "Microsoft" skaitmeninės rinkodaros kursų treneris Nick Baggott iš D. Britanijos. Seminarą pristato konferencijų ir vidinių mokymų organizatorius "Best Marketing".
Skaitmeninei rinkodarai įmonėse skiriamas vis didesnis dėmesys. Terminus "Web 2.0", "SEO", tinklaraščiai, "Pay Per Click" žino daugelis. Tačiau įgūdžiais, kaip efektyviausiai išnaudoti šiuos internetinės rinkodaros įrankius, ir kokios yra naujausios tendencijos šioje veikloje gali pasigirti toli gražu ne kiekvienas. Būtent šiame seminare bus suteikta visapusiška informacija apie geriausius internetinės rinkodaros pavyzdžius.
Skaitmeninės rinkodaros profesionalas N. Baggott yra kelių rinkodaros institutų profesorius, ir turbūt labiausiai žinomas dėl rengiamų vidinių kursų ir mokymų "Microsoft" specialistams. Jis taip pat vadovauja skaitmeninės rinkodaros agentūrai "Navigate Consulting", ir dirba su tokiais klientais kaip "Microsoft"," Google", "Kodak", "Unilever", "Nestle", "Toshiba", "Manchester United".
 
"Intel" pristatė naują procesorių verslui kartą
Technologijos
Antradienis, 31 kovas 2009 10:43
Pasaulinė IT inovacijų taikymo lyderė „Intel“ pristatė 17 naujų procesorių, skirtų naudojimui verslo aplinkoje. Naujovių flagmanai – „Intel Xeon 5500“ šeimos procesoriai, kurį kūrėjai vadina didžiausia naujove nuo pirmojo „Pentium Pro“ lusto pasirodymo prieš beveik 15 metų.
„Xeon 5500“ šeimos lustai priklausomai nuo apdorojamų užduočių srauto gali automatiškai reguliuoti darbinę įtampa. Dideliuose duomenų centruose ši savybė leis žymiai sumažinti išlaidas elektros energijai.
„Intel Xeon 5500“ procesoriai yra artimiausio dešimtmečio inovacijų pagrindas. Jie pasižymi išskirtine sparta, rodo puikius rezultatus dirbant su virtualizacijos ir kintamos apkrovos užduotimis. Šie procesoriai išspręs sudėtingiausius uždavinius, padės plėtoti mokslą ir technologijas“, - sakė „Intel“ viceprezidentas ir Skaitmeninio verslo grupės vadovas Patrikas Gelsingeris (Patrick Gelsinger).
 
„Google“ ruošia siurprizą „Gmail“ jubiliejaus proga
Įvairenybės
Pirmadienis, 30 kovas 2009 20:49
5-ojo elektroninio pašto paslaugos „Gmail“ gimtadienio proga „Google“ ruošia malonų siurprizą jos vartotojams, praneša „Computerworld.com“.
Skelbiama, kad artimiausiu metu, jau šiandien arba antradienį, bus pranešta apie „rimtą“ „Gmail“patobulinimą. Leidinio teigimu, veikiausiai tai bus į „Gmail“ įdiegta automatinio vertimo į pagrindines Europos kalbas ir iš jų funkcija.
„Gmail“ elektroninio pašto paslauga oficialiai buvo pristatyta 2004 m. balandžio 1 d. Nors kai kurie net IT srityje dirbantys profesionalai „neriboto dydžio“ elektroninio pašto dėžutę tada buvo palaikę Melagių dienos pokštu, „Gmail“ paslauga per 5 metus labai išpopuliarėjo ir, ekspertų teigimu, pakeitė visą per naršyklę pasiekiamo el. pašto paslaugų rinką.
 
„Wistron Firstbook“: netbook „smartfono“ procesoriaus pagrindu
Kompiuterių pasaulis
Pirmadienis, 30 kovas 2009 20:34
Taivano kompanija „Wistron“ pristatė netbook „Firstbook“, kuris sukurtas „Qualcomm Snapdragon“ platformos pagrindu, kuri paprastai naudojama „smartfonuose“.
„Snapdragon“ procesorių sudaro centrinis „ARM Scorpion“ 1 GHz procesorius ir DSP procesorius, veikiantis 600 MHz dažniu. Platforma palaiko iki 720p raiškos video atkūrimą ir optimizuota darbui su trimatę grafiką. „Snapdragon“ taip pat leidžia įdiegti kamerą iki 12 Mpix.
 
Pademonstruotas „LG GD900“ telefonas su stikline klaviatūra
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 30 kovas 2009 18:41
„MWC 2009“ parodoje pirmą kartą pademonstruotas neįprastas telefonas „GD900“, išsiskiriantis išstumiama permatoma klaviatūra. Apie telefono galimybes kompanijos atstovai informacijos nepateikė. Tuo tarpu, kuo arčiau „CTIA 2009“ paroda, kuri vyks nuo balandžio 1 iki 3 dienos Las Vegase, tuo daugiau informacijos apie įrenginį atsiranda internete, nes būtent šioje parodoje „LG“ kompanija ketina pristatyti šio telefono pavyzdžius.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1101 1102 1103 1104 1105 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed