It Naujienos

„Samsung“ išleido „Galaxy S II“ skirtą „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“ atnaujinimą
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 13 kovas 2012 21:56

„Samsung Electronics“, pasaulinė mobiliųjų telefonų su „Android“ sistema gamybos lyderė, šiandien pristatė „Galaxy S II“ išmaniesiems telefonams skirtą programinės įrangos „Android 4.0“ („Ice Cream Sandwich“) atnaujinimą. Atnaujinimas nuo šios dienos pateikiamas Europos šalių, įskaitant Lenkijos, Vengrijos ir Švedijos, taip pat Pietų Korėjos „Galaxy S II“ turėtojams. Vėliau jis bus pasiūlytas ir kitų šalių vartotojams.

 
Kampanija „E.įgūdžių savaitė 2012” siekiama mažinti jaunimo nedarbą
Įvairenybės
Antradienis, 13 kovas 2012 16:10

Antrą kartą Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, kovo - gegužės mėnesiais šurmuliuos „E.ĮGŪDŽIŲ SAVAITĖ 2012”. Lietuvoje šiais metais bus organizuojama tiesioginė „e.Pamokos” transliacija internetu, kurioje dalyvaus žinomiausi technologijų srities ekspertai, vyks moksleivių vizitai į garsiausias Lietuvoje informacinių technologijų įmones bei video konkursai. Šią iniciatyvą, kuri vyksta 37-iose Europos šalyse, Lietuvoje organizuoja informacinių technologijų asociacija „INFOBALT” su partneriais.

 
Naujosios HP darbo stotys suteiks daugiau galios ir galimybių profesionalams
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 13 kovas 2012 15:58

Daugiau galios profesionalams, dirbantiems su sudėtingomis grafikos, analizės programomis, pasiūlė HP, pristačiusi naujas, galingas HP Z serijos darbo stotis Z820, Z620 ir Z420 su didesnėmis daugiabranduolinių procesorių galimybėmis, geresniu plečiamumu.

 
Lietuvoje kuriasi Piratų partija
Įvairenybės
Antradienis, 13 kovas 2012 12:16

Keletą metų pogrindyje lindėję Lietuvos „piratai“ žengia į dienos šviesą. Tiesa, kol kas vis dar neformaliai. Ir kukliai – į šįmet vyksiančius Seimo rinkimus jie nesitaikys. „Pirmiausia darysime gerus darbus, o tada kursime partiją“, – užsimena Piratų partijos iniciatyvinės grupės nariai. 

 
„Yahoo“ kaltina „Facebook“ pažeidus jos patentus
E-verslas
Antradienis, 13 kovas 2012 12:30

Pirmadienį „Yahoo“ išpildė ankstesnį savo pažadą ir apskundė teismui „Facebook“ dėl daugiau nei dešimties jos patentų pažeidimo.

Kaltinimai susiję su inovacijomis tiesioginio susirašinėjimo, naujienų srauto generavimo, komentarų, reklamos rodymo, netikrų paspaudimų filtravimo ir privatumo apsaugos srityse, rašo Mashable.com.

 
Latvijoje pasiektas ilgiausio pokalbio mobiliuoju telefonu rekordas
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 13 kovas 2012 12:25

Latvijoje buvo pagerintas ilgiausio pokalbio telefonu pasaulio rekordas. Pirmąją vietą renginyje pasidalino dvi poros, kurių pokalbis truko 54 val. ir 5 min. – beveik 11 val. ilgiau, nei ligšiolinis rekordas. Joms atiteko piniginiai prizai – po beveik 15 tūkst. Lt kiekvienai komandai.

 
Išmanieji telefonai jau lyginami su asmeniniais kompiuteriais
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 13 kovas 2012 10:01

Populiaraus žaidimo „iPhone“ išmaniajam telefonui „Infinity Blade“ vyriausiasis programuotojas  Niklas Smedberg teigia, kad mobilieji įrenginiai yra labai panašūs į asmeninius kompiuterius: turi skirtingus centrinius procesorius, trimatės grafikus spartintuvus bei nevienodą kiekį operatyviosios atminties. Būtent dėl šios priežasties Niklas Smedberg nuomone žaidimai išmaniuosiuose telefonuose, visai kaip yra asmeniniuose kompiuteriuose, privalo turėti reguliuojamus grafikos nustatymus.

 
„Toshiba“ sukūrė spausdinimo sistemą su išsitrinančiais dažais (video)
Technologijos
Pirmadienis, 12 kovas 2012 22:22

Kompanija „Toshiba“ sukūrė spausdinimo sistemą su išsitrinančiais dažais, leidžiančią naudoti tą patį popieriaus lapą kelis kartus.

Teksto ištrynimas vyksta atskirame įrenginyje. Tam naudojamas kaitinimo elementas ir ypatingos sudėties dažai, kurie tampa nematomi aukštoje temperatūroje.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed