Ar žygiuojame koja kojon su pokyčiais?
Technologijos
Penktadienis, 02 Rugsėjis 2016 15:14

Dabar kone populiariausia tema apie IT visuomenėje yra mobilieji telefonai. Kas sezoną, kokia nors kompaniją išleidžia naują telefono modelį, kuris turi pranokti kitus.

Rinkoje išmaniųjų gausybė ir laikui einant darosi sunku juos išsirinkti. Nusiperki naują modelį, o po mėnesio išeina naujesnis ir lyg paradoksas, senojo modelio kaina ženkliai krenta. O juk kiekvienas iš mūsų turime bent po vieną, o net kartais du telefonus, kuriuos naudojame komunikacijos arba pramogų tikslais. Tačiau tuo pat naršome internete, ieškome informacijos, įamžiname kadrus bei jais dalinamės su visu pasauliu. Tad dabartiniai mobilieji telefonai atlieka beveik visas svarbiausias šiuolaikiniam žmogui funkcijas, todėl drąsiai galime teigti, kad tai neatsiejama gyvenimo dalis. Tačiau kodėl viskas taip greitai keičiasi? Kodėl kas buvo nauja, kitą dieną tampa tiesiog sena? Ar mes spėsime pasivyti taip sparčiai besikeičiančias technologijas, o gal tai padarys kitos kartos? Pabandykime tai apžvelgti.

Prieš daugiau nei dešimt metų visus žavėjo Nokia bei SIEMENS telefonai, kurie atlikdavo mums funkcijas — trumpųjų žinučių rašymą bei skambinimą. Ir daugiau atrodo mums nieko nereikėjo. Tačiau einant laikui iš nespalvoto ekrano atsirado spalvotas, iš monofoninės melodijos ryškus bei geras stereo garsas, o mygtukus pakeitė liečiamieji ekranai. Telefonu naujienos per tiek metų sparčiai patobulėjo, kad turime pačius tobuliausius ir greičiausius telefonus visoje rinkoje.

Kiekvieną mėnesį firmos sukuria naujus telefonus, su dar galingesniu procesorių, ryškia plokšte bei kokybiškesne fotokamera. Kas ir paperka vartotojus, tad jie senus modelius greitai pakeičia kitais, nors veikimas ir esmė tokia pat. Žinoma, kiekviena gali papirkti įstabi reklama, kuri nurodo gerąsias prietaiso savybes, tačiau nereikia sekti mados. Pavyzdžiui, šį rudenį atsiras naujas APPLE kūrinys Iphone 7, kurį tikriausiai žada įsigyti daugumą Iphone 6 savininkų, o tai tik parodo, kad esame technologijų vergai ir mums neužtenka to ko turime. O ieškome kuo tobulesnio ir geresnio varianto, kuris pagerintų mūsų gyvenimo kokybę.

 


Susijusios naujienos:

 • Norite daug šviesos ir jaukumo savo namuose? Galime pasiūlyti tam sprendimą! (2022-05-03)

  Kiekvienas žmogus nori daug šviesos ir tinkamo apšvietimo savo namams. Lubinis šviestuvas puikiai atliks pagrindinio šviesos šaltinio vaidmenį patalpoje, užtikrins reprezentatyvumą ir nepriekaištingą patalpos apšvietimą. Jie tvirtinami prie lubų ir nėra atskirų linijų ar kitų detalių, skirtų juos nuo lubų. Dėl šios funkcijos lubiniai šviestuvai atrodo labai kompaktiški, stilingi ir labai tinkami patalpoms su žemomis lubomis, nes vizualiai padidina erdvę. Mūsų gaminių asortimente yra labai platus patalpų lubinių šviestuvų asortimentas: nuo klasikinių ir paprastų iki modernių ir originalių. Galite pasirinkti kelias spalvas. Net ir išrankiausi klientai ras tinkamiausią. Lubiniai šviestuvai tinka skirtingoms patalpoms: miegamajam, svetainei, vaikų kambariui, virtuvei, biurui ir kt., o juos galite rasti būtentčia https://www.visisviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/lubiniai-sviestuvai

 • Išmanūs katilai – ateitis ar šiandiena? (2019-09-25)

  Vis daugiau žmonių perka buitinę techniką, kuri veikia informacinių technologijų pagalba. Tai ne tik palengvina buitį, tačiau suteikia galimybę jaustis kur kas saugesniu, kadangi tinkamai suprogramuota įranga veikia tiksliai, nekelia grėsmės.

  Vienas tokių pasirinkimų yra kieto kuro katilai, tiksliau, Viadrus katilai, kurie dažnai vadinami pačia geriausia čekiška kokybe prieinama visiems, kurie nori gyventi šiltai, tačiau taip pat patogiai bei pigiai.

 • Būdas pritapti: išmanūs įrenginiai, padedantys senjorams gyventi patogiau (2019-04-08)

  Dažniausiai pasitaikančios senjorų sveikatos problemos – suprastėjęs matymas, klausa, skaudanti nugara, sunkiau valdomos rankos. Tačiau išmaniųjų įrenginių kūrėjai leis pamiršti visas bėdas.

 • Čerpių gaminimo technologijos (2016-11-08)

  Stogas dar yra vadinamas pačiu brangiausiu viso namo elementu. Būtent nuo jo iš dalies priklauso viso statinio išvaizda. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą patvarią stogo dangą, tad ji nekeltų rūpesčių ir būtų estetiškai išvaizdi.

 • Įrenginių valdymas akimis ne tokia jau tolima ateitis (2016-08-23)

  Vaikystėje daugeliui iš mūsų sėdint prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano kildavo noras pabandyti akių mirksniais perjungti kanalą. Tikriausiai ne vienas ir realiai pabandėme taip padaryti. Tačiau, šiomis dienomis šis, iš pažiūros, vaikiškas akibrokštas, gali virsti realiu technologiniu laimėjimu. Informacinių technologijų naujovės taip greitai progresuoja ir vystosi, kad daugeliu prognozių sunku patikėti. Tačiau...


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed