Ar žygiuojame koja kojon su pokyčiais?
Technologijos
Penktadienis, 02 Rugsėjis 2016 15:14

Dabar kone populiariausia tema apie IT visuomenėje yra mobilieji telefonai. Kas sezoną, kokia nors kompaniją išleidžia naują telefono modelį, kuris turi pranokti kitus.

Rinkoje išmaniųjų gausybė ir laikui einant darosi sunku juos išsirinkti. Nusiperki naują modelį, o po mėnesio išeina naujesnis ir lyg paradoksas, senojo modelio kaina ženkliai krenta. O juk kiekvienas iš mūsų turime bent po vieną, o net kartais du telefonus, kuriuos naudojame komunikacijos arba pramogų tikslais. Tačiau tuo pat naršome internete, ieškome informacijos, įamžiname kadrus bei jais dalinamės su visu pasauliu. Tad dabartiniai mobilieji telefonai atlieka beveik visas svarbiausias šiuolaikiniam žmogui funkcijas, todėl drąsiai galime teigti, kad tai neatsiejama gyvenimo dalis. Tačiau kodėl viskas taip greitai keičiasi? Kodėl kas buvo nauja, kitą dieną tampa tiesiog sena? Ar mes spėsime pasivyti taip sparčiai besikeičiančias technologijas, o gal tai padarys kitos kartos? Pabandykime tai apžvelgti.

Prieš daugiau nei dešimt metų visus žavėjo Nokia bei SIEMENS telefonai, kurie atlikdavo mums funkcijas — trumpųjų žinučių rašymą bei skambinimą. Ir daugiau atrodo mums nieko nereikėjo. Tačiau einant laikui iš nespalvoto ekrano atsirado spalvotas, iš monofoninės melodijos ryškus bei geras stereo garsas, o mygtukus pakeitė liečiamieji ekranai. Telefonu naujienos per tiek metų sparčiai patobulėjo, kad turime pačius tobuliausius ir greičiausius telefonus visoje rinkoje.

Kiekvieną mėnesį firmos sukuria naujus telefonus, su dar galingesniu procesorių, ryškia plokšte bei kokybiškesne fotokamera. Kas ir paperka vartotojus, tad jie senus modelius greitai pakeičia kitais, nors veikimas ir esmė tokia pat. Žinoma, kiekviena gali papirkti įstabi reklama, kuri nurodo gerąsias prietaiso savybes, tačiau nereikia sekti mados. Pavyzdžiui, šį rudenį atsiras naujas APPLE kūrinys Iphone 7, kurį tikriausiai žada įsigyti daugumą Iphone 6 savininkų, o tai tik parodo, kad esame technologijų vergai ir mums neužtenka to ko turime. O ieškome kuo tobulesnio ir geresnio varianto, kuris pagerintų mūsų gyvenimo kokybę.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed