Ekonomiškas nešiojamas kompiuteris: kaip neišleisti daug, bet rasti geriausią sprendimą
Technologijos
Pirmadienis, 30 Rugsėjis 2019 16:36

Jeigu prioritetas – ekonomiškumas, ieškoti kompiuterio nėra labai lengva. Žvelgiant į brangesnius pasirinkimus gali pasirodyti, jog taupydami gero įrenginio neįsigysite. Tai – netiesa. Žinodami tam tikrus principus ir informaciją, galėsite rasti puikius sprendimus ir tuo pat metu sutaupyti! Skaitykite straipsnį ir raskite nebrangų nešiojamąjį kompiuterį, kuris patenkins visus poreikius.

 

Vardas – nelabai svarbu

Kadangi jums svarbiausia yra kaina, žiūrėti tik į prekės ženklą bei prestižą nėra prasmės. Dėl šios priežasties iškart patariame ignoruoti Apple produkciją bei visus žaidimų kompiuterių prekės ženklus. Biudžetiniu pasirinkimu yra laikomas kompiuteris, kurio kaina <500 eur. Už tokią sumą rasite beveik išskirtinai tik Windows arba Linux operacinėmis sistemomis „apginkluotus“ laptopus.

Toks biudžetas leis rinktis tarp plataus Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, Prestigio, Fujitsu bei daugybės kitų garsių gamintojų asortimento. Toks nešiojamas kompiuteris bus tikrai pakankamai galingas kokybiškam darbui, naršymui internete, paprastiems žaidimams, kasdienėms pramogoms (filmų žiūrėjimui). Jeigu nėra reikalo arba norų žaisti naujausius kompiuterinius žaidimus, maketuoti vaizdo įrašus ar užsiiminėti grafiniu dizainu, tikrai nerasite trūkumų.

Akcijos bei specialūs pasiūlymai

Jeigu norite neišleisti per daug, bet rasti geriausią sprendimą, jums būtina medžioti akcijas ir spec. pasiūlymus. Nešiojami kompiuteriai pigiau parduodami būtent akcijų metu, ir už įprastai brangesnį įtaisą pavyks sumokėti mažiau. Ypatingų pasiūlymų metu pavyksta sutaupyti 15, 20, 30 ar net daugiau procentų nuo pradinės prekės vertės. Ekonomiško kompiuterio kaina kristų keliasdešimt ar net kone pusantro šimto eurų.

Specialių pasiūlymų metu taip pat galima nušauti du zuikius vienu šūviu. Kartais pardavėjai leidžia įsigyti kokį nors įtaisą ir gauti nuolaidą kompiuteriui (arba atvirkščiai). Taip galite suderinti kelis poreikius ir surasti optimalų pirkimo sprendimą.

Pirkimas išsimokėtinai

Nors įsiskolinti niekada nėra malonu, tačiau kartais prekės pirkimas lizingu arba su vartojimo paskola yra be galo naudingas. Pvz., kada yra lizingo sutartis be pabrangimo, nešiojamą kompiuterį galite įsigyti be pabrangimo, o sumą sumokėti per 6, 8 ar net 10 mėnesių. Toks pasirinkimas yra finansiškai naudingesnis jaunoms šeimoms bei tiems žmonėms, kurie mėgsta planuoti išlaidas bei negali sau leisti prabangos, iškart išleisti kelis šimtus eurų.

Įprasto pirkimo išsimokėtinai metu jums reikės užpildyti paraišką. Tai netrunka ilgai, tačiau gali reikėti pateikti tam tikrus dokumentus, kad kreditorius įvertintų jūsų galimybes. Jeigu nešiojamą kompiuterį perkate internetu, procedūra neužims daug laiko ir galėsite viską užbaigti per keliolika minučių. Galbūt protingai dėliodami mėnesines įmokas galite įsigyti ir geresnį kompiuterį? Sau patiems išsidėliokite skaičius ir nebijokite rinktis pirkimą išsimokėtinai!

Kinijos gamintojai

Elektronika Kinijos rinkoje padarė milžinišką šuolį. Tyčiotis, kad daiktas yra Made in China, ypač kompiuterijos bei elektronikos srityje pasidarė beprasmiška, mat itin dideles gamybos apimtis siūlantys Kinijos gamintojai kaip Xiaomi ar Huawei yra technologijų lenktynių priešakyje. Jų vardai vis dar yra gana nauji, tačiau techninė įranga – aukščiausios klasės. Šios sąlygos sukuria puikią terpę gerų nešiojamų kompiuterių gamybai. Tad Xiaomi nešiojamieji kompiuteriai – beveik idealus sprendimas tiems, kurie nori geros kainos ir galingos technikos!

Tikimės, kad dabar jau žinote kaip įsigyti tinkamą nešiojamą kompiuterį pigiau. Nesibaiminkite mažiau žinomų ir Kinijos gamintojų, pasidomėkite pirkimo išsimokėtinai galimybėmis bei nuolat stebėkite akcijas!

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed