5 priežastys, kodėl internetinės pažintys gali būti naudingos jums
Įvairenybės
Pirmadienis, 02 Gegužė 2022 11:22

Antros pusės paieškos gali būti smagios, tačiau gali ir varginti. Senamadiški susipažinimo būdai „per draugus“, darbo ar mokslo vietose tikrai nebūtinai būna tokie efektyvūs, kaip norėtųsi. Šiais laikais apie 10-20% susituokiančių porų susipažino būtent internete, todėl verta pagalvoti, kaip tokie portalai, kaip pažintysxxx gali būti naudingi jums. Šiame straipsnyje pasistengsime pristatyti net 5 priežastis, kaip ir kodėl jie gali būti naudingi.

1.   Plečiate savo akiratį

Kiek kartų romantiniuose filmuose, knygose ar serialuose, o taip pat ir savo artimame rate esate girdėję, jog dabar poroje esantys žmonės kažkada net nebūtų galėję pagalvoti, kad dabar draugaus ar bus susituokę su tokiu žmogumi, su kokiu yra dabar.

Tai – tikrų tikriausia tiesa. Kiekvienas naujas dalykas, kurį išbandome, turi potencialą tapti mūsų mėgiamiausiu hobiu ir mylimiausia veikla. Tačiau tam, kad tai įvyktų, būtina tai veiklai suteikti šansą ir ją pabandyti. Tas pats galioja ir su žmonėmis. Reikia bendrauti, susitikti, kalbėti, mėginti ir kažkuris bandymas turėtų būti sėkmingas. Bet kokiu atveju per pažintis plečiate savo akiratį, sužinote ne tik, kas patinka, bet ir kas atgraso, atstumia. Tai – irgi naudinga.

2.  Patiriate nuotykių

Internete patogu ir ganėtinai paprasta užmegzti neįpareigojančius santykius su patinkančiais žmonėmis bei patirti nuotykių. Čia esmė ne tik erotinės pažintys arba platoniški santykiai. Kai kurie pasimatymai gali būti smagūs, netikėti ir pilni adrenalino, juoko ar kitų stiprių emocijų. Dažnai, kuomet susipažįstame su žmonėmis labai formalioje aplinkoje (pvz., darbe ar mokslo įstaigoje), pirmieji bendravimo žingsniai taip gali būti ganėtinai suvaržyti. Internetu lengviau rasti bendrą kalbą ar ryžtis avantiūroms.

3.  Randate bendraminčių

Pasimatymai ir romantika dar ne visas gyvenimas, nepaisant to, kad tai – labai svarbi dalis. Ypač, jeigu atsigaunate po nesėkmingai pasibaigusių santykių ar skyrybų, svarbu atkurti pasitikėjimą kitais žmonėmis ir vėl rasti džiaugsmą bendraujant su kitais. Kelias į tai veda ne tik per apsikabinimus ar kūniškus malonumus, bet ir per pokalbius, bendravimą. Jeigu pažinčių portaluose randate bendraminčių, kurie svarbūs atkuriant pasitikėjimą visuomene ir kitais žmonėmis ne tik iš romantinės pusės.

4.  Galite surasti savo tikrąją meilę

Visgi turime būti atviri, turbūt tik keli procentai savo paskyras pažinčių portaluose kuriančių žmonių rimtai negalvoja apie gyvenimo meilės arba tų išrinktųjų radimą. Nors dar prieš keletą metų tendencijos buvo kitokios, tačiau dabar skaičiuojama, kad 10-25% porų, kurios tuokiasi, santykius pradėjo būtent per internetines pažintis. Tai reiškia, kad ir jums gali pasisekti, tiesiog reikia vadovautis pozityvia mąstysena ir galvoti apie geriausius rezultatus, nenustoti bandyti.

5.  Galite geriau pažinti save

Kaip jau minėjome, naudą iš internetinių pažinčių jaučiate ne tik tuo būdu, jeigu gyvenime atsiranda naujas žmogus. Labai didelis naujų pažinčių privalumas yra pagerėjęs santykis su savimi, kadangi ne tik geriau suprantate, kas jums patinka, bet ir atskiriate tuos dalykus, kurių nemėgstate.

Tokius portalus, kuriuose nurodoma informacija pvz., pažintys N18 ar pažintys suaugusiems, taip pat galite rasti bendraminčių ir įdomių žmonių, kurie padėtų pagilinti žinias apie save.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed