Dovanos programuotojams. Ką padovanoti?
Įvairenybės
Trečiadienis, 28 Gruodis 2016 10:00

Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

Knygos

Programuotojai praktiškai be išimčių yra išsilavinę žmonės bei visiški asmeninio tobulėjimo entuziastai, ką atspindi ir jų milžiniško asmeninio įdirbio reikalaujanti pagrindinė veikla. Būtent dėl to, įvairios potencialiai naudingos informacijos suteiksiančios knygos jiems dažniausiai bus išties įdomia bei praktiška dovana. Nenorėdami būti banalūs, pirkdami būtent su programavimu susijusių knygų, jas šiuo atveju galite rinktis ir pagal konkretaus žmogaus pomėgius, išsiaiškinę kas jį domina: istorija, biologija, astronomija ar dar kokia kita sritis. O jei norite pasirinkti kiek tam tikra prasme saugesnį variantą – rinkitės įvairias su marketingu ar verslo kūrimu bei jo plėtojimu susijusias knygas, kurios nors ir nėra tiesiogiai susijusios su programuotojo specialybe, tam tikrų sankirtos taškų tarp šių sričių vis vien yra, ko dėka tokiose knygose pateikta informacija programuotojui vienu ar kitu gyvenimo tarpsniu bus išties naudinga.

Poilsis

Programuotojo darbas pasižymi ypač dideliu tempu, dėl kurio galimybių pailsėti šios srities profesionalai dažniausiai turi ypač nedaug, neretai net ir laisvu po darbo metu galvodami būtent apie darbą. Dėl šios priežasties galimybė visiškai atsipalaiduoti bei atitrūkti nuo nuolatinio mąstymo apie įvairius kodus programuotojų yra ypač vertinama. Taip, jei šios srities atstovas turės kiek ilgesnį laisvų nuo darbo dienų skaičių, galite galvoti ir apie išvykos į vieną ar kitą svečią valstybę organizavimą. Ir visgi, neretai užteks ir paprasto iš anksto suplanuoto savaitgalio, nuperkant programuotojui kvietimą į SPA kartu su jam artimais žmonėmis. Patikėkite – šioje srityje dirbantis žmogus jausis Jums nuoširdžiai dėkingas už suteiktą galimybę kokybiškai papoilsiauti.

Komforto prekės

Programuotojų darbas yra varginantis ne tik protiškai, bet ir fiziškai, kadangi jiems tenka prie kompiuterio prasėdėti visą darbo dieną, atsipalaiduojant tik per trumpas pertraukėles. Šios srities atstovai susiduria su nuolatiniu akių įsitempimu, taip pat ir stuburo problemomis bei įvairių kūno vietų skausmais. Taip, viso to šimtu procentų išvengti dėl nejudrios programuotojų rutinos yra praktiškai neįmanoma, tačiau kiek sumažinti viso to sukeliamas problemas tikrai galite. Yra įvairių prietaisų, sumažinančių ilgo žiūrėjimo į kompiuterio ekraną akims daromą žalą, yra ir įvairių ypač patogių kėdžių, sumažinančių nuolatinio sėdėjimo daromą žalą žmogaus stuburui bei kitoms kūno dalims. Taip, tiek vienu, tiek ir kitu atveju, tokios dovanos dažniausiai kainuoja pakankamai nemažai, tačiau jų nauda programuotojui bus neišmatuojamai didelė, tad jei kalbame apie pakankamai svarbią bei neeilinę šventę – nuoširdžiai apsvarstyti tokios dovanos pirkimą tikrai turėtumėte.

Romantiškos dovanos

Jūsų antra pusė – programuotojas? O galbūt programuotojas, kuriam ieškote dovanos, jau yra sukūręs šeimą? Abiem atvejais romantiškos dovanos, leisiančios programuotojui kartu su savo antrąja puse praleisti atpalaiduojantį bei jaukų laiką kartu, turės milžinišką vertę. Taip yra dėl to, jog profesionalių programuotojų rutina dažniausiai yra ypač užimta, o darbo nulemtas nuovargis neretai neleidžia atsipalaiduoti net ir vakarais po jo ar savaitgaliais. Tai dažniausiai pakankamai rimtai kenkia šeimos tarpusavio santykiams – programuotojas dėl didelio tiek moralinio, tiek ir fizinio nuovargio dažniausiai tampa irzlus, taip pat neretai dingsta ir iniciatyva kalbant apie intymius santykius. Būtent dėl to, kartkartėmis laikas, kurį vyras su žmona galėtų skirti tik vienas kitam, yra tiesiog būtinas, norint, kad darbas nepadarytų ilgalaikės žalos šeimos tarpusavio santykiams. Tam puikiai tiks tiek įvairios romantiškos nakvynės viešbučiuose, tiek ir galimybė kartu praleisti laiką įvairiuose SPA salonuose ar kažkas originalaus, kaip romantiški skrydžiai oro balionu bei jaukus pasiplaukiojimas baidarėmis ramiais ir vaizdingais maršrutais.

Dovanos išvaizdai

Programuotojai dėl įtempto kasdieninio grafiko neretai tiesiog neturi galimybių skirti laiko pačiam sau – tiek poilsiui, tiek ir pasirūpinimui savo išvaizda. Tai palieka nemenką ertmę, kuria ir galite pasirūpinti būtent Jūs, programuotojui įteikdami dovaną, skirtą būtent jo išvaizdai. Tai gali būti tiek kvietimas pasimėgauti vienokiomis ar kitokiomis SPA procedūromis. Tiek ir dovanų kuponas į vienokią ar kitokią profesionalią kirpyklą, leisiantis atnaujinti savo šukuoseną. Galiausiai – tai gali būti ir sporto klubo abonementas. Bet perkant šią dovaną reikėtų iš anksto pasidomėti, ar programuotojo grafike atsirastų laiko keliems per savaitę apsilankymams sporto klube, nes kitu atveju tokia dovana gali tapti savotiška našta laiko jai neturinčiam žmogui.

Kompiuterinė įranga

Įvairi kompiuterinė įranga – dar vienas būdas programuotojo kasdieninę rutiną padaryti kiek patogesne bei lengvesne. Taip, dovanoti kompiuterį dažnam bus kiek per prabangus pasirinkimas, bet yra ir gerokai finansiškai prieinamesnių alternatyvų, kuriomis jas gavęs programuotojas taip pat džiaugsis. Kalbame apie kokybiškas kompiuterines peles, kurių pasirinkimas tiek kainos, tiek ir kokybės atžvilgiu, šiomis dienomis yra tiesiog milžiniškas. Kalbame ir apie ausines, kurios programuotojui pravers ne tik dirbant, bet ir poilsiaujant – rinkdamiesi tokią dovaną prioritetizuokite „Sennheiser“ gamintojo gaminius, kurio gaminamos ausinės nors ir yra kiek brangesnės, bet išsiskiria ypač aukšta perduodamo garso kokybe. Galiausiai – galite galvoti ir apie įvairius kompiuterio dėklus, kompiuterines kameras ar dar daugybę kitų tokio tipo įrangos pasirinkimų. Trumpai tariant, pasirinkimų kiekis šioje srityje yra tiesiog milžiniškas – Jums tereikia kiek pasidomėti tuo, ko konkrečiam programuotojams labiausiai trūksta, kuo ir galėsite nustebinti jį tam tikros šventės metu.

Įvairios smulkmenos

O jei kalbame apie eilinę šventę, kurios metu dovanoti kažką brangaus būtų neprotinga? Yra opcijų ir esant tokioje situacijoje, kurias garantuoja pakankamai didelis įvairių nebrangių smulkmenų, skirtų būtent programuotojams, pasirinkimas. Įvairūs programuotojams skirti aksesuarai, USB puodelių šildytuvai, marškinėliai, kepuraitės ir tt. Taip, vietinėse parduotuvėse įvairių būtent programuotojams skirtų aksesuarų pasirinkimas yra pakankamai nedidelis, bet dovanos ieškodami tarptautinėse internetinėse parduotuvėse opcijų tikrai nestokosite – tai leis artimą programuotoją nudžiuginti išvengiant didelių išlaidų.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed