Geriausios lempučių girliandos: kaip pasirinkti?
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 12 Lapkritis 2020 14:55

Artėjant gražiausioms metų šventėms, pradedame svarstyti ne tik apie kalėdines dovanas, bet ir apie namų papuošimus, kurie leis sukurti gerokai jaukesnę atmosferą. Šiam tikslui itin dažnai pasitelkiamos lempučių girliandos – jų skleidžiama šviesa nuteikia raminančiai ir tuo pačiu gali padėti pagyvinti bet kokius stilistinius sumanymus. Į ką reikia atsižvelgti renkantis šias puošmenas?

 

Nuspręskite, kur girliandą kabinsite

Nebūtina visiškai tiksliai žinoti, kur lemputės kabės, tačiau bent jau iš anksto apgalvokite, ar jas kabinsite lauke, ar viduje. Savaime suprantama, kad eksterjerui pritaikytos girliandos turi būti nepaveikios ir drėgmei, ir šalčiui: tokių dekoracijų surasti nesunku, tačiau atsparumo klasę reikėtų pasitikrinti iš anksto. Lemputės taip pat gali būti naudojamos ir ne tokiose įprastose vietose, pavyzdžiui, įvairiuose stikliniuose induose ar netgi ant lubų. Dar daugiau įdomių idėjų rasite čia: https://kaledos.lt/katalogas/16/eglutes-girliandos/cat115.

Pasirinkite tinkamiausią ilgį

Kai jau maždaug žinosite, kurioje vietoje kabinsite girliandą, daug lengviau apsispręsite ir dėl jos ilgio. Tam, kad iš tiesų pavyktų sukurti žavų vaizdą, naudojant lemputes ant eglutės, rekomenduojama rinktis tokią girliandą, kuri būtų trigubai ilgesnė už šventinio medžio aukštį – tuomet turėsite daugiau kūrybinės laisvės. Tuo tarpu dekoruojant namo sienas, reikėtų ne tik jas išmatuoti, bet ir pagalvoti, ar lemputes kabinsite tiesia linija, ar bandysite išgauti tam tikrus ornamentus – nuo to taip pat priklausys tinkamiausias girliandos ilgis.

Pagalvokite, koks maitinimo šaltinis bus patogiausias

Lempučių girliandos dažniausiai yra pakraunamos baterijomis arba elektra. Abu šie maitinimo tipai turi savų privalumų: laidas, įkištas į elektros lizdą, užtikrins nepertraukiamą eglučių mirksėjimą, tačiau reikės įsitikinti, kad rozetė būtų netoliese. Tuo tarpu baterijas reiks reguliariai pakeisti, tačiau tuomet lemputes galėsite kabinti bet kur – elektros lizdas pasirinkimui įtakos neturės. Pagalvokite, kuris variantas Jums priimtinesnis.

Apsispręskite dėl spalvų

Skiriasi ir pačių lempučių, ir jų laidų atspalviai. Šiuo atveju daug kas priklauso ir nuo asmeninio skonio, tačiau jeigu, pavyzdžiui, nuspręsite tokia girlianda papuošti žalią eglutę, nesuklysite pasirinkę tokios pačios spalvos laidą turinčią girliandą. Tuomet jis puikiai pasislėps šventiniame medyje ir kompozicija bus dar žavesnė. Tačiau jei turite kitokių sumanymų, taip pat drąsiai galite juos įgyvendinti.

Atsižvelgę į visus šiuos aspektus, greitai nutarsite, kurios lempučių girliandos kiekvienu atveju bus geriausios – labai tikėtina, kad viena tokia dekoracija neapsiribosite. Dar daugiau įdomių idėjų ir svarbios šventinės informacijos rasite Kaledos.lt puslapyje.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip nustebinti vaikus, artėjančių švenčių proga, kad dovanos būtų tinkamos ir atitiktų šeimos biudžetą? (2021-10-26)

  Tėvams tikrai nereikia įtikti savo vaikams net ir per didžiąsias metų šventes. Anot specialistų, tėvai turi duoti savo atžaloms tuomet, kai tai leidžia finansinės sąlygos, ir apie dovanas, jų kilmę turi kalbėti anksčiau, o ne tik atėjus šventėms. Nors dovanos vaikams dažniausiai aktualios kokių nors švenčių metu, tačiau mes siūlome tiek savus, tiek kitus mylimus vaikus nustebinti kasdien, be jokios priežasties. Juk gyvenimas – nuostabus, tad reikia juo džiaugtis kuo labiau!

 • Kaip planuojant namų remontą „nenuskausminti“ savo piniginės? (2021-07-29)

  Galima sakyti, kad namų remontas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi valdymo įgūdžiai, ir kiekvienas, norintis atnaujinti nekilnojamąjį turtą, turi jausti šį vaidmenį. Viena vertus, tai tampa džiaugsmingu ir kūrybingu procesu, kita vertus, reikia pereiti kryžiaus kelią ir galiausiai palikti statybvietę po ilgos priežiūros. Atsakingai rinkitės remontininkus, prižiūrėkite projektą, atlikite sąmatas-visa tai turi būti suderinta ir tikslinga, kad tikrai išvengtumėte tokio remonto, kuris reikalauja ... pakartotinio remonto.

 • Įdomūs dalykai, kuriuos galima veikti lietingą dieną namuose (2021-07-29)

  Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.

 • Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą? (2021-05-06)

  Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed