Geriausios lempučių girliandos: kaip pasirinkti?
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 12 Lapkritis 2020 14:55

Artėjant gražiausioms metų šventėms, pradedame svarstyti ne tik apie kalėdines dovanas, bet ir apie namų papuošimus, kurie leis sukurti gerokai jaukesnę atmosferą. Šiam tikslui itin dažnai pasitelkiamos lempučių girliandos – jų skleidžiama šviesa nuteikia raminančiai ir tuo pačiu gali padėti pagyvinti bet kokius stilistinius sumanymus. Į ką reikia atsižvelgti renkantis šias puošmenas?

 

Nuspręskite, kur girliandą kabinsite

Nebūtina visiškai tiksliai žinoti, kur lemputės kabės, tačiau bent jau iš anksto apgalvokite, ar jas kabinsite lauke, ar viduje. Savaime suprantama, kad eksterjerui pritaikytos girliandos turi būti nepaveikios ir drėgmei, ir šalčiui: tokių dekoracijų surasti nesunku, tačiau atsparumo klasę reikėtų pasitikrinti iš anksto. Lemputės taip pat gali būti naudojamos ir ne tokiose įprastose vietose, pavyzdžiui, įvairiuose stikliniuose induose ar netgi ant lubų. Dar daugiau įdomių idėjų rasite čia: https://kaledos.lt/katalogas/16/eglutes-girliandos/cat115.

Pasirinkite tinkamiausią ilgį

Kai jau maždaug žinosite, kurioje vietoje kabinsite girliandą, daug lengviau apsispręsite ir dėl jos ilgio. Tam, kad iš tiesų pavyktų sukurti žavų vaizdą, naudojant lemputes ant eglutės, rekomenduojama rinktis tokią girliandą, kuri būtų trigubai ilgesnė už šventinio medžio aukštį – tuomet turėsite daugiau kūrybinės laisvės. Tuo tarpu dekoruojant namo sienas, reikėtų ne tik jas išmatuoti, bet ir pagalvoti, ar lemputes kabinsite tiesia linija, ar bandysite išgauti tam tikrus ornamentus – nuo to taip pat priklausys tinkamiausias girliandos ilgis.

Pagalvokite, koks maitinimo šaltinis bus patogiausias

Lempučių girliandos dažniausiai yra pakraunamos baterijomis arba elektra. Abu šie maitinimo tipai turi savų privalumų: laidas, įkištas į elektros lizdą, užtikrins nepertraukiamą eglučių mirksėjimą, tačiau reikės įsitikinti, kad rozetė būtų netoliese. Tuo tarpu baterijas reiks reguliariai pakeisti, tačiau tuomet lemputes galėsite kabinti bet kur – elektros lizdas pasirinkimui įtakos neturės. Pagalvokite, kuris variantas Jums priimtinesnis.

Apsispręskite dėl spalvų

Skiriasi ir pačių lempučių, ir jų laidų atspalviai. Šiuo atveju daug kas priklauso ir nuo asmeninio skonio, tačiau jeigu, pavyzdžiui, nuspręsite tokia girlianda papuošti žalią eglutę, nesuklysite pasirinkę tokios pačios spalvos laidą turinčią girliandą. Tuomet jis puikiai pasislėps šventiniame medyje ir kompozicija bus dar žavesnė. Tačiau jei turite kitokių sumanymų, taip pat drąsiai galite juos įgyvendinti.

Atsižvelgę į visus šiuos aspektus, greitai nutarsite, kurios lempučių girliandos kiekvienu atveju bus geriausios – labai tikėtina, kad viena tokia dekoracija neapsiribosite. Dar daugiau įdomių idėjų ir svarbios šventinės informacijos rasite Kaledos.lt puslapyje.

 


Susijusios naujienos:

 • Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą? (2021-05-06)

  Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed