Geriausios lempučių girliandos: kaip pasirinkti?
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 12 Lapkritis 2020 14:55

Artėjant gražiausioms metų šventėms, pradedame svarstyti ne tik apie kalėdines dovanas, bet ir apie namų papuošimus, kurie leis sukurti gerokai jaukesnę atmosferą. Šiam tikslui itin dažnai pasitelkiamos lempučių girliandos – jų skleidžiama šviesa nuteikia raminančiai ir tuo pačiu gali padėti pagyvinti bet kokius stilistinius sumanymus. Į ką reikia atsižvelgti renkantis šias puošmenas?

 

Nuspręskite, kur girliandą kabinsite

Nebūtina visiškai tiksliai žinoti, kur lemputės kabės, tačiau bent jau iš anksto apgalvokite, ar jas kabinsite lauke, ar viduje. Savaime suprantama, kad eksterjerui pritaikytos girliandos turi būti nepaveikios ir drėgmei, ir šalčiui: tokių dekoracijų surasti nesunku, tačiau atsparumo klasę reikėtų pasitikrinti iš anksto. Lemputės taip pat gali būti naudojamos ir ne tokiose įprastose vietose, pavyzdžiui, įvairiuose stikliniuose induose ar netgi ant lubų. Dar daugiau įdomių idėjų rasite čia: https://kaledos.lt/katalogas/16/eglutes-girliandos/cat115.

Pasirinkite tinkamiausią ilgį

Kai jau maždaug žinosite, kurioje vietoje kabinsite girliandą, daug lengviau apsispręsite ir dėl jos ilgio. Tam, kad iš tiesų pavyktų sukurti žavų vaizdą, naudojant lemputes ant eglutės, rekomenduojama rinktis tokią girliandą, kuri būtų trigubai ilgesnė už šventinio medžio aukštį – tuomet turėsite daugiau kūrybinės laisvės. Tuo tarpu dekoruojant namo sienas, reikėtų ne tik jas išmatuoti, bet ir pagalvoti, ar lemputes kabinsite tiesia linija, ar bandysite išgauti tam tikrus ornamentus – nuo to taip pat priklausys tinkamiausias girliandos ilgis.

Pagalvokite, koks maitinimo šaltinis bus patogiausias

Lempučių girliandos dažniausiai yra pakraunamos baterijomis arba elektra. Abu šie maitinimo tipai turi savų privalumų: laidas, įkištas į elektros lizdą, užtikrins nepertraukiamą eglučių mirksėjimą, tačiau reikės įsitikinti, kad rozetė būtų netoliese. Tuo tarpu baterijas reiks reguliariai pakeisti, tačiau tuomet lemputes galėsite kabinti bet kur – elektros lizdas pasirinkimui įtakos neturės. Pagalvokite, kuris variantas Jums priimtinesnis.

Apsispręskite dėl spalvų

Skiriasi ir pačių lempučių, ir jų laidų atspalviai. Šiuo atveju daug kas priklauso ir nuo asmeninio skonio, tačiau jeigu, pavyzdžiui, nuspręsite tokia girlianda papuošti žalią eglutę, nesuklysite pasirinkę tokios pačios spalvos laidą turinčią girliandą. Tuomet jis puikiai pasislėps šventiniame medyje ir kompozicija bus dar žavesnė. Tačiau jei turite kitokių sumanymų, taip pat drąsiai galite juos įgyvendinti.

Atsižvelgę į visus šiuos aspektus, greitai nutarsite, kurios lempučių girliandos kiekvienu atveju bus geriausios – labai tikėtina, kad viena tokia dekoracija neapsiribosite. Dar daugiau įdomių idėjų ir svarbios šventinės informacijos rasite Kaledos.lt puslapyje.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed