Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius?
Įvairenybės
Pirmadienis, 27 Birželis 2022 09:14

Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

Vėliau atsirado automobiliai su Bluetooth sistemomis, tačiau ne visi automobiliai tokio tipo garso sistemas turėdavo arba žmonės neturėdavo tinkamų telefonų. Šiais laikais galima naudoti FM moduliatorius, kurie palengvina visą muzikos klausymo procesą. Jie perduoda garso signalus per FM dažnius. Tai reiškia, kad jūs galite leisti savo norimą muziką per MicroSD, USB arba telefono Bluetooth ryšį per FM moduliatorius.

 

Technologijos nuolat darosi vis modernesnės, todėl nenustebkite, kad FM moduliatorius gali būti ne vieno tipo, o kelių skirtingų.

Kokia moduliatorių paskirtis?

Pati pagrindinė paskirtis, kad būtų leidžiami garsai iš vieno įrenginio, bei skleisti garsą per kito įrenginio garsiakalbius. Tad jie gali būti naudojami skirtingose situacijose. Jeigu norite klausytis muzikos iš savo išmaniojo renginio ar kitų laikmenų, jūs galite naudoti moduliatorių ir tuomet klausytis muzikos per tam tikrą radijo dažnį. Toks būdas yra kur kas paprastesnis, negu jungti salo telefoną nuo laido.

Kaip veikia FM moduliatoriai?

FM moduliatoriai buvo sukurti, kad galėtumėte perduoti norimą muziką belaidžiu būdu per FM radiją. Moduliatoriai transliuos signalą, o jį galės priimti bet koks įrenginys, kuris turės FM imtuvą. Toks procesas panašus į dideles radijo stotis. Jie geba paimti esamą garso išvestį iš esamo garso šaltinio ir jį paverčia į analoginį signalą. Tokie įrenginiai yra pastoviai tobulinami, tad signalas yra paverčiama į FM radijo bangas, kurias galite pagauti su savo automobilio radiju. Todėl transporto priemonės savininkai gali lengvai pagauti dažnį ir tuomet transliuoti norimą muziką. Turint FM moduliatorių savo automobilyje, jūs galėsite prisijungti prie bet kokio įrenginio, kuris turi Bluetooth ryšį.

Reikėtų nepamiršti, kad dauguma moduliatorių turi USB prievadus į kuriuos galite dėti USB laikmenas arba įsidėti pakrauti savo telefoną. Taip pat galite jungti įrenginius, kurie neturi Bluetooth, bet gali transliuoti garsą per USB laidą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis FM siųstuvą?

Kaip ir minėjome, FM moduliatoriai nuolat tobulėja, todėl jie turi daugybę skirtingų funkcijų. Visi jie turi ,,Bluetooth" ryšį ir turi pagalbinius USB prievadus. Su moduliatoriumi jūs galite transliuoti muziką per tam tikrą dažnį, o tai ypatingai naudinga senesnėms transporto priemonėms, kurios neturi CD grotuvų.

 

 • 2 USB prievadai - į šiuos prievadus jūs galite įdėti kelis skirtingus įrenginius ir juos krauti vienu metu. Taip pat galite įdėti ir USB laikmeną, kurioje yra įkelta muzika.
 • Bevieliai skambučiai - kai kurie moduliatoriai turi įmontuotus mikrofonus, tad galėsite juos naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Ši funkcija yra labai patogi, nes skambučių metu jums nereikės sustoti ir neliksite nubausti policijos.
 • Mažas energijos suvartojimas - moduliatoriai yra jungiami prie cigarečių kaitinimo elemento, su tam tikru adapteriu, o tai nenaudos daug automobilio baterijos.
 • Įmontuota antena - antena yra būtina norint perduoti tam tikrus dažnius. Dauguma moduliatorių turi jau įmontuotas antenas, tad jums nereikės rūpintis, jeigu automobilis neturi antenos.
 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?

 • Pirmosios pagalbos kursai: kodėl tai svarbu? (2022-05-03)

  Pagalba yra geriausias dalykas, kuris gali nutikti, jei patenkama į avariją ar susižeidžiama, dėl to žmonės, kurie vairuoja ar dirba darbus, kuriuose reikalinga suteikti pagalbą, turi išmanyti pirmąją pagalbą. Žinoma, kaip pasirūpinti nukentėjusiuoju geriausiai žino medikai, tačiau jei tinkamai sureaguosite  jūs, galite padėti išgelbėti gyvybę.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed