Kada ir kokį etikečių spausdintuvą rinktis?
Įvairenybės
Pirmadienis, 13 kovas 2023 16:31

Šiuolaikinių technologijų dėka daugelis svarbių ir neatidėliotinų darbų atliekami neišpasakytai greitai ir efektyviai. Prie tokių techninių išradimų priskiriami ir etikečių spausdintuvai, kurie prekybos ir gamybiniame versluose atlieka prekių ženklinimo etiketėmis veiksmus.

Kam yra reikalingas prekių ženklinimas etiketėmis?

Prekinės etiketės yra reikalingos ne tik dėl glaustos informacijos apie gaminį pateikimui. Jų dizainas turi didelę reikšmę pardavimų rezultatams, nes vaizdinga, įsimenanti etiketė pasitarnauja tiek pat, kaip ir įspūdinga reklama. Be to, etikečių dėka yra žymiai paprasčiau ir patogiau prekes rūšiuoti ir sandėliuoti. Nes, kai reikia iš sandėlio į prekybos centro salę parduotų prekių vieton parnešti naujas, jas saugojimo vietoje labai lengvai galima rasti pagal etiketes.

Kada rinktis kontaktinį, o kada  bekontaktį spausdintuvą?

Kontaktiniai spausdintuvai yra dviejų rūšių – adatiniai ir plaktukiniai. Jais spausdinama ant popieriaus arba ant polietileno. Patsai spausdinimo būdas yra mechaninis, nes spausdinimo mechanizmas, per specialią juostelę liesdamasis su popieriumi ar polietilenu, ant jų paviršiaus palieka spausdinamus ženklus. Tuo tarpu bekontakčiai spausdintuvai yra arba rašaliniai, arba lazeriniai. Jie per minutę gali atspausti daugiau spaudinių, todėl yra pasirenkami tada, kai reikalinga ypatingos kokybės spausdinimo produkcija. Todėl jie kainuoja brangiau už kontaktinius spausdintuvus.

Į ką pirmiausiai atsižvelgti, perkant etikečių spausdintuvą?

Šiais laikais nusipirkti etikečių spausdintuvą nėra sunki užduotis, tačiau skubėti tikrai neverta, kad paskui nereikėtų gailėtis dėl netikusio pasirinkimo. Prieš pirkdami gerai pagalvokite, kokie bus jūsų spausdinimo poreikiai. Jeigu jums nereikia per trumpą laiką prispausdinti didelio kiekio etikečių, jei jūs prekes pristatote nedidelėse prekyvietėse, turguje, tada jums pakaks ir mobilaus etikečių spausdintuvo. Juo prekes galėsite ženklinti ir pačioje jų pardavimo vietoje. Didžiausias tokio spausdintuvo privalumas – lengvas jo transportavimas iš vienos vietos į kitą.

Tačiau jei jūs turite solidesnį verslą, jei jūsų valdoma įmonė yra bent vidutinio dydžio, tada jums prireikia labai dažnai imtis prekių etikečių spausdinimo. Tam reikalui pats tinkamiausias yra stacionarus spausdintuvas, nes jis yra akivaizdžiai galingesnis už mobilųjį spausdintuvą, be to, gali dirbti be pertraukos.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed