Ko gali prireikti su šeima vykstant į kelionę automobiliu?
Įvairenybės
Pirmadienis, 10 Sausis 2022 13:28

Vykstant į ilgesnę kelionę automobiliu neretai norima įsidėti kuo daugiau maisto produktų iš namų, kad reiktų kuo mažiau išlaidauti parduotuvėse ar kavinėse. Vis dėlto, ne visi maisto produktai išlieka švieži aukštesnėje temperatūroje, todėl maisto, kurį planuojame vežtis į kelionę, racionas gerokai sumažėja. Automobiliniai šaldytuvai, kuriuos galima įsigyti https://autoviskas.lt/kitos-prekes-automobiliams/kelioniniai-automobiliniai-saldytuvai tampa puikiu tokios situacijos sprendimo būdu. Vairuotojai gali būti užtikrinti, kad į kelionę įsidėtas pienas nesurugs ar net su savimi pasiimti ledų, kuriais bus galima atsigaivinti karštą vasaros dieną važiuojant prie jūros.

Kokia šaldytuvo talpa optimaliausia jums?

Kelioninių automobilių šaldytuvų su skirtingomis talpomis yra gan nemažai – nuo mažiausio 25 litrų talpos iki didžiausio 97 litrų talpos. Visgi, automobilio erdvė gan ribota, o tai ypač pasijaučia kai ruošiantis į kelionę mėgstamiausius daiktus tenka palikti namie. Dėl šios priežasties svarbu išsirinkti tokį šaldytuvą, kurio visa erdvė būtų pilnai užpildyta. Kasdieniam naudojimui, kada važiuojame į darbą ir iš jo, užtenka pačių mažiausių šaldytuvų. Savaitgalio kelionėms optimaliausias pasirinkimas yra 35-40 litrų talpos šaldytuvai, na o didesnius rekomenduojama rinktis ilgesnėms kelionėms, atsižvelgiant į jų trukmę ir kartu keliaujančių žmonių skaičių.

Kompresorinis, absorbcinis ar termoelektrinis – kurį rinktis?

Nors kelioninių automobilių šaldytuvų rūšių yra net 3, ne visi jų yra tinkami produktams, kuriems reikia žemesnės temperatūros. Termoelektrinis šaldytuvas maisto produktus palaikys vėsius, tačiau jų neatšaldys, todėl šaldymo požiūriu šio tipo šaldytuvas yra mažiausiai efektyvus. Efektyvesnis šiuo atveju yra absorbcinis šaldytuvas – nors ir galingas, bet veikia tyliai, todėl papildomo nepageidaujamo triukšmo nesukels. Efektyviausiais ir santykinai nedaug energijos sunaudojančiais laikomi kompresoriniai šaldytuvai. Šie gerai šaldo automobilyje esant ir aukštesnei temperatūrai, tačiau jų efektyvumas mažėja esant didesniems temperatūros pokyčiams. Tiesa, kai kurie kelioniniai automobilių šaldytuvai savo veikimo principu primena ir namuose naudojamus šaldytuvus, nes turi atskirą šaldytuvo ir šaldiklio zoną.

Kad keliaujant automobiliu saugu būtų ir vaikams

Prieš vykstant į kelionę automobiliu svarbu įsitikinti, kad įsigyta automobilinė kėdutė vaikams būtų saugi ir patogi jūsų vaikui. Nors rinkoje ir nėra saugumo reikalavimų neatitinkančių kėdučių, atsiranda gamintojų, kurie į kėdutes įmontuoja oro pagalves, suteikiančias papildomą apsaugą. Oro pagalvės yra montuojamos tokiose vietose, kuriose iššokusios smūgio metu suteiktų maksimalią apsaugą jautriausioms mažamečių kūno vietoms – kaklui bei stuburui.

Keli galimi automobilinės kėdutės tvirtinimo būdai

Jei automobilyje keliauja daugiau žmonių, patogiausia, kad automobilinė kėdutė būtų tvirtinama veidu į priekį. Visgi, kai be vaiko automobiliu keliauja vienas žmogus – vairuotojas – praverčia galimybė kėdutę tvirtinti automobilio priekyje veidu į sėdynę. Tokiu būdu kėdutėje sėdintis vaikas galės matyti vieną iš tėvų ar jį vežančių asmenų, o ir pats vairuotojas galės lengviau bendrauti su vaiku ir nesižvalgant į automobilio galą nesukels pavojaus sau ir kitiems eismo dalyviams. Ieškantiems tokių galimybių rekomenduojama įsigyti kėdutę su pažymėtu 360 skaičiumi, kuris reiškia, kad kėdutę bus galima pasukti 360 laipsnių kampu.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed