Kuo gimnastikos kamuoliai naudingi sėdimą darbą dirbantiems žmonėms?
Įvairenybės
Šeštadienis, 11 Birželis 2022 14:51

Dirbantys sėdimą darbą dienos pabaigoje neretai ima skųstis raumenų įtampa ir nugaros skausmais. Kad taip nenutiktų, rekomenduojama dažnai daryti pertraukėles ir jų metu prasimankštinti, arba biuro kėdę galima iškeisti į gimnastikos kamuolį, kuris padės išvengti galimų nemalonių simptomų.

Kas yra gimnastikos kamuolys?

Tai – universali treniruočių priemonė, kurią  1963 m. išrado italas Aquilino Cosani. Iš pradžių gimnastikos kamuoliai buvo naudojami kūdikių ir mažų vaikų gydymui, tačiau po kurio laiko jie buvo pritaikyti ir suaugusiųjų fizioterapijai. Šiandien gimnastikos kamuolius naudoja įvairaus amžiaus žmonės, pradedant biuro darbuotojais, ir baigiant profesionaliais sportininkais.

Priemonė, padedanti gerinti koordinaciją

Koordinacijos gerinimas yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl nusprendžiama įsigyti gimnastikos kamuolį. Balansavimas ant kamuolio taip pat padeda treniruoti kūno raumenis, todėl ši priemonė gali padėti  palaikyti puikią fizinę formą. Jei jums pabodo įvairūs įprasti pilvo presui skirti pratimai, juos galite atlikti ant gimnastikos kamuolio: pratimų atlikimas taps sudėtingesnis, o rezultatai bus kur kas geresni.

Laikysenos gerinimas

Gimnastikos kamuoliai yra parduodami itin palankiomis kainomis, o jų pasirinkimas yra ypač gausus. Jei svarstote apie galimybę įsigyti šį sporto inventorių, apsilankykite internetinėje parduotuvėje https://sportuok.lt/Gimnastikos-kamuoliai/, kurioje tikrai rasite jūsų individualius lūkesčius atitinkančių prekių.Jei biuro kėdę pakeisite gimnastikos kamuoliu, laikui bėgant galėsite pagerinti savo laikyseną. Tai padės sumažinti raumenų įtampą ir išvengti nugaros skausmų. Žinoma, įprasti prie tokios „kėdės“ gali būti nelengva, tačiau tikrai verta tą išbandyti, nes sėdėjimas ant kamuolio gali ne tik sumažinti skausmus, bet taip pat pagerinti darbo kokybę. Visai neseniai mokslininkai atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad mokiniams, sėdintiems ant gimnastikos kamuolių, pamokų metu yra kur kas paprasčiau susikaupti.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed