Kuo gimnastikos kamuoliai naudingi sėdimą darbą dirbantiems žmonėms?
Įvairenybės
Šeštadienis, 11 Birželis 2022 14:51

Dirbantys sėdimą darbą dienos pabaigoje neretai ima skųstis raumenų įtampa ir nugaros skausmais. Kad taip nenutiktų, rekomenduojama dažnai daryti pertraukėles ir jų metu prasimankštinti, arba biuro kėdę galima iškeisti į gimnastikos kamuolį, kuris padės išvengti galimų nemalonių simptomų.

Kas yra gimnastikos kamuolys?

Tai – universali treniruočių priemonė, kurią  1963 m. išrado italas Aquilino Cosani. Iš pradžių gimnastikos kamuoliai buvo naudojami kūdikių ir mažų vaikų gydymui, tačiau po kurio laiko jie buvo pritaikyti ir suaugusiųjų fizioterapijai. Šiandien gimnastikos kamuolius naudoja įvairaus amžiaus žmonės, pradedant biuro darbuotojais, ir baigiant profesionaliais sportininkais.

Priemonė, padedanti gerinti koordinaciją

Koordinacijos gerinimas yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl nusprendžiama įsigyti gimnastikos kamuolį. Balansavimas ant kamuolio taip pat padeda treniruoti kūno raumenis, todėl ši priemonė gali padėti  palaikyti puikią fizinę formą. Jei jums pabodo įvairūs įprasti pilvo presui skirti pratimai, juos galite atlikti ant gimnastikos kamuolio: pratimų atlikimas taps sudėtingesnis, o rezultatai bus kur kas geresni.

Laikysenos gerinimas

Gimnastikos kamuoliai yra parduodami itin palankiomis kainomis, o jų pasirinkimas yra ypač gausus. Jei svarstote apie galimybę įsigyti šį sporto inventorių, apsilankykite internetinėje parduotuvėje https://sportuok.lt/Gimnastikos-kamuoliai/, kurioje tikrai rasite jūsų individualius lūkesčius atitinkančių prekių.Jei biuro kėdę pakeisite gimnastikos kamuoliu, laikui bėgant galėsite pagerinti savo laikyseną. Tai padės sumažinti raumenų įtampą ir išvengti nugaros skausmų. Žinoma, įprasti prie tokios „kėdės“ gali būti nelengva, tačiau tikrai verta tą išbandyti, nes sėdėjimas ant kamuolio gali ne tik sumažinti skausmus, bet taip pat pagerinti darbo kokybę. Visai neseniai mokslininkai atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad mokiniams, sėdintiems ant gimnastikos kamuolių, pamokų metu yra kur kas paprasčiau susikaupti.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed