Vyrų stiliaus patarimai: kaip atrodyti ir stilingai, ir elegantiškai?
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 05 Lapkritis 2020 15:05

Įvaizdžio formavimas daugeliui vyriškių tikrai nėra pati lengviausia užduotis – ypač tuomet, jeigu norisi sukurti elegantišką ir solidų stilių. Visgi, dažniausiai tam pakanka įsidėmėti vos kelias esmines taisykles – jos padės atrodyti ir elegantiškai, ir stilingai. Nuo ko tuomet reikėtų pradėti?

 

Įtraukite į savo garderobą daugiau spalvų

Taip, vilkėdami tik baltus, juodus, pilkus ir mėlynus rūbus, galėsite atrodyti pakankamai elegantiškai, tačiau jei siekiate būti stilingas, vien tokiais atspalviais nereikėtų apsiriboti. Tuo labiau, kad tarp vyrams skirtų drabužių dabar galima išvysti kur kas įdomesnių spalvų, kurios leidžia pasinerti į įvairiausius stiliaus eksperimentus. Tačiau pirmiausia turėtumėte sulaužyti nusistovėjusius stereotipus – rožinė ar raudona yra tokios pat „vyriškos“ spalvos kaip kad mėlyna ir juoda.

Atsargiai eksperimentuokite su užrašais ir logotipais

Tai – labai dažnos klaidos, kurios gali sugadinti kruopščiai puoselėjamą įvaizdį. Pradėkime nuo užrašų: jei Jūsų marškinėliai bus papuošti iššaukiančiais užrašais ar labai vaikiškais piešiniais, didesnė tikimybė, kad atrodysite labiau paaugliškai, tačiau tikrai ne vyriškai ir solidžiai. Žinoma, tai nereiškia, kad bet kokių raštų reikėtų atsisakyti, tačiau pravartu pasirūpinti, kad jie būtų pakankamai skoningi. Tas pats pasakytina ir apie logotipus: jei jis užims labai didelę dalį drabužio, su tokiu rūbu Jūs labiau reprezentuosite prekinį ženklą, o ne savo asmenybę. Pasistenkite išsaugoti balansą.

Pasirinkite tinkamus aksesuarus

Netiesa, kad aksesuarai svarbų vaidmenį atlieka tik moterų įvaizdyje – jų pasirinkimui pakankamai dėmesio turėtumėte skirti ir Jūs. Ypač tuomet, kai pasirenkami vyriški laikrodžiai: tarp šių aksesuarų galite rasti itin elegantiškų modelių, kurie Jūsų įvaizdžiui pridės gerokai daugiau solidumo. Tačiau lygiai taip pat nereikėtų pamiršti ir smulkesnių detalių – bendram stiliui įtakos turės ir diržas, ir bet koks kitas Jūsų pasirinktas aksesuaras. Įsitikinkite, kad jie visi puikiai dera tarpusavyje.

Įsigykite paltą

Tikrai nesuklysime šį rūbą pavadinę vienu elegantiškiausių – toks drabužis puikiai tinka ir kasdienybei, ir tuomet, kai ruošiamasi svarbioms progoms. Be to, kai kurie jų modeliai puikiai tinka ir drabužių sluoksniavimui. Tad jeigu iki šiol palto Jūsų spintoje nebuvo, vertėtų šią klaidą kuo greičiau ištaisyti. Platų vyriškų paltų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/vyriski-drabuziai/vyriski-paltai.

Įsidėmėję šiuos patarimus, bet kokiose situacijose galėsite atrodyti nepriekaištingai. Svarbu įsidėmėti, kad gebėjimas rengtis stilingai yra įgūdis, kurio įmanoma išmokti – nesuklysite, jei pradėsite būtent nuo šių taisyklių.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip nustebinti vaikus, artėjančių švenčių proga, kad dovanos būtų tinkamos ir atitiktų šeimos biudžetą? (2021-10-26)

  Tėvams tikrai nereikia įtikti savo vaikams net ir per didžiąsias metų šventes. Anot specialistų, tėvai turi duoti savo atžaloms tuomet, kai tai leidžia finansinės sąlygos, ir apie dovanas, jų kilmę turi kalbėti anksčiau, o ne tik atėjus šventėms. Nors dovanos vaikams dažniausiai aktualios kokių nors švenčių metu, tačiau mes siūlome tiek savus, tiek kitus mylimus vaikus nustebinti kasdien, be jokios priežasties. Juk gyvenimas – nuostabus, tad reikia juo džiaugtis kuo labiau!

 • Kaip planuojant namų remontą „nenuskausminti“ savo piniginės? (2021-07-29)

  Galima sakyti, kad namų remontas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi valdymo įgūdžiai, ir kiekvienas, norintis atnaujinti nekilnojamąjį turtą, turi jausti šį vaidmenį. Viena vertus, tai tampa džiaugsmingu ir kūrybingu procesu, kita vertus, reikia pereiti kryžiaus kelią ir galiausiai palikti statybvietę po ilgos priežiūros. Atsakingai rinkitės remontininkus, prižiūrėkite projektą, atlikite sąmatas-visa tai turi būti suderinta ir tikslinga, kad tikrai išvengtumėte tokio remonto, kuris reikalauja ... pakartotinio remonto.

 • Įdomūs dalykai, kuriuos galima veikti lietingą dieną namuose (2021-07-29)

  Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.

 • Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą? (2021-05-06)

  Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed