Vyrų stiliaus patarimai: kaip atrodyti ir stilingai, ir elegantiškai?
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 05 Lapkritis 2020 15:05

Įvaizdžio formavimas daugeliui vyriškių tikrai nėra pati lengviausia užduotis – ypač tuomet, jeigu norisi sukurti elegantišką ir solidų stilių. Visgi, dažniausiai tam pakanka įsidėmėti vos kelias esmines taisykles – jos padės atrodyti ir elegantiškai, ir stilingai. Nuo ko tuomet reikėtų pradėti?

 

Įtraukite į savo garderobą daugiau spalvų

Taip, vilkėdami tik baltus, juodus, pilkus ir mėlynus rūbus, galėsite atrodyti pakankamai elegantiškai, tačiau jei siekiate būti stilingas, vien tokiais atspalviais nereikėtų apsiriboti. Tuo labiau, kad tarp vyrams skirtų drabužių dabar galima išvysti kur kas įdomesnių spalvų, kurios leidžia pasinerti į įvairiausius stiliaus eksperimentus. Tačiau pirmiausia turėtumėte sulaužyti nusistovėjusius stereotipus – rožinė ar raudona yra tokios pat „vyriškos“ spalvos kaip kad mėlyna ir juoda.

Atsargiai eksperimentuokite su užrašais ir logotipais

Tai – labai dažnos klaidos, kurios gali sugadinti kruopščiai puoselėjamą įvaizdį. Pradėkime nuo užrašų: jei Jūsų marškinėliai bus papuošti iššaukiančiais užrašais ar labai vaikiškais piešiniais, didesnė tikimybė, kad atrodysite labiau paaugliškai, tačiau tikrai ne vyriškai ir solidžiai. Žinoma, tai nereiškia, kad bet kokių raštų reikėtų atsisakyti, tačiau pravartu pasirūpinti, kad jie būtų pakankamai skoningi. Tas pats pasakytina ir apie logotipus: jei jis užims labai didelę dalį drabužio, su tokiu rūbu Jūs labiau reprezentuosite prekinį ženklą, o ne savo asmenybę. Pasistenkite išsaugoti balansą.

Pasirinkite tinkamus aksesuarus

Netiesa, kad aksesuarai svarbų vaidmenį atlieka tik moterų įvaizdyje – jų pasirinkimui pakankamai dėmesio turėtumėte skirti ir Jūs. Ypač tuomet, kai pasirenkami vyriški laikrodžiai: tarp šių aksesuarų galite rasti itin elegantiškų modelių, kurie Jūsų įvaizdžiui pridės gerokai daugiau solidumo. Tačiau lygiai taip pat nereikėtų pamiršti ir smulkesnių detalių – bendram stiliui įtakos turės ir diržas, ir bet koks kitas Jūsų pasirinktas aksesuaras. Įsitikinkite, kad jie visi puikiai dera tarpusavyje.

Įsigykite paltą

Tikrai nesuklysime šį rūbą pavadinę vienu elegantiškiausių – toks drabužis puikiai tinka ir kasdienybei, ir tuomet, kai ruošiamasi svarbioms progoms. Be to, kai kurie jų modeliai puikiai tinka ir drabužių sluoksniavimui. Tad jeigu iki šiol palto Jūsų spintoje nebuvo, vertėtų šią klaidą kuo greičiau ištaisyti. Platų vyriškų paltų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/vyriski-drabuziai/vyriski-paltai.

Įsidėmėję šiuos patarimus, bet kokiose situacijose galėsite atrodyti nepriekaištingai. Svarbu įsidėmėti, kad gebėjimas rengtis stilingai yra įgūdis, kurio įmanoma išmokti – nesuklysite, jei pradėsite būtent nuo šių taisyklių.

 


Susijusios naujienos:

 • Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą? (2021-05-06)

  Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed