Vyrų stiliaus patarimai: kaip atrodyti ir stilingai, ir elegantiškai?
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 05 Lapkritis 2020 15:05

Įvaizdžio formavimas daugeliui vyriškių tikrai nėra pati lengviausia užduotis – ypač tuomet, jeigu norisi sukurti elegantišką ir solidų stilių. Visgi, dažniausiai tam pakanka įsidėmėti vos kelias esmines taisykles – jos padės atrodyti ir elegantiškai, ir stilingai. Nuo ko tuomet reikėtų pradėti?

 

Įtraukite į savo garderobą daugiau spalvų

Taip, vilkėdami tik baltus, juodus, pilkus ir mėlynus rūbus, galėsite atrodyti pakankamai elegantiškai, tačiau jei siekiate būti stilingas, vien tokiais atspalviais nereikėtų apsiriboti. Tuo labiau, kad tarp vyrams skirtų drabužių dabar galima išvysti kur kas įdomesnių spalvų, kurios leidžia pasinerti į įvairiausius stiliaus eksperimentus. Tačiau pirmiausia turėtumėte sulaužyti nusistovėjusius stereotipus – rožinė ar raudona yra tokios pat „vyriškos“ spalvos kaip kad mėlyna ir juoda.

Atsargiai eksperimentuokite su užrašais ir logotipais

Tai – labai dažnos klaidos, kurios gali sugadinti kruopščiai puoselėjamą įvaizdį. Pradėkime nuo užrašų: jei Jūsų marškinėliai bus papuošti iššaukiančiais užrašais ar labai vaikiškais piešiniais, didesnė tikimybė, kad atrodysite labiau paaugliškai, tačiau tikrai ne vyriškai ir solidžiai. Žinoma, tai nereiškia, kad bet kokių raštų reikėtų atsisakyti, tačiau pravartu pasirūpinti, kad jie būtų pakankamai skoningi. Tas pats pasakytina ir apie logotipus: jei jis užims labai didelę dalį drabužio, su tokiu rūbu Jūs labiau reprezentuosite prekinį ženklą, o ne savo asmenybę. Pasistenkite išsaugoti balansą.

Pasirinkite tinkamus aksesuarus

Netiesa, kad aksesuarai svarbų vaidmenį atlieka tik moterų įvaizdyje – jų pasirinkimui pakankamai dėmesio turėtumėte skirti ir Jūs. Ypač tuomet, kai pasirenkami vyriški laikrodžiai: tarp šių aksesuarų galite rasti itin elegantiškų modelių, kurie Jūsų įvaizdžiui pridės gerokai daugiau solidumo. Tačiau lygiai taip pat nereikėtų pamiršti ir smulkesnių detalių – bendram stiliui įtakos turės ir diržas, ir bet koks kitas Jūsų pasirinktas aksesuaras. Įsitikinkite, kad jie visi puikiai dera tarpusavyje.

Įsigykite paltą

Tikrai nesuklysime šį rūbą pavadinę vienu elegantiškiausių – toks drabužis puikiai tinka ir kasdienybei, ir tuomet, kai ruošiamasi svarbioms progoms. Be to, kai kurie jų modeliai puikiai tinka ir drabužių sluoksniavimui. Tad jeigu iki šiol palto Jūsų spintoje nebuvo, vertėtų šią klaidą kuo greičiau ištaisyti. Platų vyriškų paltų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/vyriski-drabuziai/vyriski-paltai.

Įsidėmėję šiuos patarimus, bet kokiose situacijose galėsite atrodyti nepriekaištingai. Svarbu įsidėmėti, kad gebėjimas rengtis stilingai yra įgūdis, kurio įmanoma išmokti – nesuklysite, jei pradėsite būtent nuo šių taisyklių.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed