Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą?
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 06 Gegužė 2021 11:13

Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

Vyriško diržo pasirinkimo rekomendacijos

Senovės pasaulyje, diržo turėjimas rodė žmogaus statusą, priklausymą turtingųjų sluoksniui, jame buvo saugojami pinigai ir vertingi daiktai. Šiandien jau kiekvienas gali nusipirkti diržą, kuris tiks pagal asmeninį skonį ir stilių. Svarbiausia yra suprasti, kaip tinkamai pasirinkti diržą ir pritaikyti jį savo kasdienybėje. Štai keletas patarimų:

 

 1. Spalva. Visų pirma, diržo spalva ir batų spalva turi atitikti. Nuspręskite kokia batų spalva dominuoja jūsų spintoje ir nusipirkite tos spalvos diržą. Klasikos mėgėjai dažniausiai renkasi juodos spalvos, natūralios odos diržus.
 2. Tekstūra. Prie daugelio kelnių tipo puikiai tinka lygūs juodi, rudi, ar tamsiai mėlyni diržai. Šiurkštūs, austi diržai labiau laikomi, kaip džinsų aksesuaras.
 3. Sagtis. Sudėtingiausias pasirinkimas yra išsirinkti diržo sagtį, dizaineriai pabrėžia, kad sagtis gali kardinaliai pakeisti visą aprangos įvaizdį. Ieškant geriausio varianto, reikėtų atkreipti dėmesį į minimalistinio stiliaus diržus: paprasta sidabro, ar žalvario spalvos sagtis aprangai suteiks daugiau žavesio ir elegancijos, nei kitos spalvos sagtis su masyviu dekoru. Populiariausias modelis yra su uždara sagtimi, tokio tipo diržą galite pasirinkti su gamintojo firmine sagtimi, pabrėžiant perkamojo prekės ženklo reikšmę.

 

Sutikite, kad šiandien rasti gražų diržą nėra sudėtinga, tačiau vis tiek sunku yra atrasti diržą atitinkantį visus vyro norus. Reikia aiškiai suprasti, kokiu tikslu yra perkamas šis aksesuaras. Prieš ieškant diržo, išsimatuokite kelnių kilpų plotį, kad per klaidą nenusipirkti per plataus diržo ir būtinai išsimatuokite juosmenį. Diržo medžiaga turi būti minkšta, kad sulenkus diržą, ant jo neliktų raukšlių ir įtrūkimų, dar kartą peržvelkite gaminį, ar ant jo nėra iššokusių siūlų.

Trumpi patarimai apie diržų laikymą

Būtina ne tik teisingai pasirinkti vyrišką diržą, bet ir tinkamai prižiūrėti aksesuarą nusipirkus. Jeigu reguliariai dėvėsite natūralios odos diržą ant jo gali atsirasti įbrėžimų, kad to išvengti, pakanka dėvėti jį rečiau, kartais paliekant ištiesintą spintoje, ar susukus padėti į stalčių kuriam laikui. Diržai vyrams negali būti laikomi plastikiniame maišelyje, šiam aksesuarui svarbu, kad būtų laisvas oro patekimas. Venkite kvepalų patekimo ant diržo, taip jis greičiau taps dėmėtas, norint pašalinti dėmes nuo diržo, geriausiai naudoti specialią odos priežiūros priemonę. Išsiaiškinę, kaip pasirinkti vyrišką diržą, galite išspręsti funkcionalumo ir patogumo klausimą ir taip pat paįvairinti savo išvaizdą.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed