Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą?
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 06 Gegužė 2021 11:13

Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

Vyriško diržo pasirinkimo rekomendacijos

Senovės pasaulyje, diržo turėjimas rodė žmogaus statusą, priklausymą turtingųjų sluoksniui, jame buvo saugojami pinigai ir vertingi daiktai. Šiandien jau kiekvienas gali nusipirkti diržą, kuris tiks pagal asmeninį skonį ir stilių. Svarbiausia yra suprasti, kaip tinkamai pasirinkti diržą ir pritaikyti jį savo kasdienybėje. Štai keletas patarimų:

 

 1. Spalva. Visų pirma, diržo spalva ir batų spalva turi atitikti. Nuspręskite kokia batų spalva dominuoja jūsų spintoje ir nusipirkite tos spalvos diržą. Klasikos mėgėjai dažniausiai renkasi juodos spalvos, natūralios odos diržus.
 2. Tekstūra. Prie daugelio kelnių tipo puikiai tinka lygūs juodi, rudi, ar tamsiai mėlyni diržai. Šiurkštūs, austi diržai labiau laikomi, kaip džinsų aksesuaras.
 3. Sagtis. Sudėtingiausias pasirinkimas yra išsirinkti diržo sagtį, dizaineriai pabrėžia, kad sagtis gali kardinaliai pakeisti visą aprangos įvaizdį. Ieškant geriausio varianto, reikėtų atkreipti dėmesį į minimalistinio stiliaus diržus: paprasta sidabro, ar žalvario spalvos sagtis aprangai suteiks daugiau žavesio ir elegancijos, nei kitos spalvos sagtis su masyviu dekoru. Populiariausias modelis yra su uždara sagtimi, tokio tipo diržą galite pasirinkti su gamintojo firmine sagtimi, pabrėžiant perkamojo prekės ženklo reikšmę.

 

Sutikite, kad šiandien rasti gražų diržą nėra sudėtinga, tačiau vis tiek sunku yra atrasti diržą atitinkantį visus vyro norus. Reikia aiškiai suprasti, kokiu tikslu yra perkamas šis aksesuaras. Prieš ieškant diržo, išsimatuokite kelnių kilpų plotį, kad per klaidą nenusipirkti per plataus diržo ir būtinai išsimatuokite juosmenį. Diržo medžiaga turi būti minkšta, kad sulenkus diržą, ant jo neliktų raukšlių ir įtrūkimų, dar kartą peržvelkite gaminį, ar ant jo nėra iššokusių siūlų.

Trumpi patarimai apie diržų laikymą

Būtina ne tik teisingai pasirinkti vyrišką diržą, bet ir tinkamai prižiūrėti aksesuarą nusipirkus. Jeigu reguliariai dėvėsite natūralios odos diržą ant jo gali atsirasti įbrėžimų, kad to išvengti, pakanka dėvėti jį rečiau, kartais paliekant ištiesintą spintoje, ar susukus padėti į stalčių kuriam laikui. Diržai vyrams negali būti laikomi plastikiniame maišelyje, šiam aksesuarui svarbu, kad būtų laisvas oro patekimas. Venkite kvepalų patekimo ant diržo, taip jis greičiau taps dėmėtas, norint pašalinti dėmes nuo diržo, geriausiai naudoti specialią odos priežiūros priemonę. Išsiaiškinę, kaip pasirinkti vyrišką diržą, galite išspręsti funkcionalumo ir patogumo klausimą ir taip pat paįvairinti savo išvaizdą.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip nustebinti vaikus, artėjančių švenčių proga, kad dovanos būtų tinkamos ir atitiktų šeimos biudžetą? (2021-10-26)

  Tėvams tikrai nereikia įtikti savo vaikams net ir per didžiąsias metų šventes. Anot specialistų, tėvai turi duoti savo atžaloms tuomet, kai tai leidžia finansinės sąlygos, ir apie dovanas, jų kilmę turi kalbėti anksčiau, o ne tik atėjus šventėms. Nors dovanos vaikams dažniausiai aktualios kokių nors švenčių metu, tačiau mes siūlome tiek savus, tiek kitus mylimus vaikus nustebinti kasdien, be jokios priežasties. Juk gyvenimas – nuostabus, tad reikia juo džiaugtis kuo labiau!

 • Kaip planuojant namų remontą „nenuskausminti“ savo piniginės? (2021-07-29)

  Galima sakyti, kad namų remontas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi valdymo įgūdžiai, ir kiekvienas, norintis atnaujinti nekilnojamąjį turtą, turi jausti šį vaidmenį. Viena vertus, tai tampa džiaugsmingu ir kūrybingu procesu, kita vertus, reikia pereiti kryžiaus kelią ir galiausiai palikti statybvietę po ilgos priežiūros. Atsakingai rinkitės remontininkus, prižiūrėkite projektą, atlikite sąmatas-visa tai turi būti suderinta ir tikslinga, kad tikrai išvengtumėte tokio remonto, kuris reikalauja ... pakartotinio remonto.

 • Įdomūs dalykai, kuriuos galima veikti lietingą dieną namuose (2021-07-29)

  Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed