Žaidimų ateitis profesionalo vaizduotėje: mūšio lauku gali virsti net gatvė (video)
Žaidimai
Ketvirtadienis, 15 Rugsėjis 2011 09:05

Tobulėjant technologijoms kuriami vis labiau žmones įtraukiantys žaidimai. Kokia bus jų ateitis? Įdomią versiją pateikia profesionalus žaidėjas Freddie Wongas.

Jei aktyviai domitės kompiuteriniais žaidimais, galbūt žinote, kad 2007 metais vykusiame renginyje „World Series of Video Games“ F.Wongas nugalėjo žaidimo „Guitar Hero 2“ konkursą ir buvo pripažintas elektroninės gitaros virtuozu.Dabar jis vadovauja filmus kuriančiai kompanijai „Overcrank Media“, tačiau aistros žaidimams neužmiršta.

Neseniai savo populiariame „YouTube“ kanale F.Wongas paskelbė kelis vaizdo įrašus, kuriuose gyvai pademonstruoja, kokią elektroninių žaidimų ateitį jis įsivaizduoja, rašo Dvice.com.

Viename vaizdo įraše jis parodo, kaip ateityje gali atrodyti šaudyklės. Išėjęs į kiemą jis ant galvos užsideda specialią „kepurę“ su specialiu projektoriumi, kuris erdvėje rodo virtualius holografinius „priešus“. Juos galima nušauti naudojant specialų ginklą ar susprogdinti išsitraukus įsivaizduojamą granatą.

Kitame ironiškame vaizdo įraše F.Wongas parodo, kaip atrodytų gyvenimas, jei būtume kompiuterinių žaidimų „Grand Theft Auto“ ar klasika tapusio „Frogger“ dalyviai.

Siūlome pasižiūrėti šiuos vaizdo įrašus

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed