Paaiškėjo Battlestations: Pacific išleidimo data
Žaidimai
Antradienis, 17 kovas 2009 12:10
Balandį Square Enix žaidimų kūrėjai tikisi užbaigti istorinę realaus laiko strategiją Battlestations: Pacific. Eidos Interactive žaidimų leidėjai paskelbė prognozuojamas išleidimo datas. JAV krantus žaidimas pasieks anksčiausiai – jau gegužės 12 dieną. Europa ir Australija žaidimu galės džiaugtis 3 dienom vėliau – gegužės 15 dieną.
Pacific – tai 2007 metais išėjusio ir puikai sutikto Battlestations: Midway tęsinys. Battlestations: Pacific iš pradžių leis trumpai prisiminti, kas atsitiko ankstesnės dalies pabaigoje. Po lemiamo Midway mūšio žaidėjai toliau ves JAV jūrų laivyną į pergalę per Ramųjį vandenyną ir garsiuosius Guadalcanal, Iwo Jima, ir kitus mūšius.
Tačiau Battlestations: Pacific dabar sugebės pavartyti reiškinį iš visų pusių. Kai pirmojoje dalyje galėjote rinktis tik JAV karines pajėgas, dabar į karą galėsite pažvelgti ir iš japonų pusės. Naujoje Japonijos kampanijoje galėsite pergyventi Pearl Harbor užpuolimą ir toliau tęsti savo ekspansiją net į Australiją ir likusią Azijos dalį.
Žaidime rasite 28 japonų kampanijos misijas, o daugeliui žaidėjų skirtas, internetinis rėžimas pasiūlys dar daugiau įvairių modų žaidžiant net su 7 draugais. Galėsite vienu metu valdyti daugiau nei 100 karinių dalinių, įskaitant naikintuvus, bombonešius, kamikadzių lėktuvus, lėktuvnešius, povandeninius laivus ir t.t. Battlestations: Pacific leis išmėginti ir krūvą eksperimentinių karo technikos prototipų, kurie tikruose II Pasaulinio karo mūšiuose niekada nebuvo pasirodę.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed