Prasidėjo Diablo III beta testavimas
Žaidimai
Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2011 00:36

Žinant Blizzard Entertainment leidėjų/kūrėjų nekonkretumą, šnekant apie žaidimų išleidimo datas, galime teigti, kad veiksmo/vaidmenų žaidimas Diablo III dienos šviesą išvys tada, kai kūrėjai nuspręs, kad jau laikas. Tačiau studija jau žengia į finišo tiesiąją. Vakar kompanija pranešė pradedanti  uždarą Diablo III beta testavimo etapą.

Laimingieji, gavę pakvietimą prisidėto prie testavimo, galės išvysti pirmąjį Diablo III veiksmą ir visas penkias herojų klases.

Savo veikėjus testuotojai siųs į kovą prieš Skeletų Karalių ir jo kariauną. Jei kova prieš monstrus vienam pasirodys per sunki, į pagalbą galėsite pasikviesti kitus žaidėjus – testuotojus. Vienas iš kūrėjų tikslų – išbandyti ir veikėjų „augimo“ sistemą, kuri leidžia žaidėjams tobulinti įvairius įgūdžius bei gaminti virtualius daiktus.

Prisijungti prie Diablo III beta testavimo galite užsiregistravę oficialioje Blizzard svetainėje. Nors pirmoji testuotojų banga jau pasiųsta į frontą, kompanija prasitarė žadanti plėsti savo pagalbininkų skaičių, tad šansų dar tikrai yra.

Diablo III bus naujausia serijos dalis po to, kai 2001 metais pasirodė Diablo II: Lord of Destruction. Kūrėjai žada išlaikyti tą pačią žaidimo dvasią, tačiau papildyti ją naujomis veikėjų klasėmis, funkcijomis bei galimybėmis.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed