Prasidėjo Diablo III beta testavimas
Žaidimai
Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2011 00:36

Žinant Blizzard Entertainment leidėjų/kūrėjų nekonkretumą, šnekant apie žaidimų išleidimo datas, galime teigti, kad veiksmo/vaidmenų žaidimas Diablo III dienos šviesą išvys tada, kai kūrėjai nuspręs, kad jau laikas. Tačiau studija jau žengia į finišo tiesiąją. Vakar kompanija pranešė pradedanti  uždarą Diablo III beta testavimo etapą.

Laimingieji, gavę pakvietimą prisidėto prie testavimo, galės išvysti pirmąjį Diablo III veiksmą ir visas penkias herojų klases.

Savo veikėjus testuotojai siųs į kovą prieš Skeletų Karalių ir jo kariauną. Jei kova prieš monstrus vienam pasirodys per sunki, į pagalbą galėsite pasikviesti kitus žaidėjus – testuotojus. Vienas iš kūrėjų tikslų – išbandyti ir veikėjų „augimo“ sistemą, kuri leidžia žaidėjams tobulinti įvairius įgūdžius bei gaminti virtualius daiktus.

Prisijungti prie Diablo III beta testavimo galite užsiregistravę oficialioje Blizzard svetainėje. Nors pirmoji testuotojų banga jau pasiųsta į frontą, kompanija prasitarė žadanti plėsti savo pagalbininkų skaičių, tad šansų dar tikrai yra.

Diablo III bus naujausia serijos dalis po to, kai 2001 metais pasirodė Diablo II: Lord of Destruction. Kūrėjai žada išlaikyti tą pačią žaidimo dvasią, tačiau papildyti ją naujomis veikėjų klasėmis, funkcijomis bei galimybėmis.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed