„Canon“ pristatė kelionėms skirtą fotoaparatą
Audio-Video
Trečiadienis, 08 Vasaris 2012 13:38

Bendrovė „Canon“ pristatė fotoaparatą „PowerShot D20“, pritaikytą fiksuoti aukštos kokybės kelionių nuotraukas. Tvirtame „PowerShot D20“ korpuse integruota pažangi „Canon“ vaizdo technologija, fotoaparatas yra atsparus drėgmei, smūgiams, šalčiui ir dulkėms, sakoma bendrovės pranešime.

Pasak „Canon“ atstovų, „PowerShot D20“ lengvai tilps kuprinėje, jį lengvai galima prikabinti net ir prie karabino. 28 mm 5 kartus artinantis plačiakampis „Canon“ objektyvas priartina net ir toli esančius vaizdus, o išmaniojo vaizdo stabilizavimo funkcija automatiškai įvertina aplinką ir iš septynių skirtingų režimų parenka optimaliausias optinio vaizdo stabilizatoriaus nuostatas. Pavyzdžiui, filmuojant duobėtame kelyje naudojamas dinaminio vaizdo stabilizavimo režimas kompensuoja rankų drebėjimą. Slankiojo vaizdo stabilizavimo funkcija tinka filmuojant skrendančius paukščius – taip vaizdas stabilizuojamas tik viena kryptimi. Tuo tarpu vaizdo makrostabilizavimo režimas pravers norint detaliai nufilmuoti jūrų žvaigždę ant koralų rifo.

Filmuojant po vandeniu verta pasinaudoti specialiu povandeniniu makrorežimu, kuris kartu su režimu „Quick AF“ greitai ir tiksliai fokusuoja vaizdus.  Papildomas vandeniui atsparus dėklas „WP-DC45“ su išorine blykste suteiks galimybę fotografuoti net 40 m gylyje esančius vaizdus.

Tuo tarpu režimas „Handheld Night Scene“ gelbsti filmuojant itin tamsiose vietose. Pasirinkus šį režimą, įrašoma greita nuotraukų serija, ir jos sujungiamos į vieną ryškų ir aiškų vaizdą, sakoma pranešime.

Pasak gamintojų, pakankamai tvirtas, kad atlaikytų bet kokias oro sąlygas, „PowerShot D20“ yra atsparus vandeniui gylyje iki 10 m, taip pat jam nebaisus ir šaltis iki –10 °C. Dėl aktyviojo ekrano technologijos fotoaparatą lengva naudoti net ir dėvint pirštines. „PowerShot D20“ taip pat atsparus smūgiams ir yra apsaugotas nuo smėlio ir dulkių.

„PowerShot SX260 HS“ fotoaparate įdiegta GPS funkcija leidžia susikurti unikalų kelionių žurnalą ir pažymėti, kur ir kada buvo padaryta kiekviena nuotrauka. Mažai energijos vartojanti funkcija „GPS Logger“ fotoaparato buvimo vietą registruoja reguliariais intervalais ir gali sekti kelionę daugiau kaip 48 valandas.

Fotoaparate naudojamas 7,5 cm 460 000 taškų 4:3 kraštinių santykio „PureColor II“ skystųjų kristalų ekranas. Neturintiems daug fotografavimo patirties pravers funkcija „Smart Auto“, kuri aptinka iki 32 skirtingų aplinkos vaizdų, pritaiko geriausią fotoaparato nuostatų rinkinį ir užtikrina gerą kiekvieno kadro ekspoziciją.

„PowerShot D20“ turi septynis kūrybinius efektus. Kraštovaizdžiams galima suteikti sumažinto modelio įspūdį miniatiūros efektu arba imituoti išgaubto objektyvo efektą, sakoma pranešime.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed