„Fujifilm“ pristatė fotoaparatą su keičiamais objektyvais „X-Pro1“
Audio-Video
Trečiadienis, 11 Sausis 2012 03:20

Fujifilm-logoFujifilm-logo„Fujifilm“ pranešė pristačiusi „X-Pro1" fotoaparatą su keičiamais objektyvais. Jis turi 16 mln. raiškos taškų „APS-C X-Trans CMOS" jutiklį, naująją „Fujifilm“ „X“ objektyvų jungtį, hibridinį, prie skirtingų objektyvų prisitaikantį vaizdo ieškiklį ir tris ypatingai aukštos kokybės objektyvus, sakoma bendrovės pranešime. 

Pasak jos atstovų, „Fujifilm“ sukūrė naująjį „CMOS“ jutiklį „X-Trans CMOS“, kuris pasižymi raiška, metančia iššūkį net ir pilno kadro vaizdo jutikliui. Taip yra dėl to, kad dėl naujojo spalvų filtro taškų išdėstymo jutikliui nebereikia mažo pralaidumo optinio filtro. Šis filtras iki šiol buvo būtinas siekiant išvengti „moire“ efekto ir spalvų iškraipymo, tačiau jis taip pat mažino raišką. „Fujifilm“ sukūrė naująjį spalvų filtrą, kuriam būdingas atsitiktinis taškų išdėstymas. RGB taškai yra atsitiktinai išdėstyti 6x6 rinkiniais. Šiuo būdu yra pašalinama pagrindinė įprastiniam išdėstymui būdinga „moire“ efekto ir spalvų iškraipymo problema, atsirandanti fotografuojant juosteles ar kitus pasikartojančius elementus. R, G ir B taškai kiekvienoje vertikalioje ir horizontalioje eilėje sumažina neteisingų spalvų atsiradimą ir suteikia geresnį spalvų atkūrimą. 

Skelbiama, kad „X-Trans CMOS“ jutiklio galimybes sustiprina naujasis „EXR Pro“ procesorius, suteikiantis didelio greičio ir aukšto tikslumo vaizdo apdorojimą.

Fotoaparatas „Fujifilm X-Pro1“ pristatomas kartu su trimis „XF Fujinon“ greitos diafragmos aukščiausios klasės objektyvais, dėl savo diafragmos lapelių formos suteikiančiais tikslią gylio kontrolę ir puikų nesufokusuoto vaizdo „bokeh“ efektą: „XF18mmF2 R“, „XF 35mmF1.4 R“ ir „XF60mmF2.4 R Macro“.

„X“ jungtis leidžia sumažinti atstumą tarp galinio objektyvo lęšio ir jutiklio iki 17,7 mm. Jungtis leidžia fiksuoti objektyvą giliau korpuse (iki 7.5 mm) ir iki minimumo sumažina kiekvieno objektyvo galinio fokusavimo atstumą. Tai užtikrina aukščiausią raišką net ir kadro kraštuose, sakoma pranešime.

Pirmą kartą įdiegtas fotoaparate „Fujifilm X100“ „Fujifilm“ hibridinis vaizdo ieškiklis pasižymi galimybe iš karto persijungti į optinį ar elektroninį vaizdo ieškiklį. Optinis vaizdo ieškiklis leidžia matyti šviesiausią vaizdą ir iki minimumo sumažinti užrakto vėlavimą, o elektroninis vaizdo ieškiklis skirtas norintiems fokusavimo patvirtinimo, išlaikymo, baltos spalvos balanso informacijos ir gylio rodiklių.

Naudojant „Fujinon XF“ serijos objektyvus „X-Pro1“ fotoaparato optinis vaizdo ieškiklio artinimas ir fotografuojamo vaizdo rėmelio dydis automatiškai susiderina su objektyvo židinio nuotoliu. Naudojant 18 mm objektyvą vaizdo ieškiklio artinimas persijungia į 0.37x režimą, o naudojant 35 mm ir 60 mm objektyvus vaizdo ieškiklio artinimas persijungia į 0.60x režimą. Tai leidžia fotografuoti matant šviesų ir itin aiškų optinį vaizdą.

Japonijoje pagamintas fotoaparatas išsiskiria kompaktišku aliuminio lydinio korpusu, naujajame „X-Pro1“ fotoaparate panaudojamos profesionalių juostinių fotoaparatų technologijos, funkcijos ir juostos imitavimo režimai.

Atskirai parduodami papildomi fotoaparato „X-Pro1“ priedai: fotoaparato laikiklis „HG-XPro1“, blykstės padas „EF-X20“, odinis dėklas „LC-XPro1“ ir apsauginiai filtrai (39 mm ir 52 mm), sakoma pranešime.

Šaltinis: altalt

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed