„Fujifilm“ pristatė naujus 2012 m. fotoaparatus
Audio-Video
Penktadienis, 06 Sausis 2012 16:50

Fujifilm-logoFujifilm-logoBendrovė „Fujifilm“ pranešė pristačiusi naują 2012 m. fotoaparatų liniją, kuri pasižymi patobulintomis kokybinėmis charakteristikomis ir naujomis technologijomis. 

Pasak bendrovės atstovų, kokybinės charakteristikos apima pagrindines greito veikimo ir funkcionalaus fotografavimo savybes: visuose naujos fotoaparatų linijos modeliuose daug dėmesio skirta šviesesniam LCD ekranui, greitesniam fotoaparato įsijungimui ir fotografavimo laikui. XP“, „T“ ir „JX“ klasės modeliuose reikšmingai šviesesnis LCD ekranas patobulintas taip, kad fotografavimas ir nuotraukų peržiūra net tiesioginėje saulėje būtų patogesni. Visuose 2012 m. pavasario modeliuose yra naujoji datos įrašymo funkcija suteikianti galimybę dešiniajame apatiniame nuotraukos krašte matyti fotografavimo datą arba datą ir laiką. 

Naujuose fotoaparatuose „FinePix HS30EXR“, „FinePix F770EXR“, „FinePix F750EXR“ ir „FinePix Z1000EXR“ įdiegtos naujausios technologijos siekiant geresnės nuotraukų kokybės – naujieji „EXR CMOS“ jutiklis ir „EXR Auto“ režimas, „veido sekimo“ funkcija bei dėl didelės raiškos galima „Intelligent Digital Zoom“ funkcija. 

Naujasis didelio rankinio artinimo fotoaparatas „Fujifilm FinePix HS30EXR“ pristatomas fotoentuziastams, norintiems be sunkaus keičiamų objektyvų krepšio gauti pilną fotografijos kontrolės laisvę bei pasiekti aukštąjį universalumo ir optinės kokybės lygį. Nuo savo pirmtako „HS30EXR“, naujasis modelis skiriasi didesniu ir šviesesniu EVF (elektroniniu vaizdo ieškikliu), ličio jonų baterija, leidžiančia padaryti 600 nuotraukų, bei kitomis patobulintomis funkcijomis.

„FinePix F“ klasė – aukštą nuotraukų kokybę užtikrinantys kompaktiniai fotoaparatai reikliems fotografams, pasižymintys dideliu, net 20x („F770EXR“ ir „F750EXR“) ir 15x („F660EXR“) optiniu artinimu ir pažangiomis fotografavimo savybėmis. Nepaisant to, išlaikomas nedidelis, į kišenę telpantis fotoaparato korpusas. Dėl to „F“ klasės fotoaparatai puikiai tinka tiek keliautojams, norintiems išsaugoti kokybiškus kelionių vaizdus, tiek kasdieninėms šeimos fotografijoms.

Pristatoma gerokai praplėsta „S“ serija, pasižyminti dideliu artinimu, palyginti paprastu naudojimu ir atnaujintomis greičio ir funkcionalumo savybėmis: „FinePix S4500“, „S4400“, „S4300“ ir „S4200“. O taip pat, nauja „S“ fotoaparatų klasės atšaka: „FinePix SL240“ (24x, 24-576mm), „SL260“ (26x, 24-624mm), „SL280“ (28x, 24-672mm), „SL300“ (30x, 24-270mm). Pastarieji modeliai nuo savo pirmtakų skiriasi tuo, jog yra su Li-ion baterija, kuri leidžia padaryti apie 300 kadrų vieno įkrovimo metu, TTL blykstės lizdu ir kitomis patobulintomis funkcijomis.

Kaip jau įprasta, daugiau funkcinių ir technologinių naujienų bus galima išvysti visuose naujos linijos modeliuose.

Naujieji modeliai parduotuvėse turėtų pasirodyti kovo – balandžio mėnesiais, sakoma pranešime.

Šaltinis: altalt

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed