„Google“: kitąmet dauguma naujų televizorių veiks su „Google TV“
Audio-Video
Penktadienis, 09 Gruodis 2011 00:46

Kitų metų viduryje dauguma naujų televizorių bus suderinami su paslauga „Google TV“, Paryžiuje vykstančioje „Le Web 2011“ konferencijoje pareiškė „Google“  valdybos pirmininkas Ericas Schmidtas. Jo teigimu,  iki kitos vasaros daugumoje naujų televizorių bus  įdiegta „Google TV“ funkcija, pranešė „Paidcontent.co.uk“.Toks teiginys nustebino ne vieną apžvalgininką, nes 2010 m. rudenį pristatyta „Google TV“ iki šiol laikoma vilčių nepateisinusia „Google“ naujove. Vienintelė bendrovė „Logitech“ ėmėsi gaminti specialius  „Google TV“ paslaugos priedėlius, tačiau jų pardavimų apimtys buvo tokios mažos, kad „Logitech“ nutraukė priedėlių gamybą.

Neseniai buvo išleista atnaujinta „Google TV 2“ versija. Programinė įranga buvo žymiai patobulinta, ji buvo atnaujinta ir „Logitech Revue“ priedėliuose, ir su „Google TV“ suderinamuose „Sony Bravia“ televizoriuose. Sklando gandai, kad 2012 m. savo televizorius, suderinamus su „Google TV“, pristatys bendrovės LG ir „Samsung“.

Tačiau apžvalgininkai prognozuoja, kad „Google“ bus labai sunku įtvirtinti „Google TV“ vadinamųjų išmaniųjų televizorių, turinčių interneto ryšio galimybę, rinkoje, nes jų gamintojai jau siūlo savas vartotojo sąsajas, suteikiančias galimybę televizoriuose peržiūrinėti internetinį turinį.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed