INIT grupės abonentai LNK programas žiūri teisėtai
Audio-Video
Pirmadienis, 11 Liepa 2011 09:29

Įsigaliojus Visuomenės informavimo įstatymo pakeitimams, kurie numato naują lietuviškų programų retransliavimo bei retransliavimo licencijų išdavimo tvarką, nuo liepos 1 d. kabelinių tinklų operatorių INIT, VINITA ir SUGARDAS abonentai gali matyti LNK, TV1, LIUKS ir INFO TV programas skaitmeniniu formatu.

Kvietimai derėtis pagrindiniams transliuotojams buvo išsiųsti 2010 metų pabaigoje. Tačiau tik birželio paskutinėmis dienomis INIT ir LNK  sudarė konkliudentinę sutartį. Jos pagrindu LNK suteikė INIT grupei teises transliuoti LNK, TV1, LIUKS bei INFO TV programas skaitmeniniu formatu.  Susitarimas įsigaliojo nuo liepos 1 d. ir  laikomas galiojančiu iki 2013 metų pabaigos. Taip pat, remiantis šiuo susitarimu LNK nesuteikė INIT įmonių grupei jokiu atidėjimo laikotarpio tam, kad INIT, VINITA bei SUGARDAS galėtų tinkamai informuoti vartotojus ir vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus.

„Kaip pagrindines nesutarimo priežastis galima įvardinti LNK transliuojamos reklamos apmokestinimą INIT grupės abonentams. LNK reikalavimai yra didesni už populiariausių pasaulinio lygio programų reikalavimus, kurios nėra taip perpildytos reklamomis. INIT inicijuotoje apklausoje 80 procentų dalyvavusių abonentų vienareikšmiškai pareiškė, kad nesutinka mokėti už lietuviškas programas“, –  teigia INIT rinkodaros ir pardavimų direktorė Olga J. Belova.  Minėtoje apklausoje savo nuomonę pareiškė virš 12 000 abonentų.

INIT įmonių grupė kreipėsi į LNK vadovybę su reikalavimu nutraukti visuomenės informavimo kampaniją, nukreiptą prieš INIT įmonių grupę, skatinančią vartotojus pereiti pas konkurentus, nes LNK teikiama informacija prieštarauja ūkinės veiklos sąžiningumo praktikai bei gali būti traktuojama kaip spaudimas vykstant deryboms.

Išplatintu pareiškimu INIT įmonių grupė kviečia LNK  sutartinio bendradarbiavimo klausimus spręsti prie derybų stalo, o ne viešųjų ryšių pranešimais, kurie nepagrįstai daro ženklią žalą vartotojų, LNK ir INIT įmonių grupės interesams.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed