„IQinVision“ pristatė „IQeye 3“ serijos kameras
Audio-Video
Trečiadienis, 04 Sausis 2012 00:20

„IQinVision“, didelės raiškos IP kamerų rinkos lyderė paskelbė apie naująsias „IQeye 3“ serijos kameras, palaikančias „H.264 Main Profile“ glaudinimo formatą.

Naujosios „IQeye 3“ serijos vaizdo kameros naudoja „H.264 Main Profile“ ir MJPEG vaizdo perdavimo bei glaudinimo formatus ir leidžia naudoti du skirtingų parametrų vaizdo srautus vienu metu. Kamerų raiška siekia SD480p, HD720p ar HD1080p pasirinktinai.

Kaip ir populiariosios bei laiko patikrintos „Alliance-mini dome“, šios kameros palaiko garso perdavimą (turi integruotą mikrofoną) ir „Lightgrabber™ II“ filmavimo mažo apšviestumo sąlygomis funkciją. Visos „IQeye 3“ serijos kameros pasižymi ypač žemu energijos suvartojimu (iki 3 W), yra maitinamos „PoE“ šaltiniais, bei gali filmuoti iki 60 kadrų per sekundę greičiu SD arba HD720p raiškoje (HD1080p raiškoje – 30 k/s). Kameros yra komplektuojamos su keičiamo židinio megapikseliniu objektyvu V11 arba kito tipo objektyvais pasirinktinai.

Nors „IQeye 3“ serijos kameros yra kompaktiškos ir mažos tačiau jos pasižymi išskirtine vaizdo kokybe. Kameros idealiai tinka naudojimui patalpose, mažmeninės prekybos, švietimo, verslo ir pramonės aplinkose. „IQeye 3“ serijos kameros atitinka PSIA ir ONVIF standartus, kurie užtikrina suderinamumą su dauguma VMS platformų.

„IQinVision“ kameros naudoja „H.264 Main Profile“ glaudinimo formatą, kuris užtikrina efektyviausią suspaudimą išlaikant sklandų, aukštos kokybės vaizdo įrašą, taip užtikrinant maksimalią vaizdo kokybę ir optimalų tinklo pralaidumą.

Naująsias „IQeye 3“ serijos kameras bus galima įsigyti nuo sausio 15 dienos.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed